Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

@ Sarah_Key: Sestro draga, stanje 'vako:

 

Patton nekad:

 

71otdu0.jpg

 

Patton sad:

 

l_9e090c4be106c91f2c652977469f629b.jpg

 

I nesto nevaljalo:

 

http://www.bungletofantomas.com/images/tom...ed%20shower.jpg

 

Kako god bilo, treba imati u vidu da cika puni 40. Sve u svemu, oprastamo mu, jel tako?;)

 

Because, Patton stays Patton :wub::PB)

 

l_ab0f8f23a670a96270f16b34aecbd3aa.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

angelu gossow.

 

da utvrdim kog je pola.

 

Kad sam cuo prvi put Arch Enemy mislio dam da je pevacica mala, debela, ruzna, istetovirana, sa kratkom kosom, mozda cak i celava, sa mindjusom u septumu ko bik i tako to. Ukratko, kao ona Kendis iz "Walls of Jericho" pre par godina. Kad ono...prc...jedno jako ljupko stvorenje, sto se vidi iz prilozenog.

 

angelagossowgy7.th.jpg

 

 

S obzirom na to kako joj stoje one kozne pantalone u spotu za "Diva Satanica" sa nastupa u Tokiju, mislim da nema sumnje da je zensko :bigblue:

 

 

Druga je Veronica Freeman uz "Benedictum"-a. Zbog pogleda na njeno poprsje koji koji mi nece ogranicava brushalter,majica ili sta god vec...

 

 

 

vfreeman3vg9.th.jpg

 

veronicafreeman1kq3.th.jpg

 

vfreeman2ld0.th.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa prethodnim postom. Nazalost ima puno riba koje imaju glasove za svrsavanje (riba koja je pevala na Oceanicu za Isis i Jarboe recimo) ali realno nisu neke ribe uzivo :/

 

*edit* sa postom sa slikama, tj sa simenom.. routasydan mi se ubacio dok sam browsovao :P

Edited by EldrichKnight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristina Scabbia!!!! :wub:

a i ova nova iz Nightwisha je dobra. :wub:

 

razlog je ja mislim ocigledan. ;)

Ako se raspravlja o pevacicama Nightwish-a, onda je najzgodnija pevacica iz tribute Nightwish benda iz Kragujevca! Kad zena za zenu kaze da je lepa onda je to istina! Mala je bas slatka!

 

Ma to je zato sto je bubnjar. Priznaj. :)

Ne. To znaju oni sto treba da znaju zasto. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...