Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Mislim da ova tema prvenstveno odgovara devojkama jer imaju 10000 puta veci izbor nego mi.To ispade dokaz da su muskarci vise angazovani na sceni,da ne kazem bolji muzicari od zena :bigblue:

Podrzavam to da pravi majstori izlaze na binu da pokazu sta znaju i zadovolje publiku za ono zasta je platila kartu a striptiz se odrzava u svakoj seoskoj diskoteci vikendom.Zasto svoju intimu ne bi svako zadrzao za svoju devojku/momka umesto da glume pozercine?Slayer su debeli niski,stari i ruzni ali prashe!!!Maideni isto!!!Ko se pali na vampire neka juri Petra Celicnog! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delimicno je offtopic, ali pevac Dark Funeral-a ima najgore zube u metalu. Ono je raspad. Njega definitivno ne bih voleo da vidim golog...

Eto ideje - lako je smisliti koga biste hteli da vidite golog, prava dilema je u stvari koga ne biste voleli da vidite golog, tu treba lupati glavu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam kod sebe, nazalost, ali jedan moj drugar se slikao sa njim posle koncerta u Budimpesti i ta slika je ziva antologija... Gangrena sustize gangrenu, a sesticu i sedmicu vec hvata nekroza tkiva...

 

:):rockdevil:

Ma sta serete,bre!Metalke su najlepse zene.I metalci su najbolji frajeri.

Dodji juce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj poster pokazuje tuznu cinjenicu koliko su metalke generalno gledano lose ribe.

 

A sta fali ovoj, bas je slatka.

 

410753013_small.jpg

 

Ovaj poster pokazuje tuznu cinjenicu koliko su metalke generalno gledano lose ribe.

 

Ili ovoj. Mozda je malo matora, ali kako kazu "bez dobre koke nema ni dobre supe"

 

n9383.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doro je bila jedna od prvih,znaci i najiskusnija.Od nje bi moglo puno toga da se nauci... :rolleyes:

U ono vreme ekspanzije metalaca osamdesetih bio je jos manji izbor sto se tice zena ali zato je Doro mogla da bira kog ce da vidi golog. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto su lose, sta doticnima fali?

 

Sto se muskaraca tice, ostajem pri svome Marco Hietala itekako je dobar.

 

Lose su zato sto nisu nista specijalno. Riba desno je zgodna, ali je ruzna u picku materinu. Obe da se razumemo uopste nisu -lose- ribe ali nisu ni nista specijalno, pa je samim tim tuzno posto treba da predstavljaju najbolje moguce metalke?!

 

genije, bojim se da si prvi koji je rekao da su Christina Scabbia i Marta Peterson loshe ribe.

 

Da li sam ja to rekao? Nisam primetio.

 

 

kakva glupost!

 

See above.

 

 

PS svima vama, nemojte da se lozite, ja nisam neki glupi fenser koji je ovde dosao da pljuje metalke.. ja -volim- metalke.. samim tim konstatujem sa setom cinjenicu da su jebeno ruzne generalno.. ali sta da se radi. Jedina pozitivna stvar je sto su nase ribe generalno daleko iznad svetskog (a pogotovo americkog) proseka, pa mogu da se nadju veoma slatke metalke tu i tamo.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...