Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SUper su reakcije. Cini mi se da nismo pogrijesili oko Carcass-a, pregovaramo vec 3 mjeseca :)

Postoje 2 benda oko kojih pregovaramo jos vise, tek ce oni biti ludnica, ako potvrde sledece sedmice...

 

ne znam za ostale, ali sto se mene tice ne postoji bend koji bi gledao pre nego carcass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames, mislim da bi vam bilo pametnije da ih sada dovedete, nego sledece, em je izasao novi album, em ce sigurno da kostaju jos vise sledece godine u ovo doba.

A u svakom slucaju mozete i ove sledece godine da ih dovedete, to bi bilo veselje x2 :mrgreen:

 

Subliminalna poruka Elderan-u a neki industrial? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KRALJEVIIIIIIII!!!

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Možete svi da ga pušite, Carcass je institucija. Ima mnogo bendova koji su bili majstori svog žanra, ima ih mnogo koji su uticali na sam žanr, ima ih koji su debi albumima stvarali čitav žanr, ali samo Carcass je to radio sa svakim albumom!

 

 

TAKO JE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames, mislim da bi vam bilo pametnije da ih sada dovedete, nego sledece, em je izasao novi album, em ce sigurno da kostaju jos vise sledece godine u ovo doba.

A u svakom slucaju mozete i ove sledece godine da ih dovedete, to bi bilo veselje x2 :mrgreen:

 

Subliminalna poruka Elderan-u a neki industrial? :mhihi:

 

ja sam napisao nesto u vezi industrial-a.. na prethodnoj stranici.. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ko da ne bi, jebi ga... Ja sam licno fan Clayman perioda, a svi iz Terra Nostre vole Flamese, makar neki dio karijere, a tek kakav bi kredibilited dali festu... U svijetskim okvirima, poslije Judasa i Avantasije (Da, nemojte se cuditi, oni su abnormalan hit ove godine), bili bi najveci bend na festu. Ali, nismo u takvoj mogucnosti, vec sam pisao o tome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi idealno kad bi obuhvatili iz cele diskografije po koju stvar, mada nisam optimista da ce nesto sa reek-a da sviraju, ali potajno se nadam.

 

ma daj, ima nade... Vratio se Michael Ammot sad su u originalnoj postavi osim bubnjara... Bice nesto i sa Reek-a sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darko, nijedan domaci bend ne moze nadoknaditi nedostatak bilo kog zanra na festivalu... Pogledaj black: The Stone, Negura Bunget, Silent Kingdom, Triumfall, pa opet nemamo podrsku zadrtijeg dijela black publike. Ostali imaju Cradle Of Filth, ali ja se jos nadam bar nekom stranom black bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je to. at the gates, carcass, jos samo forbidden i bice ultimativan nostalgican fest za mene. :)

 

jesam ja malo zahtevan, ali meni fali neki bend noviji koji gotivim.

 

od svih bendova koji dolaze, samo su Sybreed (prvi album) i Negura Bunket (Om) snimili albume u poslednjih 5 godina koji su mi se svideli.

 

dajte nesto sveze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...