Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala Elderane na odgovoru i to opsirnom,ali meni nije bitno do kad ce zavrsiti Helloween nego kad pocinje,odoka,ako mi bude ispit 17-20h i ja zapalim za Smederevo i tamo dodjem do 21h da znam da nece poceti pre 21-21 i 30 ili da zajebem ispit i cekam neke bolje dane........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti At the gates plakat :( .

 

Sto bi bilo lepo da na dan kad Carcass svira upoznam Amotta :D .

 

Hahaha... Naravno da ce biti. Ljudi, da li vi citate sta se pise ovde???

Cekaju se promo slike benda, pa ne bismo valjda ove legende zanemarili?

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj plakat za Lordi izgledakao neki screen shot :mrgreen:

 

A zbog plakata Gorgoroth-a ce SPC pokrenuti inicijativu da vas ukinu (i kao organizaciju i kao ljude :) ). Bicete okrivljeni za propagandu satanizma i anatemisani ;):da:

 

 

 

Pokajte se!!!! i bicete spaseni :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog plakata Gorgoroth-a ce SPC pokrenuti inicijativu da vas ukinu (i kao organizaciju i kao ljude :) ). Bicete okrivljeni za propagandu satanizma i anatemisani ;):da:

 

nek se jave kad prestanu da karaju decake!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe crkvu!!! Mi smo jachi!!! Avantasia plakat je golo govno! Kao za neki Green Day ili tako neshto! Zar ne mozete u photoshopu da iskombinujete slike Tobiasa, Matosa, Landea i sl pa da bude do jaja??? Ili moraju te promo slike?? Tobi postaje EMO... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe crkvu!!! Mi smo jachi!!! Avantasia plakat je golo govno! Kao za neki Green Day ili tako neshto! Zar ne mozete u photoshopu da iskombinujete slike Tobiasa, Matosa, Landea i sl pa da bude do jaja??? Ili moraju te promo slike?? Tobi postaje EMO... :(

 

 

ma moze SPC da svira ,ne mogu oni nista ljudi sta vam je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da pisem, ali posto sam primio dosta poruka tipa: zasto ovaj plakat ovako... Odgovor je prost - radimo iskljucivo sa fotografijama koje nam prosleti PR tim benda. Dakle, oko izbora slika se retko kada pitamo.

toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe crkvu!!! Mi smo jachi!!! Avantasia plakat je golo govno! Kao za neki Green Day ili tako neshto! Zar ne mozete u photoshopu da iskombinujete slike Tobiasa, Matosa, Landea i sl pa da bude do jaja??? Ili moraju te promo slike?? Tobi postaje EMO... :(

 

Pih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...