Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Meni samo jedna stvar nije logicna. Zasto ne dolazi Iced Earth.

Ko god ode na njihov sajt videce da nastupaju svuda gde i Judas Prist ovog leta, tj oni su im podrska. Znaci idu sa njima u paketu na festivale

Pogledajte :

 

While hard at work on their new album, ICED EARTH are announcing more dates for what is shaping up to be a very busy summer. On top of performing at festivals across Europe, the band has just accepted to be special guest to JUDAS PRIEST in Holland, Germany and Switzerland. The updated schedule as follows:

 

MAY.02.2008 : CHIGAGO POWERFEST, Mokena, Illinois - USA

MAY.09.2008 : CENTRE DE FOIRE, Quebec City - Canada

MAY.11.2008 : ROCK HARD, Germany

JUN.21.2008 : HELLFEST, France

JUN.22.2008 : IJSSELHAL, NL-ZWOLLE (W/ JUDAS PRIEST)

JUN 23.2008 : PHILIPSHALLE, DE-DUESSELDORF (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.24.2008 : ZENITH, DE-MUENCHEN (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.25.2008 : NATIONAL SPORTZENTRUM, CH-HUTTWIL (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.27.2008 : BANG YOUR HEAD, Germany

JUN.28.2008 : GRASPOP, Belgium

JUN.29.2008 : GODS OF METAL, Italy

JUL.05.2008 : METAL CAMP, Slovenia

JUL.11.2008 : VIA DE LA PLATA FESTIVAL, Spain

AUG.14.2008 : SZIGET FESTIVAL, HU-OBUDAI ISLAND

AUG.16.2008 : BLOODSTOCK, UK

SEP.27.2008 : PROGPOWER USA, Atlanta, Georgia - USA

 

e sad stvarno mi nije jasno sto nema i Castlea na spisku.

 

Dosta puta sam pitao za njih i Elderane jeste jednom odgovorio da nista od njih, ali nije dao razlog...

Smatram da kao neko ko vam daje punu podrsku, ko je narucio kartu medju prvima zasluzuje odgovor..

Koji je razlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni samo jedna stvar nije logicna. Zasto ne dolazi Iced Earth.

Ko god ode na njihov sajt videce da nastupaju svuda gde i Judas Prist ovog leta, tj oni su im podrska. Znaci idu sa njima u paketu na festivale

Pogledajte :

 

While hard at work on their new album, ICED EARTH are announcing more dates for what is shaping up to be a very busy summer. On top of performing at festivals across Europe, the band has just accepted to be special guest to JUDAS PRIEST in Holland, Germany and Switzerland. The updated schedule as follows:

 

MAY.02.2008 : CHIGAGO POWERFEST, Mokena, Illinois - USA

MAY.09.2008 : CENTRE DE FOIRE, Quebec City - Canada

MAY.11.2008 : ROCK HARD, Germany

JUN.21.2008 : HELLFEST, France

JUN.22.2008 : IJSSELHAL, NL-ZWOLLE (W/ JUDAS PRIEST)

JUN 23.2008 : PHILIPSHALLE, DE-DUESSELDORF (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.24.2008 : ZENITH, DE-MUENCHEN (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.25.2008 : NATIONAL SPORTZENTRUM, CH-HUTTWIL (W/ JUDAS PRIEST)

JUN.27.2008 : BANG YOUR HEAD, Germany

JUN.28.2008 : GRASPOP, Belgium

JUN.29.2008 : GODS OF METAL, Italy

JUL.05.2008 : METAL CAMP, Slovenia

JUL.11.2008 : VIA DE LA PLATA FESTIVAL, Spain

AUG.14.2008 : SZIGET FESTIVAL, HU-OBUDAI ISLAND

AUG.16.2008 : BLOODSTOCK, UK

SEP.27.2008 : PROGPOWER USA, Atlanta, Georgia - USA

 

e sad stvarno mi nije jasno sto nema i Castlea na spisku.

 

Dosta puta sam pitao za njih i Elderane jeste jednom odgovorio da nista od njih, ali nije dao razlog...

Smatram da kao neko ko vam daje punu podrsku, ko je narucio kartu medju prvima zasluzuje odgovor..

Koji je razlog?

Kolko se secam rece meni Elderane da je zbog nekih nepremostivih zahteva/prepreka, ne mogu se setiti tacnih rechi sada.

Edited by SSJ_5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Frubi sa njihovim menagerom u odlichnim odnosima, tako da verovatno ih chuvaju za Legacy fest 2009.

 

s tim menadzerom nikada nijedan srpski promoter nije uradio nijedan koncert i s njim se ne moze biti u odlicnim odnosima.

 

EDIT: nije tacno da iced prati judase na celoj turnej. cavalere su u kombinaciji za nekoliko datuma, tako su i dosli u smederevo.

inace, prva opcija je bio megadeth.

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

s tim menadzerom nikada nijedan srpski promoter nije uradio nijedan koncert i s njim se ne moze biti u odlicnim odnosima.

 

EDIT: nije tacno da iced prati judase na celoj turnej. cavalere su u kombinaciji za nekoliko datuma, tako su i dosli u smederevo.

inace, prva opcija je bio megadeth.

O, jebem ti život, pa šta vas je sprečilo? Ja sam predlagao Megadeth mesecima, i rekao sam da prate Judase na turneji, da sviraju zajedno 2. jula u Zagrebu, pa bi i jedni i drugi mogli kod nas dan ranije. Ali Elderane reče da od njihove zajedničke turneje nema ništa i da nisam u toku. Pa u čemu je onda bio problem ako se sada ispostavilo suprotno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da je doshao Megadeth, nego Cavalera koji sa gitarom ima veze kao beba noja sa nuklearnom fizikom! E sledece godine na legacy ce dodju Blind Guardian, Megadeth i Iced Earth! A Hammerfall ce na Castle! Imam neki predosecaj! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko jes dobra! U 99,9% slucajeva izbegavam bilo kakvu raspravu po forumu, ali ovakve stvari prevazilaze svaku meru. Ko sledeci bude rekao da Max Cavalera nema veze s gitarom neka pusti sebi albume Beneath The Remains i Arise i neka umire u svom neznanju(da ne upotrebim tezu rec), i neka na umu ima cinjenicu da je Beneath snimljen za 13 dana i da je Max tada imao 19 godina(ovo je cak i za mene novost, mislio sam da je imao malo, ali ne ovoliko malo!!!).

 

Neznalice prestanite jednom za sva vremena da dovodite u pitanje sviracku sposobnost Maxa Cavalere!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...