Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Guest Kriki
Vi i Legacy ste se stvarno potrudili da u Beograd dovedete celu folk metal scenu Evrope. Fintroll, Primordial, Korpiklaani, Ensiferum. Preteraste ga. Što se tiče 69 Eyes, očekivao sam neki pravi gothic metal, kad ono gothic rock. Komercijala.

Zavoravio si Tyr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vi i Legacy ste se stvarno potrudili da u Beograd dovedete celu folk metal scenu Evrope. Fintroll, Primordial, Korpiklaani, Ensiferum. Preteraste ga. Što se tiče 69 Eyes, očekivao sam neki pravi gothic metal, kad ono gothic rock. Komercijala.

 

Covek ovde ima pravo jbg...Nije stvarno da pljujem po Terra Nostri niti po Legacy-u (to se da videti jer sam ja svoje karte kupio) ali jbg...I razumem za 69 Eyes, i NIJE da se zalim, ali jer nije nikako mogao recimo PARADISE LOST umesto toga ili tako nesto? A sta se tice velikog Death imena, nadam se da ce to biti neki malo moderniji i poznatiji bend tipa NECROPHAGIST, sto je zanimljivo videti uzivo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

the 69 eyes. rokenrol, alkohol, kuje, a ko voli, moze i belo. to je to.

kome se ne ide, neka ne ide na fest i da skratimo tu pricu.

legacy i castle zajedno su pokrili maltene sve ono sto je dobro gledati live.

znate na sta mi licite, pola vas ustvari? kao da ste sa dovoljno love usli na sajam automobila, jedni stali kod standa sa nemcima, drugi kod japanaca, kupujete kola, a medjusobno se prozivate ko je bolji tom prilikom..idiotizam apsolutno primeren ovom forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Covek ovde ima pravo jbg...Nije stvarno da pljujem po Terra Nostri niti po Legacy-u (to se da videti jer sam ja svoje karte kupio) ali jbg...I razumem za 69 Eyes, i NIJE da se zalim, ali jer nije nikako mogao recimo PARADISE LOST umesto toga ili tako nesto? A sta se tice velikog Death imena, nadam se da ce to biti neki malo moderniji i poznatiji bend tipa NECROPHAGIST, sto je zanimljivo videti uzivo... :)

Covek je maximalno u prvu!Preterali su oba festa sa folk metalom!Ovde takvih fanova mozda nema ni 500, a svi vrh bendovi iz tog zanra potvrdjeni...No razumem, sa necim mora da se popuni line up....

 

Bice Carcass ili Morbidi...

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar Korpiklaani, Tyr i Ensiferum ne sviraju svi jedno te isto sranje?

 

 

ao ljudi slushajte ,ziku i uzhiwajte.

pa shta ako su folk metal,jesi ih slushao uzhiwo pa da znash kakwi su.

iskreno ja nisam fan tih bendowa ali ako budem ishao cu da ih pogledam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa ja slusam i Ensiferum i Korpiklaani i Tyr, i ta 3 benda ne sviraju isto. Svodi se na teoriju da Meshuggah i Soilwork sviraju isto, sto naravno nije ni blizu. Da skratim pricu, Tyr otvara svoj dan, a Korpiklaani i Ensiferum su sastavni dio svakog ozbiljnog festivala ove godine. Nismo krpili lineup, vec doveli bendove koje smo planirali i zeljeli, jer su vrh. Sutra kad ne budem na dial up-u, valjda se nakanim da gomilu spama opet pobrisem, jer svadja o Frediju nema nikakve veze sa festivalom. :)

69 Eyes je, po nasoj procjeni, trenutno trazen gothic bend, i kontam da ima ljudi koji ce im se obradovati. Za ostale, bice jos objava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I razumem za 69 Eyes, i NIJE da se zalim, ali jer nije nikako mogao recimo PARADISE LOST umesto toga ili tako nesto?

 

 

U ovom trenutku su 69 Eyes mnogo, mnogo bolji. Nicku Holmesu je odavno pukao glas, pa mu sada ne pomaze ni sto je prestao da pusi i pije, jer veoma lose zvuci uzivo i nije u stanju da otpeva vecinu starih pesama. Finci mozda jesu komercijala, ali imaju dosta publike i prave sjajnu atmosferu.

 

Preterali su oba festa sa folk metalom!

 

Ja sam lepo rekla da je to pravac koji je najpopularniji u Evropi, pa kad sledimo evropske trendove i zalazemo se za Evropsku Uniju, zasto i to ne bismo prihvatili? Konacno eto nam pametnih organizatora, koji dovode trenutno najaktuelnije bendove, a ne neke na zalasku karijere- tj uz dobar marketing prodaju ljudima proizvod kojem je istekao rok trajanja.

 

zar Korpiklaani, Tyr i Ensiferum ne sviraju svi jedno te isto sranje?

 

Nisu. Ako mislis da jesu, veoma gresis.

 

A Arch enemy ili Carcass!!

Megadeth?

 

Megadeth su vec bili u Srbiji. A za ove ostale, pa narode, pomirite se sa cinjenicom da su konacno uzeti u obzir i fanovi melodicnog metala, a "krljanja" je do sada bilo koliko hocete, ako ste propustili, nije vam Terra Nostra kriva.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete za taj folk metal kao da nam takvi bendovi sviraju svakih 7 dana... Takvih stvari jos nije bilo ovde, a ja cu radije pogledati Korpiklaani i Ensiferum nego 50. power ili death bend.

 

@Prince: ako ti je Primordial i Korpiklaani isto, nadji ostar i dug metalni predmet i zarij ga duboko u oba uha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak, 04. Jul

 

Korpiklaani

Uzgred, 69 Eyes svira u cetvrtak, 03. Jula.

Aih,sve sto valja od novih objava "ode" u petak,a ono sto ne valja u cetvrtak :):bigblue:

Eeeee... :(

 

 

a industrial??? :icon_ne:

Pre ce Def Leppard nego indutrial :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, super ko zeli da ide u kamp. Problem ce biti smestaj za one koji ne zele ili ne mogu da idu u kamp? Znaci, gde smestiti te ljude?

Pa...konkretno ako se radi o tebi - tebi je lako.Kao i svakoj drugoj zenskoj osobi uostelom :da:

Uzmes lepo dodjes,nadjes neko muskog pripadnika iz Smedereva,ti mu das ...,a on tebi da smestaj :da:

Sledecu noc opet tako - ti njemu ...,a on tebi krevet :bigblue:

Simple as it can be :pivopije:

 

 

zar Korpiklaani, Tyr i Ensiferum ne sviraju svi jedno te isto sranje?

A u jebote,kakva odvala (glupost) :uhoh: :uhoh: :uhoh:

Pa ti momak nemas pojma sa tom muzikom,a? :no:

Ko li je tebi dao da lupetas ovde... :uhoh::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom trenutku su 69 Eyes mnogo, mnogo bolji. Nicku Holmesu je odavno pukao glas, pa mu sada ne pomaze ni sto je prestao da pusi i pije, jer veoma lose zvuci uzivo i nije u stanju da otpeva vecinu starih pesama. Finci mozda jesu komercijala, ali imaju dosta publike i prave sjajnu atmosferu.

 

 

Ja sam lepo rekla da je to pravac koji je najpopularniji u Evropi, pa kad sledimo evropske trendove i zalazemo se za Evropsku Uniju, zasto i to ne bismo prihvatili? Konacno eto nam pametnih organizatora, koji dovode trenutno najaktuelnije bendove, a ne neke na zalasku karijere- tj uz dobar marketing prodaju ljudima proizvod kojem je istekao rok trajanja.

 

 

Megadeth su vec bili u Srbiji. A za ove ostale, pa narode, pomirite se sa cinjenicom da su konacno uzeti u obzir i fanovi melodicnog metala, a "krljanja" je do sada bilo koliko hocete, ako ste propustili, nije vam Terra Nostra kriva.

 

-Kako kome. A i realno i da 69 Eyes rade jos 20 godina, nece biti veci ni u kom pogledu od Paradise Lost.

-To je jaaako diskutabilno koji je pravac najslusaniji, ali ti mogu reci da ja jbg NE mislim do je Folk na vrhu...

-Koje krljacine? (Cannibal Corpse, Morbid Angel, Suffocation, Incantation, a svi ti bendovi su bili na Legacy etiketi! I ko jos??? Ako je tebi 4-5 benda "koliko hoces", onda jbg priznajem da nisam skroman). Metal je METAL jbm li ga, ne melodika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...