Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tesko da ce tako bas da ide. Uskoro zavrsavamo booking, nadam se.

Uzgred, i jedna losa vijest, Carpathian Forest i Blood Red Throne nece biti u mogucnosti da nastupe na Castle Festivalu, nazalost.

Vjerovatno su problemi sa basistom u CF, a za BRT su takodje neki privatni razlozi. U svakom slucaju, ne sviraju na festivalu, a mi cemo naci zamjene sto prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Zar bas volite ovu temu toliko za spam najgore vrste. :)

Dobro, nije djevojka znala za Kuruzove veze sa my mini city, i sam sam kliknuo bar 2-3 puta na Slayer se raspao i slicno. :)

 

Ne znam kako na IE-u ili drugim browserima, ali na Operi postoji korisna stvarčica koja se naziva status bar. :mrgreen:

 

 

Ajde bre, jel dolaze Malmsteen i Queensryche? :muzicar:

 

Jel Queensryche-u još uvek traje ona Mindcrime turneja? Ako da, obavezno njih i W.A.S.P. sada, za ostale može da se čeka i sledeća godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ce tako bas da ide. Uskoro zavrsavamo booking, nadam se.

Uzgred, i jedna losa vijest, Carpathian Forest i Blood Red Throne nece biti u mogucnosti da nastupe na Castle Festivalu, nazalost.

Vjerovatno su problemi sa basistom u CF, a za BRT su takodje neki privatni razlozi. U svakom slucaju, ne sviraju na festivalu, a mi cemo naci zamjene sto prije.

 

taman da uleti extreme noise terror, motaju se po srbiji u vreme festivala.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dodjavola, jebes pare, odsviraju prviOperation, odes istusiras se, i vratis se na bis, za Queen of the Reich, i posle komotno odes kuci, sve si video :mrgreen:

 

istina :D

 

elderane, nadam se da kad mislis na "publiku" ne racunas na yumetal kao dobro merilo, jer uopste nije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina :D

 

elderane, nadam se da kad mislis na "publiku" ne racunas na yumetal kao dobro merilo, jer uopste nije :D

 

Naravno da ne. Ovdje svako pise ono sta voli :)

Koja je tvoja procjena za solo koncert? Ako uzmes u obzir da je Helloween prodao 1021 ulaznicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne. Ovdje svako pise ono sta voli :)

Koja je tvoja procjena za solo koncert? Ako uzmes u obzir da je Helloween prodao 1021 ulaznicu :)

Ma, mora biti preko 1000 ljudi, kakav crni Helloween, nije to ista liga, racunaj na tonu starudija koji su ih slusali u osamdesetim... Pola ljudi koji su bili na Whitesnakeu, starijih, garant zna sta su i ko su Qryche. Mislim, ja bih se pre upustio u Qryche live in Belgrade projekat, nego u Muse live in Belgrade :meshuggah:

 

EDIT: I daj Mercenary na fest, novi album razvaljuje.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa elderaneom, a bogami i sa Apeironom, Mercenary je na Metal Campu, u principu lagano ih dovodite, a ima i ljudi koji ih slusaju, i koji bi samo zbog njih dosli :D

Ja im'o srece, pa ih gledao u kombinaciji sa Nevermore, ali rado bih opet :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih isto gledao sa at vance i brainstormom, nisu nesto :D

 

nego, mislim da bih queensryche prodao 1,000-2,000 za solo koncert bas lako, jer su bili mainstream rock zvezde za vreme "Empire" albuma, sto helloween ni gamma ray nikad nisu bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih isto gledao sa at vance i brainstormom, nisu nesto :D

 

nego, mislim da bih queensryche prodao 1,000-2,000 za solo koncert bas lako, jer su bili mainstream rock zvezde za vreme "Empire" albuma, sto helloween ni gamma ray nikad nisu bili.

Za prvo se ne slazem (tj. nemam pojma, nisam tad bio, sa Nevermoreom su bili odlicni), a za drugo se slazem i te kako. Ni Helloween ni Gamma Ray nisu nikada bili MTV mainstream, a ovima se spotovi nisu skidali sa MTVa, a tu je i MTV unplugged, samo najveci su to snimali... Tako da...

 

@ Azal - ili da opet napijemo Frubija, pa njega nagovorimo, on je dobar covek, a i voli uci u minus za ekipu :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...