Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Može li neko da mi preporuči neki muški parfem, al' da nije slatkast (recimo, dobio sam preporke za Versace - Black Code, a vidim i ovaj The Dreamer - oba su sladunjava, ili mi se čini(?!))?

Takođe, ne bih ni neku suviše...kako da se izrazim...sportsku varijantu... :blink:

Mislim, kontam ja da je najbolje da na licinom mestu sam potražim parfem koji mi se sviđa, ali nekako se tamo osećam neprijatno... I imam osećaj da one tete provaljuju da sam potpuno neiskusan :blush: (što ne bi bio problem da su spremne da pokažu razumevanje, a ne da me gledaju tako strogo :huh: )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko da mi preporuči neki muški parfem, al' da nije slatkast (recimo, dobio sam preporke za Versace - Black Code, a vidim i ovaj The Dreamer - oba su sladunjava, ili mi se čini(?!))?

Takođe, ne bih ni neku suviše...kako da se izrazim...sportsku varijantu... :blink:

Mislim, kontam ja da je najbolje da na licinom mestu sam potražim parfem koji mi se sviđa, ali nekako se tamo osećam neprijatno... I imam osećaj da one tete provaljuju da sam potpuno neiskusan :blush: (što ne bi bio problem da su spremne da pokažu razumevanje, a ne da me gledaju tako strogo :huh: )...

Drug,

Nemoj te sramota. Ne idesh da ih kresnesh nego da kupish parfem. Trazhi da pomirishesh svaki bez mnogo blama i uzmi onaj koji ti se svidja. Niko se nije rodio nauchen.

 

edit: ja jakogotivim mushki pleasures...este lauder, valjda. a slatkast je.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko da mi preporuči neki muški parfem, al' da nije slatkast (recimo, dobio sam preporke za Versace - Black Code, a vidim i ovaj The Dreamer - oba su sladunjava, ili mi se čini(?!))?

Takođe, ne bih ni neku suviše...kako da se izrazim...sportsku varijantu... :blink:

Mislim, kontam ja da je najbolje da na licinom mestu sam potražim parfem koji mi se sviđa, ali nekako se tamo osećam neprijatno... I imam osećaj da one tete provaljuju da sam potpuno neiskusan :blush: (što ne bi bio problem da su spremne da pokažu razumevanje, a ne da me gledaju tako strogo :huh: )...

 

Imaš u Delta City-ju parfimeriju Sephora koja ima veliki izbor parfema (zamisli!). Niko te ne gleda, možeš da probaš koji god hoćeš, da se zadržiš koliko god hoćeš... apsolutna privatnost! Imaš i cijene ispod svakog tako da nema potrebe da ostvaruješ bilo kakvu komunikaciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko da mi preporuči neki muški parfem, al' da nije slatkast (recimo, dobio sam preporke za Versace - Black Code, a vidim i ovaj The Dreamer - oba su sladunjava, ili mi se čini(?!))?

Takođe, ne bih ni neku suviše...kako da se izrazim...sportsku varijantu... :blink:

Mislim, kontam ja da je najbolje da na licinom mestu sam potražim parfem koji mi se sviđa, ali nekako se tamo osećam neprijatno... I imam osećaj da one tete provaljuju da sam potpuno neiskusan :blush: (što ne bi bio problem da su spremne da pokažu razumevanje, a ne da me gledaju tako strogo :huh: )...

 

 

Znaci volis jake :da: Svaka cast!

 

Calvin Klein CK IN2U ----- Him

 

Givenchy ------ Blue

 

Trussardi ----- Inside

 

Calvin Klein ----- Truth

 

Aman covece :) :) :) pa trebas i da probas parfem na licu mesta, bar da vidis kako ti stoji, nemoj da ti daje one tupave papirice nego neka ti stave na dlan.

 

A sto se tice sportske varijante, opet mozes naci neki koji dobro mirise na tvojoj kozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, hvala svima na odgovorima... mislim, da pojasnim malo - nemam ja problema u komunikaciji, već se nekako ne snalazim u kupovini baš najbolje, posebno kada naletim na prodav(аči)ce koji se postave kao da sam ja tu zbog njih, a ne oni zbog mene...

E sad, svestan sam ja svega toga, al' u nekim (sreća retkim) situacijama me spopadne neko čudo nalik panici, nekako se postidim, postane mi izuzetno toplo i onda, ni kriv ni dužan, kupim neko čudo koje sam razgledao/probao bez da sam to stvarno i hteo :)...

A parfeme sam ionako retko probavao, plus poslednji put kad sam bio u jednoj parfimeriji u PA, sam sam ih isprobavao, prskao na dlan, pa kad je ponestalo mesta - do lakata, a kad je i tu ponestalo mesta, ja još zbunjeniji i neodlučniji (da l' da nastavim dalje :mhihi: ), pokupih se i pobegoh, no da su hteli, mogli su me slediti po kakofoniji mirisa... :ph34r:

Ovako, hvala na savetima, sad znam bar otprilike gde i šta da tražim... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto mi je Emporio na kraju resila sam da sl uzmem:

 

bs_00050_burberry_beat__07836.jpg

 

 

totalno je :wub:

 

Dobar je jel? Ja trazio muski ali rekli mi u par parfimerija da to jos nije stiglo kod nas. :(

 

 

Versace - Black Code

 

Armani -Black Code ;)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, da se pohvalim, danas sam se ponovio sledećim zadovoljstvom:

o.408.jpg

Uzeh ga u Sephori (hvala Kokopelli na tip.u :razz: )... Gledao sam i njušio svakojake preporučene i poznate parfeme, al' ovaj me je jednostavno dobio - jeste čak i malo slatkast, al' kad ga stavih na kožu, kao da sam ga upotpunio, ili on mene :rolleyes::) ... enihu, ja zadovoljan, samo da vidimo je l' postojan i da nije slučajno "stidljiv"... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li iko zna moze li da se nadje jos uvek ovaj parfem???? HELP!!!

NAOMI_CAMPBELL_EXULT_W.jpg

 

Више се не производи, као што вероватно знаш. :(

 

Ипак, скоро ми је једна познаница рекла да га је, уз остале парфеме мејд бај Наоми :), видела у једној парфимерији у "Пирамиди". Само можеш да изгубиш мало времена. Срећно!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да верујем. :( Armani-јев "Lei" је ништа друго до мало мање постојан "Naomagic". А ја му се толико радовала када сам чула да ћу га добити... Туга голема. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Више се не производи, као што вероватно знаш. :(

Ипак, скоро ми је једна познаница рекла да га је, уз остале парфеме мејд бај Наоми :), видела у једној парфимерији у "Пирамиди". Само можеш да изгубиш мало времена. Срећно!

 

Znam da se ne proizvodi ali mi je neko rekao da ga ima jos po BG-u...Hvala za info. :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад кад мало боље размислим, стварно сам волела тај парфем. Мени је некако ишао "руку под руку" са Naomagic - први тако нежан и топао, а други уз неке наглашене реске, готово дрске ноте. Користила сам оба током скоро целог гимназијског школовања, па ми се смучио. Немој ме погрешно схватити, мириси су и ми и даље феноменално лепи, али развило се емоционално условљавање: како оњушим неки од та два лепотана, пред очима ми је моја клупа, папир на њој и ретард од професора хемије који звижди неку иритантну мелодију док смишља шта ће следеће да ме пита... Није ми јасно зашто би ико престао да производи тако леп парфем. :(

 

 

Иначе, ја сам се заљубила. Зове се Givenchy - Ange ou Demon. :wub: Људи моји, како је то леп парфем...!

 

 

o.701.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...