Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Хехе, прелеп је Fantasy! :da: Обожавала сам тај парфем.

 

А кад смо код "мириса дрвосече" :haha: ... Dsquared "Wood". Мислим да се помињао на претходним страницама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas tih pina dosta , od zelene sisarke , preko braon , pa do green generatoin noviteta . Vidis taj zuti nisam koristio , moracu prvom prilikom da uzmem . Original jeste prva ljubav , ali svi koje sam probao su do jaja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadne ove žene (i Sreta sa njima) koje misle da drvoseča nakon osam sati testerisanja, cepanja, tegljenja, znojenja i gaženja kroz blato miriše na zimzelene iglice.

 

A jadan i onaj ko dva puta pogleda na sliku ovog "Sport Cologne" parfema, ostadoh bez očiju, đavo te jebo. Za spoiler dušu dalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da nas ima dosta ljubitelja Pino Silvestrea :rockdevil:

Samo miris drvosece moze biti miris pravog muskarca .

pino silvestre je protodizelaski parfem

samo brion,za prave muskarce :haha:

moj ex je koristio brion, 'bem ti zivot, kad mi pridje da me poljubi, a mirise ko moj deda :udri:

 

Ne volim kad devojke staljaju muske parfeme. Mozda je nekome to jebacki, meni je nekako jadno. A ima toliko divnih zenskih parfema :wub:

 

Nego, jel koristi neko one male kao parfemcice iz Avona? Primih se na jedan slatki najstrashnije, a i svidja mi se pakovanje, malecko i prakticno za nosenje po torbi...

 

44792-aromadisiac-for-her-minikolni.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim kad devojke staljaju muske parfeme. Mozda je nekome to jebacki, meni je nekako jadno.

Meni je nepojmljivo. Zaista postoji samo mali broj muških mirisa koji mogu da prođu na ženi. A daleko od jebačkog efekta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadne ove žene (i Sreta sa njima) koje misle da drvoseča nakon osam sati testerisanja, cepanja, tegljenja, znojenja i gaženja kroz blato miriše na zimzelene iglice.

 

:haha:

 

А стварно, онај жути је болестан. Капирам да бих то купио само да ми кутија служи као батеријска лампа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

sta mi vredi da njuskam parfeme kad na mojoj kzoi svaki mirise potpuno drugacije

jedina osoba koja ume da mi kupi parfem na nevidjeno je moj cjale, nikad ne omasi

sto puta sam se deprimirala, dodje drugarice, kupila fenomenalan cvetni parfem, ja stavim, posle 10 minuta na meni mirishe kao bedna kopija opiuma, ili se istakne neka druga mirina nota, dovoljno da se ne prepozna parfem, ili "mirise" na mokro granje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima devojaka koje koriste givenchy-jev very irresistible?

 

 

Њега увек морам да имам. :da: Како се иначе котира - у мом окружењу нема девојке која га не воли. Сад, колико је то референтно... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i onoga kada cvetni miris za pola sata miriše na povrće. Zajebato je to sa kožom.

E jes, narocito je zajeban bilo koji parfem sa lubenicom, to retko kome stoji kao lubenica, moja drugarica kupila, super stoji na njoj u pocetku, psole mirise na paradajz :haha:

 

.. s druge strane, kad imas ovako "zajebanu" kozu kao ja, nemas frke, nikad niko nece mirisati kao ti, pa makar ceo kraj imao isti parfem :)

naravno, parfem svakome stoji drugacijee, ali na nekome se bas oseti razlika. samo bitno da se ubode neki koji je ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas tih pina dosta , od zelene sisarke , preko braon , pa do green generatoin noviteta . Vidis taj zuti nisam koristio , moracu prvom prilikom da uzmem . Original jeste prva ljubav , ali svi koje sam probao su do jaja .

 

Kod nas imaju samo žuti i zeleni da se kupe, baš boh volio da probam te ostale.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...