Jump to content

Ok Ljudi , Kraj 2007. Godine. Top 5 Albuma


LordDahaka

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ kokopeli:

 

Konkretno, u tvom slucaju, nije naveden ni jedan Metal album.

 

 

Dobro, zašto onda fino ne kažeš: "Vidi, mala, došla si 'vamo i navodiš neke nebulozne bendove. Briši, more, s teme."

 

A ne

Posto neki ocito ne znaju, ovo je podforum "Opsta Metal diskusija".

 

 

I, šta, nije mi baš najjasnije, došao si samo zbog mog posta da ispravljaš krive Drine?

 

Korektoru, ne valja ti taj stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Briši, more, s teme."

 

haha, ovo je ono '085' progovorilo :)

 

 

 

anyway...

 

Neurosis - Given to the Rising

Porcupine Tree - Fear of a Blank Planet

Symphony X - Paradise Lost

Obituary - Xecutioner's Return

Darkthrone - F.O.A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ako pod ovu temu spada "bendovi koji su mi obelezili 2007.godinu", onda se moja listta bitno menja :)

 

Svakako ubacujem vec spomenuti DOG FASHION DISCO - ADULTERY, zatim:

 

SHINEDOWN - LEAVE A WHISPER + bonus sa US AND THEM

 

PEEPING TOM - PEEPING TOM

 

FAITH NO MORE - KING FOR A DAY, FOOL FOR A LIFETIME + po neka jos pesma

 

STONESOUR - COME WHAT(EVER) MAY

 

VISION OF DISORDER - SVA CETIRI...

 

STEMM - SONGS FOR THE INCURABLE HEART

 

BLEEDING THROUGH - MESAVINA POSLEDNJA 2

 

ALL SHALL PERISH - OBA

 

AMON AMARTH - WITH ODEN ON OUR SIDE

 

BLOODBATH - NIGHTMARES MADE FLESH

 

... + sve ovo prethodno navedeno i jos po koji bend... :) No, od ovoga sam se odvaljivala!!!

 

Elem, izvin'te na nepostovanju "ogranicenja" :(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konachno se i ja smilovah da napishem moju listu najboljih albuma ove 2007. godine. Shta reci ne moze se reci da je bila losha shto se tiche metal albuma, al vala ne moze se reci ni da je bila neshto dobra...znachi prosek...

Evo ovako izgleda moja lista dakle :

 

1.Saxon - The Inner Sanctum

2.Helloween - Gambling With The Devil

3.W.A.S.P. - Dominator

4.King Diamond - Give Me Your Soul...Please

5.GammaRay - Land Of The Free II

6.Scorpions - Humanity Hour 1

7.Therion - Gothic Kabbalah

8.Candlemass - King Of The Grey Islands

9.Astral Doors - New Revelation

10.Symphony X - Paradise Lost

 

 

A evo i kratkog obrazlozenja shto bash ovi albumi

 

1.Legendarni heavy metal bend Saxon izdaju jedan od boljih albuma u njihovoj karijeri, dodushe za nijansu slabiji od Lionhearta al nikako i loshiji. Na albumu se nalazi i jedna od boljih metal pesama u poslednjih mozda chak i petnestak godina.

2.Ochekivao sam ovako odlichan album od ovih power majstora, i shta da kazem zadrzali su drugo mesto na listi omiljenih bendova odmah posle Maidena. Na prvo slushanje mi se nije svideo al svaki sledeci put mi je bio sve bolji i bolji i eto dogura na drugo mesto.

3.Fantastichan album ! Mozda samo da je ubacio josh koje heavy remek delo al ni ovako nishta mu ne fali. U svakom sluchaju najbolji W.A.S.P.ov album u poslednjih 15 godina.

4.Za kralja ne treba nishta preterano da pricham takodje josh jedno heavy metal remek delo, ali iza W.A.S.P.a iz razloga shto njih vishe gotivim kao bend.

5.Ne tako dobar kao prvi deo ali nikako nije za potcenjivanje. Jbg. nisam ni ochekivao da ponovo izdaju tako dobar album ko shto je prvi al poprilichno sam zadovoljan albumom, s obzirom kakvi su power albumi izlazili ove godine ovo je savrshenstvo u poredjenju sa njima.

6.Matorci su izdali josh jedan savrshen album, oni bre ne znaju da izdaju losh album svaka im chast i daj da ih vec jednom vidimo u Srbiji.

7.Pre preslushavanja ovog albuma nisam uopshte slushao Therion, tj. nisam ni obracao preteranu paznju na njih ali kad sam chuo ovaj album nisam ostao ravnodushan...chisto savrshenstvo...

8.Ne tako dobar album ko shto je Candlemass, al ipak zasluzuje da udje u top 10 albuma. Zao mi je shto ga nije otpevao Mesaja al vratice se on u bend kad tad...

9.Strashno volim ovaj bend, i voleo bih da za koju godinu postanu dosta popularniji jer oni to zasluzuju, a ovaj album je za to dokaz.

10.Posle toliko godina chekanja SyX izdaje album koji je zaista vredan paznje. Da budem iskren ochekivao sam bolji album od ovih majstora...ali opet chovek ne moze da ostane ravnodushan slushajuci ga...

 

 

Na kraju shta da kazem... ochekujem da ce naredna godina biti bolja po pitanju metal albuma jer ova i nije ostavila neki utisak na mene... mnogi moji favoritni bendovi su izdali katastrofalne albume(Megadeth, Kamelot, Dream Theater, Iced Earth...) ochekuje se nova Avantasia, Judasi, Testament .... jbg. videcemo shta ce biti. Eto toliko od mene.

Edited by -powerslave-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...