Jump to content

Najbolji Thrash Metal Albumi U 2007.


lemmy sixx

Recommended Posts

Не праштају они којима је овај звук драг, звои нас како хоћеш. Рећи да је Megadeth измислио треш метал је исто као рећи да су Tygers Of Pan Tang измислили хеви метал. Свако има рпаво на своје мишљење гледе најбољег албума и квалитета истог, али постоје и чињенице.

 

Slazem se sa svim navedenim,ali isto tako je neverovatno glupo reci da poslednji Megadeth album nije thrash metal i nema veze sa istim.Nebuloza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, da....tek sad vidim da ste vi skrenuli sa teme josh pre nego shto sam ja doshao :)

 

'ajde se organizuje neki poll, ovako sve vodi u besmisao...i spam.

 

Pa moze se organizovati poll,editovacu prvi post,ali jednostavno je nemoguce staviti svaki album koji se nekome svidja ovde...ova tema je poprilicno subjektivna.Iako bi trebala biti objektivna.Ali nece.Naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дај, колега, ко је по оваквим питањима икада био објективан. И ти кад стављаш своју листу си субјективан, јер оцењујеш по сопственим критеријумима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,u pravu si kolega,ali ipak u nekim slucajevima mozes biti objektivan.Ako se razumes u materiju.Ali ajde da se ispravim:ova tema treba biti subjektivna,ali i mora imati neku dozu objektivnosti u odredjenim slucajevima.Zbog toga glasanje

nema smisla.Ali ako hocete,mozemo staviti neku listu pa da se glasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде ти мени реци како ти можеш да будеш објективан на пример по питању Слејер албума? Све и да направе највеће срање на свету, теби ће то да се свиди докле год је иоле метализирано. Реци ми да нисам у праву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дај, колега, ко је по оваквим питањима икада био објективан. И ти кад стављаш своју листу си субјективан, јер оцењујеш по сопственим критеријумима.

 

 

To nije istina, on može biti objektivan, osim kada ne prihvata realnost. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде ти мени реци како ти можеш да будеш објективан на пример по питању Слејер албума? Све и да направе највеће срање на свету, теби ће то да се свиди докле год је иоле метализирано. Реци ми да нисам у праву.

 

Pa jebem mu sunce,procitaj post.Rekoh u odredjenim slucajevima.Ja neznam za druge,ali ja ako cujem neki album koji je kvalitetan,ja cu to skontati iako se meni licno muzika ne svidja.Kvalitetno je.Zato kazem u nekim slucajevima je objektivnost moguca.Ali to je vec za preterano dugacku diskusiju,a mrzi me da diskutujem.

Sto se tice Slayer-a,nemogu da ti odgovorim da li si u pravu ili nisi,posto oni nemaju nijedan slab album.Ako ikada naprave jedan slab,videcemo moju reakciju. ;)

 

To nije istina, on može biti objektivan, osim kada ne prihvata realnost. :pivopije:

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да јесте, нису је џабе ставили да отвара албум.

 

To nije preduslov da je pesma bolja od drugih.

 

I dalje mi je Wash... bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Slayer-a,nemogu da ti odgovorim da li si u pravu ili nisi,posto oni nemaju nijedan slab album.Ako ikada naprave jedan slab,videcemo moju reakciju. ;)

 

 

 

:)

 

 

Necemo videti tvoju reakciju jer su oni apsolutno nesposobni da naprave slab album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...