Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ja i dalje totalno sajber.Vec peti dan na istom filteru,nisam dopunjavao.

Juce prodjoh test u kafanici,nisam pao u iskusenje,doduse malo cudno gledase,purnjam,a pljuga uvek cela i prazna piksla. :mhihi:

 

Ajd molim te mi objasni koja je fora sa tim pljugama.

Manje stetno, jeftinije ili ima neki drugi razlog?

 

Nisam pusac samo me zanima. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd molim te mi objasni koja je fora sa tim pljugama.

Manje stetno, jeftinije ili ima neki drugi razlog?

 

Nisam pusac samo me zanima. :D

 

 

Manje stetno,da.

Klasicna pljuga--nikotin i jos 3999 stetnih i kancerogenih elemenata.Dim i smrad

e pljuga--nikotin i 3 elementa koji nisu stetni ili samo 3 elementa koji nisu stetni.Vodena para,nema smrada

 

Jeftinije...zavisi od korisnika sta je pusio i koliko i koji model uzmes i koliko njega konzumiras.Pocetno ulaganje-obicna je 1700,fensi modeli do 150 evra+koliko tecnosti koristis,ili ako hoces filtere,kostaju 50 dinara po komadu.

Za nekoga ce biti mnogo jeftinije,nekome isto,ali mnogo manje stetno,a za neke novi oblik zavisnosti i vadjenje para iz dzepa

 

 

Razlog...biraj-skidanje,zdravlje,zavisnost,pljuge odvratne,loseg kvaliteta,sve vise smrde i navlace da ih vise purnjas,sve stetnije,cigarilosi skupi(obicno 5 komada u kutiji,kutija nije ispod 200)

 

a za pravo kvalitetno uzivanje tu je

717.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio ja neko seme duvana iz Amerike. Planiram ove godine da zasadim cisto iz zajebancije. Ako uspe uspe. U principu nije problem uzgoj veci je problem kad se posece. Taj proces susenja i fermentacije je zajeban. Kontam da nece imati bas prijatan ukus pa planiram da ga mesam sa ovim obicnim. Videcemo. Kacim slike cim niknu :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,procistio sam atomizer sinoc na kinezu,sad dimi ko beograCka elektrana,umesto samo baterije,sad imam dve sajber pljuge u funkciji.Ima kod kineza u bloku 70,svaki treci prodaje(a po oglasima govna preprodaju za 1500-2000).Samo tecnosti i filteri su krs(barem ovi koje sam dobio,bez arome,gadan,traziti neki sa aromom),to u apoteci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene na poslu svi pokupovali te e pljuge, gluposti.. ako hocjesh da ostavish pljuge, onda ih ostavi, ako hocjesh da smanjish troshak, duvani manje, ako ti je do stravlja, batali pljuge. ja duvanim vecj nekih 7 godina po paklu dnevnu, al ne za redom 7 dina, nego sa godinu dana pauze, kada sam gledao jel mogu da ostavim, a od juche ostavljam opet, poshto izbacujem nezdravu hranu, pa aj i to usput, pa da vidimo kakav je taj zdrav zhivot..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pomaze,duvana vec dve nedelje nisam pripalio,a i dalje sam na prvom filteru uz jedan refil.I dalje samo cimnem kad mi se purnja,sad se to svelo na 10-12 cimova za ceo dan,cak i manje,ili je samo drzim u ruci cisto kao navika.Ovako se trudim da ostane.

 

To ti je samo zavaravanje oko smanjivanja i prestanka u fazonu da vidim da li mogu.Dve najvece zablude.

Purnjam od kraja osnovne,prosao sam 100 puta kroz to,smanjis,pa posle par meseci se vratis na staro ili jos vise krenes.Stanes,kao mogu ja,laganica,evo,ni ne kriziram,pa onda vremenom,aj moze jedna,necu se navuci,pa onda uskoro po starom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dalje samo cimnem kad mi se purnja,sad se to svelo na 10-12 cimova za ceo dan,cak i manje,ili je samo drzim u ruci cisto kao navika

meni chudno da drzhim tu plastiku, chudno mi i kad udahnem.. a i kad je tishina, nije to to kad ne chujesh pljugu kako pucketa dok gori..

 

Purnjam od kraja osnovne,prosao sam 100 puta kroz to,smanjis,pa posle par meseci se vratis na staro ili jos vise krenes.Stanes,kao mogu ja,laganica,evo,ni ne kriziram,pa onda vremenom,aj moze jedna,necu se navuci,pa onda uskoro po starom.

ja sam bez problema sa pakle drine bez filtera dnevno (bez postepenog smanjivanja) ostavio na godinu dana. al dobro, bavio sam se samatha meditacijom, koja dodje otprilike "bildovanje volje"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pomaze,duvana vec dve nedelje nisam pripalio,a i dalje sam na prvom filteru uz jedan refil.I dalje samo cimnem kad mi se purnja,sad se to svelo na 10-12 cimova za ceo dan,cak i manje,ili je samo drzim u ruci cisto kao navika.Ovako se trudim da ostane.

 

 

odlično, odvikao si se u potpunosti. sada komotno možeš i bez ovoga.

 

koliko si pre, inače, rokao cigareta na dan?

 

i ja imam baš ovaj e-health od n. godine, dobro se ta pljuga pokazala, a realno, najjeftinija je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednjih par meseci pakla dnevno sigurno(u dzepu konstantno dve pakle bile),nogom ako krocim napolje gotovo,odmah se pali.A pre toga se nesto tripovao kao da izguram s paklom 2-3 dana.Jos ako izadjem negde uvece,propast.

 

 

Mala je odlicna jbt,samo treba razraditi i procistiti ovaj atomizer.Zato svi i kazu da su sranje,ko ja juce kad sam uzeo,dima nigde,ne valja....a sada radi kao ova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...