Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Аха. Црвени, кратки. И то само њега од како се пре колико година појавио у новом дизајну (оне прве скроз црвене, па оне црвено-беле, па сад ове паклице).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjite na sajber e pljuge.Jeftinije i 90 puta manje stetno. :mhihi:

 

Elem ganjam o njima po netu,dosta su ih ranijih godina napusavali.Dobile su na kraju dozvolu od ministarstva zdravlja,prodaju se u apotekama,medjutim nisu mi jasni ovi na forumima.

To je kao pomagalo za skidanje,medjutim,po tim forumima,frikovi ih uzimaju,ne da bi prekinuli vec da bi nastavili s njima,pa ih jos preradjuju za bolje performanse(truju se vise nego obicnim).Citam jedan komentar,kao do jaja su,sad pusim to,ekvivalent u analognim pljugama bilo bi 4 pakle.ffs

Pljuga radi na bazi pare,tako da nju udises sa cistim nikotinom(a ne sa jos 2132135464879 otrovnih cestica iz obicne pljuge),i izbacujes je i nema onog cigarskog smrada.Mozes da purnjas gde hoces.

 

Elem.kako sam video,jedan filter=20 cigareta,a radi po sistemu 10 do 12 cimova,i onda se pravi pauza(10 do 12 cimova simulira jednu ispusenu pljugu,koliko i iscimas kad pljugas),u toj pauzi se grejac ohladi i onda moze opet.

Filter moze da se puni nekoliko puta,tako sto se kane par kapi tecnosti za sajber pljugu.

E filteri su 50 kinte,a flasica od 5ml je 400 dinara(bira se jacina,aroma ili bez ili bez nikotina) znaci prakticno te 20sajber pljuga kosta 50 dinara.

ta tecnos' se sastoji iz 4 elementa(neki propilen kurac palac koji je na bazi vode,aroma,nikotin i biljno ulje,i arome su razne(vanile,narandze,cokolade....).cak i vrste(kamel,malisa,danhil,virdzinija)

 

E sad baterija koliko traje diskutabilno je,a i zavisi i od pusaca,a za "kvalitetnije" e-pljuge treba davati i do 100 evra,a obicna je 1700(plus dobijes 3 filtera i flasicu gratis)

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve vise ljudi rola duvan...jeftinije,a kazu da je bolje...ima i onih spravica koje ti naprave pljugu normalnu...mos kupis i filtere...a najekonomicnija varijanta je vrebati oko stanica...uvek neko baci skoro celu pljugu pre ulaska u bus...ima i onaj element sramote,zato je malo jebeno...kada bi covek mogao to da eliminise,jeftinije bi ziveo...mada,uskoro,nece biti problema kada vecina bude to eliminisala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec se ide...ja sam prestao da bacam pljuge...ostavim ih sa strane na klupici na stanici...glupo mi da bacam kada primeti stokere na stanici...bolje da pokupe ko ljudi...nece da traze,valjda su ih milju puta ljudi odbili jer nisu bas reprezentativni...ja bih im dao regularno ako bi me pitali...ne rolam se busom,to bese davno,sada moze samo da bude gore...ne contare vise po kontejnerima samo romi,ima sada sve vise ljudi...nacontare sekundarnih sirovina(kul izraz za papir) ili stare odece,pa valjaju pored pijaca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad za vikend bila neka Lucky promocija , kako sam razumela onu ribu, te nove ce imati u filteru neki mentol, osvezivac daha, sta vec.I sad ako hoces ti to pritisnes i osvezis dah, ako ne, normalno pusis tu cigaru i smrdis na duvan kao i do sad. Koja glupost. No, dobismo slusalice za mp3 sto smo je saslusali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, meni je chrveni marlboro prejak, kakav cistak :bigblue:

 

Inace, plavi pal-mal je poskupeo isto? Ili kod mene poskpupljenja kasne?

 

nije ti on prejak,vec govna u njemu,katran,ugljen monoksid,konzervansi,razni lepkovi,ovlazivaci,sumpor,cak i olovo,azbesna vlakna koja vezu pepeo,da se ne raspadne,a da bude beo,dodaje se titan-dioksid na beli omot pljuge,amonijak,jos milijardu drugih sranja.Razlika izmedju cigarete i cistog duvana(koji je opet "budzen") je nebo i zemlja,daleko manje truje od klasicne pljuge.

 

nego gde je onaj vudurinator,da bolje pojasni sajber e-pljuge?

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused:

Ne znam, ja to iz nekog neobjasnjivog razloga ne primecujem... Uzas ;/

Ili je toliko vec beda da sam se navikla na sve to?

 

ili ljudi ne primecuju ono sto ne zele da vide,neki selektivni vid ili su oguglali...ja sam pre mesec dana video kako neka zena skuplja u kutiju opuske...nisu to oni standardni prosjaci,vec bas neki klosari...standardni prosjaci imaju kinte,mada vecina radi za nekog...sve u svemu,to su ljudi koji su teski alkosi ili neki koji su iz doma za nezbrinute pusteni sa 18 da se snalaze...znam 2 ovakava slucaja...jebi ga,beda...vece je sranje sto je ljude sramota da daju klosaru pljugu kada ih pita jer ce valjda srozati svoj drustveni status...ne znam...a i druga stvar je sto ne znas ko stvarno nema i ko prosjaci,a ima vise od tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam, ja sam tako vecito davala nekom liku koji je klosario ispred jedne trafike, svako jutro sam tu kupovala cigare dok sam isla u srednju, jedno jutro dodjem na trafiku, zamolim zenu da mi razmeni pet evra, i sad kao politika trafike, ne moze, blabla, i 'ladno dodje taj lik, otvara torbu da mi on razmeni, ja ne znam da l' sam ikada videla toliko kinte uzivo...

Od tad retko kome dajem pare, pa i to sitno sto imam...

Ali recimo, (sto sam primetila) ovo sto ljudi ostavljaju karte u automatima u gspu i tako neki momenti, i sto to ne uzima ko stigne nego stvarno ljudi koji se vidi da (valjda) nemaju, bude mi jako drago...

A to za oguglavanje ili ignorisanje... Tuzno je sto na tako nesto moze da se ogugla ili da se izignorise...

 

Sad za vikend bila neka Lucky promocija , kako sam razumela onu ribu, te nove ce imati u filteru neki mentol, osvezivac daha, sta vec.I sad ako hoces ti to pritisnes i osvezis dah, ako ne, normalno pusis tu cigaru i smrdis na duvan kao i do sad. Koja glupost. No, dobismo slusalice za mp3 sto smo je saslusali.

 

sto ne rece ranije za sluske qq :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kad vec pusite ne pusite umereno tipa 1-2 cigarete dnevno i 5-6 dana u mesecu izpauzirate i detoksifikujete se pa jopet, mislim nije ni to mnogo zdravije, ali citao i slusao sam sto puta da su neki ljudi koji su poziveli do duboke starosti (>80) odrzavali naviku na tom nivou uspesno. Uostalom, tako kinta vise nije faktor, a i zadovoljstvo je vece u to sam ubedjen.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...