Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

U Pančevu znam za nekoliko mesta gde se prodaju, onda sigurno mora da se mogu lako naći u BGu, pokušaj bilo koje bolje snabdevene STR-ove, ili prodavnice fensi pića i cigareta. Eto, prvo mi pade na pamet ona trafika-prodavnica u Carice Milice, od Obilićevog venca prema Brankovoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretrazio Novi Sad i Kikindu ne nadjoh nigde masinicu. A to sa slike ako uspes da mi nabavis,pa ja ne znam...

Sliku sam stavila da ne moram da pisem. :)

 

Izvol'te.

 

http://www.limundo.com/kupovina/MASINICA-ZA-ROLANJE-CIGARETA-10din-/932686

http://allegro.rs/item1148953171_masinica_za_uvijanje_cigareta.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok je to,i ja se trudim da zapalim samo kad mi se bas pusi i tako popusim 5 pljugi dnevno,dobro druga je prica kad izadjem da pijem,tad mi ode kutija na vece...

 

 

Hvala,ali ja hocu onu sa slike,ove su jako bedne :)

 

Salim se,ali nije nikako isto srolati sam i na masinici,meni je mnogo vise prijala cigara kad mi je neko srolao rucno.

Edited by The Jester

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi kutija traje 3-4 dana?!?

 

Jap,poslednje 2-3 godine sam smanjio konjzumaciju.Al ista prica,kad se izadje,oplete se i cela,i sve teze se podnosi.

 

 

A i jebote svi purnjaju k'o elektrane,nije to ko nekad,sad kad se zadimi sve oko mene nemam vise ni zelju dz zapalim,meni se zgadi,a ne nekome ko ne purnja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ranije bio standard pakla dnevno, sada vec 1,5-2. To bi me kontam najvise i smaralo oko motanog duvana, cinjenica da treba da rolam jedno 30 puta dnevno u proseku. Mada verujem da bih tako smanjio duvanje, jer bi me mrzelo :D

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jap,poslednje 2-3 godine sam smanjio konjzumaciju.Al ista prica,kad se izadje,oplete se i cela,i sve teze se podnosi.

 

 

A i jebote svi purnjaju k'o elektrane,nije to ko nekad,sad kad se zadimi sve oko mene nemam vise ni zelju dz zapalim,meni se zgadi,a ne nekome ko ne purnja

 

Smanjio sam i ja u poslednjih godinu dana...sada purnjam oko kutije dnevno...sem kada se ide po kafancinama i bavi ostalim drustvenim aktivnostima,tada odu i po 2-3.

 

Za to sluze prozori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti traje jedna kesica duvana?

 

Razmisljao sam da predjem na duvan ali me mrzi da rolam,tj da se patim dok ne naucim da rolam.

 

Jedna kesica mi traje oko 10 dana, ako samo to pušim, ali ja i na paklu pušim oko pola pakle. A ako pušim iz pakle i iz kese, onda traje iha, sad imam jednu istu kesu već 3 nedelje, a pride popušim paklu na 4-5 dana.

 

Ja imam suprotan problem, ne puši mi se npr ali mi se mota pa ipak zapalim. Jedna cigara ti se produži na ceo ritual, i to je stvarno super osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam mu dao sansu u jednom jako kratkom vremenskom periodu (kad je tipa winston poskupeo, a gauloises zadrzao cenu, a ja gistro popizdeo), ali jbg, nije to to, ne prija mi kao win :) Inace nema to veze kod mene sa jacinom cigara, kupim ja i crveni winston kad nema plavog, prosto takvi su mi dnevni rituali, a i priroda posla, sedis po ceo dan pred kompom uz kafu i cigare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Aj da zabrane cigare i sve,samo se nadam da ribama neće zabraniti ljonganje muškog ekstremiteta,što se vodi pod ''pušenje''. ja mislim da bi žene presle kad bi se to pušenje zabranilo,jer tu ima tolko kalorija i vitamina, da jedno tako ekološko pušenje vredi ko cela pakla cigara.

 

evo da ne bude spam,nek žene sa foruma kažu dal sam u pravu il ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...