Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Sad sam bacio pogled na te Sherman cigarete. Meni na oko deluju slično kao Sobranie.

Isti dizajn tabakera/pakle, zlatni glans filter i sl. Ne znam, možda grešim ... nikada ih nisam probao. Sobranie jesam, više puta - prevara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam bacio pogled na te Sherman cigarete. Meni na oko deluju slično kao Sobranie.

Isti dizajn tabakera/pakle, zlatni glans filter i sl. Ne znam, možda grešim ... nikada ih nisam probao. Sobranie jesam, više puta - prevara.

 

Sobranie su odlicne pljuge. I njih ima vise sorti doduse. One Cocktails su slicne Sherman's Fantasias i to je to. Ostale nemaju nekih slicnosti. Ali dobre su ljuge i jedne i druge. Sve su pljuge nekad imale taj dizajn tabakere, King's Size (I international formati su izmisljeni kasnije, ovo su Slims. Kazem, ove sarene su samo jedna jedina od 20-tak verzija Sherman's. Sve su razlicite, nije samo pakovanje u pitanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^potpuno tacno.pre godinu dana sam kupio boks winstona na buvljaku,meko pakovanje(!),bez onih glupih nalepnica o navodnoj stetnosti cigara...u kojoj li se ilegali to proizvodilo...

lupam,umrlice,a ne nalepnice

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Gitanes su mi bile omiljene pljuge, al samo one sa filtero. I gauloise su bile sasvim ok, narocito crvene. Samo jako. Znam da smo na nekom Exitu samo to i purnjali.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pusac, a cigarete su realno sranje.

- U cigarama nema AMA NISTA ZANIMLJIVO.

- Cigarete su droga.

- Ono sto nam je zanimljivo kod cigareta jeste ispunjavanje praznine koju nam one stvaraju.

- Takodje ono sto je zanimljivo je smirivanje nervoze koju nam opet one stvaraju ( ne cigareta sama po sebi ne smiruje nervozu povecava je)

- Cist brend, i moda. Mudro promovisana od strane duvanske industrije. Kojoj je u interesu naravno - novac.

- Pusacisu ljudi ispranog mozga. I nisu nista bolji od heroinaca. Cak su i gori.

 

Zavisnik sam od cigareta i sve ostale zavisnike smatram jadnicima. Al' pobedichu.

 

nikoga ne teram da bude u mojoj blizini.

[/qute]

 

ne. Niko od pusaca ne tera nikog da bude u njihovoj blizini. bilo bi kul da dim krruzi 2 metra oko vas. Ne brinite nikog ne bi bilo u vasoj blizini. Ali u kaficu, u busu, u kolima. Nvm.

dalje, ne radi se samo o JEDNOM PUSACU sa tom porukom. DA je jedan ne bi bilo ni upola opasno.

Opasno je to sto ako neko nije u tvojoj blizini onda je svakako u blizini dima 124u751328563289653289 drugih pushaca.

 

 

Ne znam sto se ne pucate sa heroinom.

- Bolji filing.

- Lepsi trip.

- zubi ti ne zhute.. samo ispadaju.

- Lakse se skidas.

- ne trujes ljude po okolini.

- I ako si vec resio da se ubijas? Brze se ubijes? kazu pusaci " bolje od dosade nego od raka pluca" kazu heroinci " bolje u pet minuta bezbolno od overdose nego 6 meseci jedvadisanja"

 

 

 

Ako pogledamo sve razloge zasto pustiti? pa ne postoji nijedan dobar. O tome koliko se sta desava ne treba prichati.

Ne postoji apsolutno nijedan dobar razlog da se pusi.

 

Pa evo dajem pushacima snasu, ako mi daju jedan logichan, dobar i kvalitetan razlog da mi kazu zasto puse i da mi KVALITETNO objasne da to nije zavisnost, ..... kupim paklu svakom ko pokusha.

Casna rech. pod uslovom da pakla nije IZNAD 100 din.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto se ne pucate sa heroinom.

- Bolji filing.

- Lepsi trip.

- zubi ti ne zhute.. samo ispadaju.

- Lakse se skidas.

 

Ако си толико сигуран у сопствене ставке, слободно изволи...

Шта си чекао досад, зашто си се смарао цигаретама, као ми?

Share this post


Link to post
Share on other sites

davidoff_specialr.jpg

 

To zapravo i jeste cigara. A ne ova brainwash, industrijsko-kapitalisticka moneymakin' droga.

To ti daje ono sto ti one ne daju AROMU. I samu sustinu pusenja otkad pusenje postoji.

A na ova govna sto ti daju zavisnost.

 

@ Elitista

Ovo je tema O CIGARETAMA ne o tome da li njihova konzumacija valja il ne valja.

 

A sta o tome ne sme da se pise? Pa valjda je to tema za pricu, a ne sta se pusi i kojoj je skocila cena?

 

Odlichno evo jedna konstata o cigaretama. Cigarete su droga, pushaci narkomani.

 

Шта си чекао досад, зашто си се смарао цигаретама, као ми?

 

 

Jer sam bio ( a i dalje sam ) zavisnik, narkoman, legalni dzanki. Sad samo to priznajem.

Dosta mi je jedna muka. Cigare. Kamoli heroin.

Ja ne zelim da budem zavisnik, zato nisam.

 

KAfu i alkohol odavno ne pijem npr.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...