Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

da li vi imate obzira prema ljudima koji ne pushe?

 

Naravno da nemaju, najbolje kad nekog povezem autom i ne moze da se strpi ar minuta da stignemo, nego mora da zapali, pa ubio bih ga...

Neka cigare poskupe jos tri puta, pa se trujte i placajte za taj otrov...svaki dan...koja glupost i bolest..jos trujete i druge...

 

 

Pa da pochnemo..Zdravo,ja sam Morana i teshki sam ovisnik :):):):):):)

 

Bar priznas, to je lepo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa video sam maliboro mentolke na trafikama, ali probao nisam.

Nešto sam averzičan prema takvim cigaretama, ali pošto je enklava pošteno ishvalio malog boru uzeću ovih dana paklu.

 

Koliko vas dvojica rokate na dan? Meni ode po paklica, malko sam smanjio ....

Postoje 2 vrste Malog Bore mentola...

Imas obican koji mi se iskreno ne svidja i ima taj smooth...Ovaj Smooth nema kod nas da se kupi...Evo slika.... ;)

 

Marlboro Smooth

thumb_1182115014.jpg

 

Obican Marlboro mentol

marlboro.gif

 

da li vi imate obzira prema ljudima koji ne pushe?

I da i ne. To sto vi ne pusite vasa je stvar, kao i nasa sto pusimo. Slazem se da nekome ne prija i sve to postujem, u tom slucaju gasim cigaretu-tu nema problema. Ukoliko si neki drkos-ko te jebe. :meshuggah:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ne znam dal je neko pisao ali od pre mesec dana u Srbiji moze da se kupi Sarajevska drina,smrt za pluca ali odlicna cigara...i ona nije poskupela :) ))

 

pazi ta drina je realno kvalitetnija od ovih zapadnjackih fancy govana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мрзим канцер штапиће од вајкада! Чак сам их и пробао и само потврдио себи да су огавне. Осетио сам катран на језику и почео да кашљем. Као да ми нешто гребе плућа. Ја сам пасивни пушач малтене. Кад изађем у неки фићка као што је Гринет нпр. тамо људи не да задиме... Страшно! И, знам да ће се неки љутити вероватно, али ја бих само тако дигао цену пљуга! Не само што мени сметају него и што има превише пушача код нас! А ове силне кампање за борбу против пурњања јесу лепа ствар, али ми се чини да слабо делује, зато је најбољи ударити где боли највише - по џепу. Мислим, кад видим дечурлију како пурња и кад се сетим како су неке моје другарице из основне школе конзумирале никотин...шта рећи даље...

Баците поглед на ово.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DyingMInd

sarajevska drina je bolja cigareta, jer mi ne pusimo zapadnjacka fancy govna, vec niska nikakofancy sranja koja su zapakovana u zapadnjacka fancy govna. ako jednom bilo kojim slucajem u pluca uvucs nesto sto je proizvedeno i zapakovano u USA, cak ne u evropi, nego bas amerika, skapiraces razliku.

 

@smorock

hahaha da stvarno, klasik sjebao miks...

 

kad smo kod toga, odusevljava me taj trend, a upravo je zapoceo u americkim filmovima i serijama: kao, znas, cigare ubijaju, donose rak, cine da staris brze, ubijaju ljude oko tebe, dizu globalno zagrevanje, smestile su OJ simpsonu, srusile su kule i ispaljuju rakete na gazu. ali vutra je sasvim ok :D kao, to mu dodje obavezna tinejdzerska delatnost. nema osude vise. sasvim je ok da si naduvan i inteligentan kao kora od banane, ali ej! nemoj da pusis, to je smrtonosno...

 

volim cigare. volim ih ko nista na svetu. da laki strajk ode na 150 dinara, ima da ga kupujem, kad nazalost, ne mogu da dobavljam americki...

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...