Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Bogamu meni ko da je proslo par meseci kako ne pusim a proslo je deset meseci. Mada, ne znam tacno, to onako odokativno, znam da sam na letovanju pusila, a posle nesto sam prestala. A sad, toliko ne razmisljam o tome da sam zaboravila koliko je proslo, ma zaboravila sam sebe kao pusaca. Zapalim uz pivo, jednom u par meseci bukvalno, a i to je toliko retko da ja popijem (vozim a i nisam neki ispicutura inace)... Mislim, super mi je :)

 

Sex nije bolji, nije ni gori, mada mislim da lakse svrsavam.

 

U glavnom, jako mi je drago sto ne pusim zbog zuba i naravno, pluca. Ostalo- sa cigarama, bez, wo'eva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A sad, toliko ne razmisljam o tome da sam zaboravila koliko je proslo, ma zaboravila sam sebe kao pusaca.

Jes vala. Mogu samo da se setim i zamislim sebe sa nekim finim 100s dzointom u ruci.

 

Sex nije bolji, nije ni gori, mada mislim da lakse svrsavam.

CVLT :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Lukas Ацовић

cigareta je fol. baba je povukla 10g 'kolumbijca' pre toga. samo su joj turili u usta cigaru ko da

se napusila sta ti ja znam. ipak smrkanje koke nije za javnost zar ne?

 

shmrk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se ponekad zaprepastim kad popusim za vece (od 20-08) nekih tri pakle plavog fucking vajsroja...popizdim zapravo,jer me nervira...planiram da se mozda vratim na parliament aqua blue,te cigaru su nikad bolje,ali zato 130 kinti..PF,mnogo...ne znam,mogu da izdrzim nedelju dana da ne popusim ni jednu,nije problem,tako da ono...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna majkina prijatreljica je jednostavno ostavila cigarete tako sto je samu sebe ubijedila da nece vise da pusi i da moze umjesto tog crnog otrova da kupi nesto dr...eto jedan primjer da ne trebaju nikakvi recepti da bi neko prestao da pusi.sve je stvar volje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Питам се да л' Турчин Мејденовац пуши.

Не каже се за џаба: ''Пуши к'о Турчин.''

 

Но, мали је још - има времена.

 

Е сад није ми јасан либерал. Изрока три пакле за једно вече, а онда може недељу дана - а да не припали.

Чудног ли парадокса.

И ја цицлам Вајсрој блу стотка, мешано са Некст блу стотка - веома сличне кул цигарете. :da:

 

Добар је Парламент Аква Блу, али куме много је. Нисам посланик у парламенту - да бих куповао ово чудо.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Питам се да л' Турчин Мејденовац пуши.

Не каже се за џаба: ''Пуши к'о Турчин.''

 

Но, мали је још - има времена.

 

Е сад није ми јасан либерал. Изрока три пакле за једно вече, а онда може недељу дана - а да не припали.

Чудног ли парадокса.

И ја цицлам Вајсрој блу стотка, мешано са Некст блу стотка - веома сличне кул цигарете. :da:

 

Добар је Парламент Аква Блу, али куме много је. Нисам посланик у парламенту - да бих куповао ово чудо.

 

jbg,zaboravio sam da kazem da cirkam vops kad mi odu te tri jebene pakle...zvuci paradoksalno,ali dok ne pijem ja skoro i da ne pusim...eventualno na pauzi kad sam na sljaci i to tri dnevno dok ne krene zatvaranje radnje,tu popijem kriglu pivca i popusim tri do cetiri cigare,ali retko kad se to dogodi...jbg,mogu da izdrzim dugo da ne popusim pljugu i nije mi frka,ali kako popijem,ma limenku,odma krecem da palim jednu za drugom...

 

H3kcT sam probao,i nije mi se dopao...ali planiram sad eto kad imam kintu da se pocastim sa parliJom jednom...zabo sam nekoj ribi na ultra fency zurci aqua blue,i Boga mi pluca su mi se odusevila...jos mi odzvanja njihov osecaj radosti posle prve pljuge parliamenta nakon dobrih godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna majkina prijatreljica je jednostavno ostavila cigarete tako sto je samu sebe ubijedila da nece vise da pusi i da moze umjesto tog crnog otrova da kupi nesto dr...eto jedan primjer da ne trebaju nikakvi recepti da bi neko prestao da pusi.sve je stvar volje

 

moj cale je za jedan dan ostavio cigare i evo vec 36 godina kako ne pusi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...