Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Мени то неко да поклони, после једне испушене цигарете бих извадио батерије.

hahahaha :)

 

Što se mene tiče, nikad nisam nikada i neću konzumirati cigare. Nekako nikad nisam imala potrebu da zapalim, a kako ništa ne radim zbog društva ( parola ajd svi pa i ja) tako neću ni ovo. (zvučim kao onaj štreber iz Lajanja na zvezde)

Share this post


Link to post
Share on other sites

davidoff_specialr.jpg

 

Након овога живот се помера...на југ. Ове Цигаре су...врх. Поготово ЕР :)

 

Е, да, од ових просјачких цигарета једино Camel има довољну јачину да ме обори. ово остало је крџа.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj ovo da shvatiš lično ;)

a inache ne pushim cigarete,ali obriani cock je <333333

tako su leeeeeeepeeeeeeeeeeeeee,pogotovo oni roze wub.gif

ovo sam ja pročitao :)

 

jbt. pušio sam neke kubanske pljuge, znači, ovde kod nas pakuju tuluzinu u rizle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cisto da znate da je u trecem rajhu prvi put vodjena kampanja protiv pusenja,da je postojao zakon po kome je trudnicama zabranjeno pusenje,da su prvi put u svetu na paklice cigareta stavljeni natpisi da su cigarete stetne....uglavnom sta se desilo demokratija,kapitalizam i komunizam su zajednickim snagama pobedile i to je jedan od razloga zasto danas je sve zagusljivo od dima.i posle ljudi kazu da je demokratija dobra za mene.necu vise da svracam na ovu temu slobodno nastavite sa raspravom koje su cigare bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema pojma, možda je samo u Kovinu...

odem na trafiku, "crveno Viceroy, 100's ", "70 dinara"

odem u kafanu "tri piva", "270", bilo pivo 80... a sva gazde kafića iz centra dižu cene zajedno, dogovore se, ali to je uvek posledica nečeg drugog, tipa povaćanja nabavne cene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...