Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

наопако? падни ми на груди, и ја сам навук'о аверзију према пљугама тако што су ми дали да потежем од филтера.

 

к'о кад натежеш смрзнути шејк из Мека, без скидања поклопца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo poređenje generalni. :)

 

 

kapiram da sam dosta neprijatna prema pušačkom okruženju. juče mi je bio jedan mnogo značajan partner u kancu radili smo nešto pola dana zajedno, i bez blama sam otvorila prozor širom i isključila grejanje. ako njega nije sramota da mi dimi u kancu što bi meni bilo da ga 'ladim. kad je otišao smrđosalo je za njim do kraja dana pa sam se preselila u kanc do a ovaj ostavila na promaji da se vetri. to je prvi put da sam morala da dozvolim da neko puši u mojoj kancelariji.

 

žao mi je što je tako i što sam bičerka prema pušačima, ali ako misle da je moja ljubav prema sebi slabija od njihove ljubavi prema cigarama, grdno su se zajebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo poređenje generalni. :)

 

 

kapiram da sam dosta neprijatna prema pušačkom okruženju. juče mi je bio jedan mnogo značajan partner u kancu radili smo nešto pola dana zajedno, i bez blama sam otvorila prozor širom i isključila grejanje. ako njega nije sramota da mi dimi u kancu što bi meni bilo da ga 'ladim. kad je otišao smrđosalo je za njim do kraja dana pa sam se preselila u kanc do a ovaj ostavila na promaji da se vetri. to je prvi put da sam morala da dozvolim da neko puši u mojoj kancelariji.

 

žao mi je što je tako i što sam bičerka prema pušačima, ali ako misle da je moja ljubav prema sebi slabija od njihove ljubavi prema cigarama, grdno su se zajebali.

 

 

+1

 

bravo eileen!

 

pogotovo za ovo sto je crvenim slovima!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

žao mi je što je tako i što sam bičerka prema pušačima, ali ako misle da je moja ljubav prema sebi slabija od njihove ljubavi prema cigarama, grdno su se zajebali.

 

Odlicno receno! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прописао си ћирилицом. :pivopije:

 

أ.ن. لم لا

 

 

 

U prevodu, sto da ne? Pisem na vise jezika dnevno. Did I mention da sam 'baja'? Mislim, kakva (originalno) konstatacija. Za razliku od srpskog rukovodstva, daleko od toga da sam ja imbecil ;) .

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari, vjeruj mi, kad odrastes na Drini obicnoj sarajevskoj, nema te cigare nha svijtu koja nju moze zamijenit. Ni zestinom, ni okusom ni bilo cim drugim.

Jos jeftina.

 

Zar otpada sam od sebe ako kupis stare/odstajale cigarete ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo.

a jel pušiš?

 

Crveni Dunhill, i originalni iz Singapura, i ovaj bofl iz Bugarske (shatro Made in Switzerland). Da li je neko imaqo sanse da proba Nat Sherman's pljuge? To su, ne samo po meni, najkvalitetnije pljuge u znanom Univerzumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drina sarajevska kad sam u Bosni, Walter plavi kad sam u Hrvatskoj..

Drugo pusim kad nem izbora :)

 

Drina = žestina. Kolje grlo, samo tako. Pre nekih mesec dana sam uz'o paklu. :twisted:

Walter nikada. Jednom krš od cigareta.

 

Da li je neko imaqo sanse da proba Nat Sherman's pljuge? To su, ne samo po meni, najkvalitetnije pljuge u znanom Univerzumu.

 

Jbg, mi se ne krećemo po svetskim džet-set krugovima kao ti. :D

 

 

Preksinoć upadam u dobro snabdeveni dragstor ... onako, po povratku iz grada, locira se pored jednog fancy klubića.

Naravno, kako bih pazario pljuge. :smoke:

Tek jedna tip top skockana ribica ispred mene priupita prodavca: ''Ima te li Parliament Aqua?''

Ovaj njoj: ''Nemamo nestalo.'' Kamenjarka odmahnu ruku i izusti: ''Oh Bože, svašta. Ne mogu da verujem.''

 

Ja kupio sebi paklicu Pall Mall-a, ona ostade kratkih rukava. Mada, možda je do kraja večeri i pušila(nekome) ... ko će ga znati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...