Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

kad smo kod toga, odusevljava me taj trend, a upravo je zapoceo u americkim filmovima i serijama: kao, znas, cigare ubijaju, donose rak, cine da staris brze, ubijaju ljude oko tebe, dizu globalno zagrevanje, smestile su OJ simpsonu, srusile su kule i ispaljuju rakete na gazu. ali vutra je sasvim ok :D kao, to mu dodje obavezna tinejdzerska delatnost. nema osude vise. sasvim je ok da si naduvan i inteligentan kao kora od banane, ali ej! nemoj da pusis, to je smrtonosno...

 

Ovo me podseca na "sportsko odeljenje" u mojoj srednjoj - svi sportisti, svi antipusaci, svi antialkosi, u izlascima piju guste sokove i vodu... i duvaju, ne svi ali skoro svi, kad god mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes parlament, to je cigara za sisice :D nemam pojma, meni je dopao, volim taj preprzen tejst. ortakinja je donela onomad marlboro lajts totku, usro sam se od srece. posle svake cigarete, covek ima utisak da je postigao nesto u zivotu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da lucky fanovi jesu hc fanovi, tako da ne sumnjam da si fan, nego samo kazem da je taj lucky u istoj toj americi zaista krs pljuga i da skoro ni nema da se kupi nigde... a malboro americki ufff...jos virginia blend...joj...stvarno odlicna pljuga...a camel sije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ma cigare su sranje.samo vutro!jes da mozak i um idu postepeno u kurac,ali lepši je osećaj od cigari.ne goraći.

 

sećam se kad sam studiro u beogradu,i druzio se s nekim drogošima,punili smo pljuge dzidzom,i tako visili po kst-u,pušili pljuge,malo jaće uvlaćili,retko ispušćali dim,bili ko zmajevi...

tako da i kad su nas oni konjevi iz obezbedjenja pretresali,nisu ništa našli.

 

fuck cigare...a za ribe,bolje kitu da puše,lepo njima,a tek nama.i zdravo je.samo je bitno da momci ga redvno plaknu.a riba da nema karijesa ili nedaj bože gangrenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Znam da lucky fanovi jesu hc fanovi, tako da ne sumnjam da si fan, nego samo kazem da je taj lucky u istoj toj americi zaista krs pljuga i da skoro ni nema da se kupi nigde... a malboro americki ufff...jos virginia blend...joj...stvarno odlicna pljuga...a camel sije...

 

Otkud tebi ta informacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao jebote, koliko su nepusaci u stanju da ubijaju svojim nepusac sam i ometas mi normalan tok zivota stavom - to je jezivo.

Okej, mi smo mnogo zli, bezobzirni, nevaspitani.

A vi ste mnogo dosadni.

 

edit: Ne vodim nimalo racuna o drugim ljudima dok pusim.

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

па пошто се ради о зависности која почиње из фола, наставља се из навике и постоји потенцијал да се заврши прераном смрћу, при том угрожавајући и туђе здравље - јасно је зашто људи који нису склони таквом мазохизму имају одбојан став према овом пороку.

 

ја рецимо уживам у прдежу до јаја. станем испред тебе у ГСПу и усерем се у гаће од издувних гасова. кажи ми, хоћеш ли ти онда ''бити досадна'' или угушена?

 

маму вам јебем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze da se poredi.

Necu biti dosadna ni ugusena, mislicu da si psihopata ili da imas opasnih problema sa zdravljem, fekalijama i ostalim stvarima i pomericu se.

 

Ti mozes isto tako za mene da mislis da sam psihopata, mazohista, imam problema u mozgu. I to je to.

 

I ne psuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakonom zabraniti

 

uskoro ce ti se zelja ostvariti, pa cu da napravim "smoke easy club" kod kuce. :D

mislim da je zabrana pusenja na javnim mestima ok, pod uslovom da kafane i slicne ustanove kulture naprave sektore gde se moze duvaniti, da bismo, mi, kancerozna elita, imali gde provoditi vreme.

p.s. ne znam na sta ti tacno mislio da treba zabraniti, al' eto, my 2 cents.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...