August 9, 200817 yr comment_1727979 xexe...zezas nas, tj.svoje kolege ili njih? Ma ne zezam nikoga samo sam izreklamirala rock serbiu
August 9, 200817 yr comment_1727995 Ако се не варам, тако нешто у српском језику не постоји. drk drk A ta pesma ce se valjda uz jedniu naci na nekim kompilacijskim albumima (tako im pise na spejsu) enivej, pesma je bezveze
August 9, 200817 yr comment_1728218 Ma ne zezam nikoga samo sam izreklamirala rock serbiu moderadori, reagujte, spam
August 11, 200817 yr comment_1729013 To im je (ako se nevaram) bila prva pesma koju su napisali. Usput razbijac... ja sam zadnja osoba koja kenja ljudima zbog pravopisa i tako toga ali napravi razliku izmedju Cj i Ch... Svuda si napisao ovo prvom a trebao si ono drugo ja nepismen? pa pogledaj sebe ch i cj...ć, kao slovo postoji u obe azbuke, a cj i ch...aj poćeću i ja da pišem žnj, šnj---i to je nešto kao...dojajno,prejebano,opasno? aliii neee,ti si sleng boj, beogradzanin-šaban. a i onaj ~max~ nije bolji,kad vidim onu nepismenost tipa doćićemo o5, ja sam 2,gde si ti?, ili ovde smo svirali već 3x, 4sirali smo samo stare pesme...uskoprca mi se u gaćama od takih stvari.zato i srbiji propada jezićka autentićnost.
August 11, 200817 yr comment_1729015 ja nepismen? pa pogledaj sebe ch i cj...ć, kao slovo postoji u obe azbuke, a cj i ch...aj poćeću i ja da pišem žnj, šnj---i to je nešto kao...dojajno,prejebano,opasno? aliii neee,ti si sleng boj, beogradzanin-šaban. a i onaj ~max~ nije bolji,kad vidim onu nepismenost tipa doćićemo o5, ja sam 2,gde si ti?, ili ovde smo svirali već 3x, 4sirali smo samo stare pesme...uskoprca mi se u gaćama od takih stvari.zato i srbiji propada jezićka autentićnost. aaaaaaa....pa sad sam shvatio.....ovaj je ustvari iskompleksirana seljacina!!! OK.Do sad mi je bio cudan ali sad ga kapiram skroz... Sto ne pozive Adolf jos neko vreme...on je takve obozavao....
August 11, 200817 yr Author comment_1729022 еммм, што рече чика-Кинаски, бисте л' могли да оладите са спамом? Имате, ваљда, на Све и Свашта оне теме о правопису и чудима, па ид'те тамо
August 11, 200817 yr comment_1729025 aaaaaaa....pa sad sam shvatio.....ovaj je ustvari iskompleksirana seljacina!!! OK.Do sad mi je bio cudan ali sad ga kapiram skroz... Sto ne pozive Adolf jos neko vreme...on je takve obozavao.... picopevac.nadji si nešto žensko...preterano drkanje utiće na psihu. seljak jesam,ali zivim i zdraviji i normalnije od tebe,gracki dećko...da nemaš mame i tate,krepo bi za dva dana.
August 11, 200817 yr Author comment_1729031 ајде и ја једном да се сложим са госн Разбијачем - Дукса, није ништа лоше кад је неко сељак. Сељаци су поштенији и бољи људи од 99.9% "грађана". Не подносим кад неко спомиње сељаке као увреду за некога.... Зло, Дуксо, зло - није ти то требало... извин'те на спаму
August 11, 200817 yr comment_1729058 Predlazem da ЕмоТрешДијете bude admin ove i teme Sextasy. Molim lepo Ajd da ne kazes da je spam, jel' uradili jos neku pesmu?
August 12, 200817 yr comment_1729493 Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga. A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... Sve u svemu bas smo odlutali. Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma?
August 13, 200817 yr Author comment_1729987 Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga. Хвала на лепим речима. Почаствована сам кад чујем од тако неког да нисам нормална и да немам мозга. Отпоздрављам ти, на исти начин.
August 13, 200817 yr comment_1730011 Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga. A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... Sve u svemu bas smo odlutali. Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma? bice od novog albuma,parce kruzne plastike i knjizica od 4 strane flis papira. devojcice,niko ih ne tera da se slazu samnom,ja imam svoje misljenje i to je bitno.necem ja provokacije,to sto je mali dule bubule udaren mokrim bubreznjacama u teme,to treba da vidi sa svojom familijom kako da reši. ovom prilikom,mogla bi da napises peticiju,sankcionišite Petra Vranješića.ako treba ostaviću i sve svoje lićne podatke,i ako treba štogod neka mizerija negde da se uplati,ostavite mi brojeve ziro racuna.
August 13, 200817 yr comment_1730138 Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga. A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... Sve u svemu bas smo odlutali. Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma? +1 Anya sta se lozis i ti kada psujes govoris "Vidi koji je seljak"... Mislim, ja iz zajebancije napisao da pise / govori ko Hrvat (oni mesaju Dz i Dj i Cj i Ch)a cj i ch sam tako napisao zato sto me mrzelo da prebacim na srpsku latinicu tastauru a da bi ti znao o cemu pricam. Nezahvalnice... Aj sad oladite svi i aj da pricamo o Atlantidi... Znaci kad ce im sledeca svirka?
August 15, 200817 yr Author comment_1731246 Да, бенд постоји - да не постоји не би ни било нове песме.. За свирку се још увек ништа не зна. Немања има неке здравствене интервенције, а и чека да изађе из војске. Како год, драги "фанови", бићете обавештени на време.
August 15, 200816 yr comment_1731441 sta ti nama dragi "fanovi"? Bolje da si stavila i ovo dragi pod "" Enivej, sta mu je, nisi mi rekla da je sick? Kada uopste izlazi iz vojske, citavu vecnost je tamo?
September 18, 200816 yr comment_1754898 I kad ce te svirke? Daman da ih cujem! Nisam cuo Atlantidu jos od prve postave...
September 18, 200816 yr comment_1754900 ИЗАШАО!!! Nisam u toku sa ovom fotkom. Da je ne ponavljam, ovo iznad sa Vojskom Srbije...Jel' to neka montaza, sprdanje ili nesto trece? Cek, jel' se sad nasa vojska krije iza kapuljaca ko Mudzahedini. Zar je dotle doslo da vojnik ni lice ne sme da nosi okolo? Nista ne kapiram. Neko da mi pojasni, molicu.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.