Jump to content

Rapidshare i News nalozi


Guest manjina

Recommended Posts

Koliko sam skontao od tih 5GB u "Traffic Share" mozes samo 1GB da potrosis

 

 

Sa druge strane, mozete koristiti TrafficShare kako bi ste povecali vasu mogucu kolicinu ukupnog downloada. Kada downloadujete fajl i potrosite svoju download kvotu, sistem automatski preuzima 1 GB od vase TrafficShare kvote za potrebe downloada. Za ovo je neophodno da se najmanje 5 GB nalazi na vasem TrafficShare nalogu.
Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom ne skidam filmove ispod 1.4GB, a imam spisak nekih 6-7 starijih komada svi su na 2 CD-a i jos jednu seriju moram da skinem sto je nema na torentu. Zato mi je problem tih 2.6 GB.

Evo opet posle 13h brzina se prepolovila. Moracu uvece da ostavim da skida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi sa mojom bednom brzinom sasvim dovoljno bilo 5gb. xD

 

Elem, i ja delim IP adresu sa pola sela. -.- Da li neko zna kako to može da se zaobiđe? Tj. da li može?

 

Wless i shou deljenih adresa-tako je obicno u 70% slucajeva ali kod ozbiljnijih provajdera(za razliku od kurte i murte koja je mrezu radila obicno nogama :))dobijas ipak dinamcki IP npr Verat ;)

Kao sto si sama rekla-svi koji pristupaju istom AP-u kao i ti imaju istu tj deljenu IP adresu i onda veselje kada treba da se skida preko share servisa

Mislim da ne moze to da se sanira a svakako je najjednostavnije da uplatis premium ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,tih 2.5 giga nije talo lose-to su tri divx filma ili tri full mp3 diskografije dnevno u proseku-valjda vam je dovoljno da skinete tri filma dnevno,pohlepnici :)

E sada druga stvar ako su filmovi HD ili u dvd formatu :smoke:

a ako delis sa nekim nalog, kao sto si ti rekao da ces raditi? onda imas 1,3GB dnevno... to je, recimo, jedna HD serija od 40 minuta... ili film i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, 90% stvari koje ja skidam sa neta ima i na drugim servisima tipa Megaupload, Filefactory...

I onda kombinujes.

 

Lupam, ja sad skidam Underworld i primeval sa Megauploada a tropical HEAT sa rapida.

poredjam naizmenicno linkove u USDownloader i milina. :D

 

Tako da nije jedino resenje premium. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da nije jedino resenje premium.

 

Koji crni premium, bolje da ga ne uzimate. Prvo sto su pederi smanjili limit, a drugo maksimalnu brzinu imas samo od 4 posle ponoci do negde 13h.

Kad skinem ovih par filmova i seriju sto imam na rapidu zavrsio sam sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pa pazi, 90% stvari koje ja skidam sa neta ima i na drugim servisima tipa Megaupload, Filefactory...

I onda kombinujes.

 

Lupam, ja sad skidam Underworld i primeval sa Megauploada a tropical HEAT sa rapida.

poredjam naizmenicno linkove u USDownloader i milina. :D

 

Tako da nije jedino resenje premium. ;)

 

Nije fora u tome

Devojka ima wless i deljenu ip adresu pa ne moze da skida sa share servisa jer delis isti ip sa svi userima koji pristupaju tom AP-u

I recimo kada hoces nesto da skines pise ti "current IP already in use bla bla bla" jer imas deljeni IP sa bagrom ;)

Resenje je da uplatis premium gde takvog ogranicenja nema :da:

 

Koji crni premium, bolje da ga ne uzimate. Prvo sto su pederi smanjili limit, a drugo maksimalnu brzinu imas samo od 4 posle ponoci do negde 13h.

Kad skinem ovih par filmova i seriju sto imam na rapidu zavrsio sam sa njim.

 

Ja ne mogu da verujem

Pa ako je tako kao sto kazes onda se to uopste ne razlikuje od free naloga sem sto ne cekas 15min

Sem ako nisi ispucao mesecni limit (80 giga) pa sada za tebe,sto se brzine tice,vazi isto kao i za free korisnike ;)

Inace megaupload je skroz cool-protok skoro uvek full(zna nekada i da varira),down moze da se nastavi,a izmedju svakog down-a cekas jedan min a sve to free nalog

Rapidshare sucks i to big time,ali sta ces-90% share sadrzaja se kaci na njemu :rolleyes:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.megauploadforum.net ;)

 

Ovo mi se redovno desava na rapidu u zadnjih nedelju dana:

 

"Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 26 seconds ago."

 

Ima jos neko ovih problema??

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema veze, svi znaju da realno ti nalozi ne rade ili rade par sati. :D

 

Evo opet! Grr! :violent:

"We regret that currently we have no available slots for free users. Unfortunately you will have to wait 2 minutes, this will allow us to continue to provide our service to our Premium users. Afterwards it will be checked again if you can access the file. If you do not want to wait that long, become Premium member."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...