Jump to content

Rapidshare i News nalozi


Guest manjina

Recommended Posts

Poceo i megaupload da zeza(varira brzina, captcha). Nema besplatnog rucka, mamu im kapitalisticku.

 

Koliko ja videh varira ali ne uvek-ponekad

A sto ce captche tice-ako eventualno koristis Jdownloader unapredi ga u najnovije izdanje-pre koji dan je bio bas update koji resava probleme sa megaupload i captch-om :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi je [RS] nedostupan/baguje.

 

 

Da, desava se to u poslednje vreme

Ponovo je dostpan od pre 20-tak min.

 

Razmisljam o kupovini premium paketa pa me zanima:

 

Procitao sam ovde dosta razlicitih postova, nek mi neko kaze definitivno:

 

1. Koliki je sad dnevni / mesecni download limit za premium usere?

2. I kolika je down brzina za iste?

 

I sa 4 megabitnim linkom ne skinem vise od 2-3 giga dnevno, sto je katastrofa sad kad sam iskopo sajt sa tonu HD filmova :bigblue: sve linkovani ka RS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricali smo par strana iza ili gde vec o tome :da:

Premium rapid ti se kako stvari stoje nikako ne isplati-limit je 80 giga mesecno sto ce reci da mozes da skines 2,6 giga dnevno otprilike sto je ako skidas iole malo vise po meni mizerno narocito ako imas link od 1mbit pa nadalje ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

vec par nedelja rapidshare radi skroz ok.tu i tamo mi se zadesi da nema koji slobodan slot,ponekad padne brzina sa 110-120 na 40-50 ali nista strasno.samo kad se setim da krajem prosle godine nisam dve nedelje nista mogao skidati jer nije bilo slobodnih slotova ovo je premija.no i dalje je megaupload mnogo jaci.nema cekanja od 15 minuta,skidam stalno max brzinom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar iz doma kupio hakovani nalog za 400 dinara preko nekog tipa sa Bureka. Dao pare još u decembru, a i dalje radi, pošto vlasnik naloga produžava korišćenje svakog meseca. Download leti, brzina je danju između 8 i 15 mb/s, a noću je stabilna između 14 i 15. Juče mi je skinuo dva filma za 3 minuta, smejao sam se gledajući jDownloader.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

vec par nedelja rapidshare radi skroz ok.tu i tamo mi se zadesi da nema koji slobodan slot,ponekad padne brzina sa 110-120 na 40-50 ali nista strasno.samo kad se setim da krajem prosle godine nisam dve nedelje nista mogao skidati jer nije bilo slobodnih slotova ovo je premija.no i dalje je megaupload mnogo jaci.nema cekanja od 15 minuta,skidam stalno max brzinom....

i kod mene isto. pu pu, da ga ne ureknem. :D  Radi bez problema vec vise od mesec dana, a secam se da je bagovao, da po 3-4 sata nisam mogao skidati, da je izbacivalo da nema slotova za nasu zemlju...

Kuruz:  ma premium je bzvz jer imas dnevno ogranicenje za dovnload, imao sam ja ranije... :/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako imaš free nalog, s jedne, i to 100 ili 200 MB odjednom, pa posle moraš da čekaš ili da resetuješ modem/ruter. ako imaš platni RS nalog sam određuješ broj istovremenih konekcija, s tim da za tu cenu možeš da skineš 5 GB na dan, a da ako na primer 2 dana ne koristiš nalog, trećeg dana možeš da skineš 15 GB.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...