Jump to content

Fudbalska mafija


Zagrivuk

Recommended Posts

Soki, kako se bese zvao taj lik? Bunjac? :)

 

Jos da uhapse Zeku i Bjeku u paketu sa Terzicem, pa da se napijem kao covek.

тако некако не могу да се сетим тачно.давно то беше. хаха само се сећам да ми то тад ије било јасно како је то могуће.ваљда сам био много мали хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i toga za vreme sablje, hapsili su novinare Kurira

 

Pod osnovanom sumnjom naravno da ce da stave lisice, a kad razmislim koliko naj je fudbal unisten treba ih sve u LANCE!

 

Upravo!Lanci ogromni za bagru koja je unishtila fudbal!

Bolee me kita i za Dzajicja i za Zechevicja i kolike su oni face bili i shta su uradili...

Kriminalci su kriminalci...Shto bi mene recimo privodili sa lisicama a njih ne ???Zar nismo pod zakonom svi jednaki apsolutno?

Zashto bi nekog klinju koji je maznuo kilogram banana iz radnje hapsili sa lisicama na rukama i odvodili u pritvor,a ovog baju koji je prodao i zaradio vishe para nego shto cje vecjina nas videti u zhivotu da poshtede?

Svaka chast njemu na proshlosti i onome shto je doprineo za fudbal do 1992,ali brate krimos je krimos...

Tachno se zna zashto ljudi u Srbiji vecj 15 godina ne mogu da gledaju normalan fudbal i tachno se znaju imena ljudi koji su za to zasluzhni...

E pa sada vi branite taj shljam slobodno koliko hocjete...Za mene su to govna obichna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

тако некако не могу да се сетим тачно.давно то беше. хаха само се сећам да ми то тад ије било јасно како је то могуће.ваљда сам био много мали хаха

 

Haha bas je bila frka oko te afere.

Bunjac sada igra za Bezaniju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

FSS: Zvanično saopštenje Z.Terzića

 

 

 

"Povodom aktuelnih problema koji obeležavaju naš fudbalski trenutak oglašavam se ovim saopštenjem za javnost.

 

Pre održavanja sednice Kongresa UEFA u Zagrebu obavestio sam javnost da ću u narednom periodu, a u skladu sa ranije donesenom odlukom, da se edukujem na Univerzitetu u Finiksu iz oblasti sportskog menadžmenta i rukovođenja u sportu. Kao što je poznato, u februaru u FS Srbije je po pravilu najmanje obaveza i aktivnosti, pa sam zato taj mesec uvek koristio za ličnu edukaciju.

 

Sa željom da se prekine sa nagađanjima, napominjem da ću se u Srbiju vratiti 27. februara ove godine, baš kao što sam i planirao.

 

Po dolasku u Beograd održaćemo niz sastanaka najvažnijih tela i organa, analizirati kompletnu situaciju i zauzeti odlučan stav. Tada ćemo imati i nalaze istražnih organa i na osnovu kompletne slike donećemo adekvatne odluke.

 

Imenovanjem Dragana Džajića na mesto direktora reprezentativnih selekcija planiran je novi pravac razvoja srpskog fudbala. Njegovim hapšenjem srpski fudbal je izgubio mnogo, a ujedno je bačena i velika mrlja na bogatu istoriju FK Crvena zvezda.

 

Ističemo da ne želimo da na bilo koji način ometamo istražni postupak, već hoću da izrazim ljudsko uverenje da će Dragan Džajić izdržati najtežu bitku kroz koju prolazi. Ubeđen sam da ima dovoljno snage i da će zadržati oreol pobednika. Ne zaboravimo - naš fudbal i kompletan region u istoriji boljeg nisu imali, Evropa i svet se dive velikanu Džajiću i imam obavezu da na to podsetim u ovom momentu."

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, kakva je gnjida i prevarant onaj Terzic.

 

Evo sa Sportske centrale:

 

Oglasio se Zvezdan Terzić

07.02.08. 17:35

 

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić oglasio se saopštenjem za javnost povodom spekulacija da je napustio zemlju zbog akcije policije u kojoj je, između ostalih uhapšen i Dragan Džajić. Terzić je saopštio da se zbog ranije zakazanih obaveza nalazi u Finiksu, te da će se krajem februara vratiti u Srbiju.

 

 

Sve ih treba staviti iza resetaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma shalio sam se, ali ne na tvoj racun nego na njen :pivopije:

 

 

inace, citao sam danas da se sumnjici za protiv-pravno prisvojenih 23 miliona maraka od samo jednog transfera...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceca ce opet malo u zatvor, i ako ce ako je kriva.

Opet ce na Trgu da se okupe njeni fanovi da pisu peticije kao prosli put.

:pivopije:

 

Nadajmo se, osim ako nešto ne izmućkaju i ovaj put...

 

I još jedared: Ko ne sluša Cecu - nije jeb'o decu! :)

 

Prema tome ko yebe vaške vašljive od ''fanova''

 

:da:

Edited by Гитарских Солажа Манијак

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam ovu zemlju...Jer sada gori pod nogama vecim krimosima i onima koji su na vlasti sada hapse ove relativno bezazlene fudbalske kriminalce...pfff...

 

 

Kriminal je kriminal i svako nastojanje drzave da istraje u borbi protiv organizovanog kriminala, treba podrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriminal je kriminal i svako nastojanje drzave da istraje u borbi protiv organizovanog kriminala, treba podrzati.

 

I Jočić je kriminalac ... makar bio ( u prošlosti ). :mhihi:

Edited by Гитарских Солажа Манијак

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina,ali ima ona zaledjinu bez brige,da nema do sada bi je neko vec ucmekao.

 

Kriminal je kriminal i svako nastojanje drzave da istraje u borbi protiv organizovanog kriminala, treba podrzati.

 

Slazem se,ali zar nije malo sumnjivo sto se sa svim tim odjednom pocelo nakon izbora koji su doveli do krize vlade i sranja sa potpisivanjem sporazuma sa EU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina,ali ima ona zaledjinu bez brige,da nema do sada bi je neko vec ucmekao.

 

 

 

Slazem se,ali zar nije malo sumnjivo sto se sa svim tim odjednom pocelo nakon izbora koji su doveli do krize vlade i sranja sa potpisivanjem sporazuma sa EU?

Kad god drzavi treba da narodu zamaze oci na aktuelna desavanja, uvek nadje nekog da hapsi. posle toliko godina pokrenuli duvansku mafiju a sad sportsku. Jednostavno dosla na red zbog potrebe i ajd cao. Postavlja se pitanje da li vlast podjednako ucestvuje sa kriminalom, kada se za neko delo koje je ucinjeno jos iz doba DEM tek sada "otkriva".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...