Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Inace, objavljeni su sesiri za sledece EP:

Prvi šešir: Španija, Nemačka. Holandija, Italija, Engleska, Hrvatska, Portugalija, Francuska i Rusija.

Drugi šešir: Srbija, Grčka, Češka, Švedska, Švajcarska, Turska, Danska, Slovačka i Rumunija.

Treći šešir: Izrael, Bugarska, Finska, Norveška, Republika Irska, Škotska, Severna Irska, Austija i Bosna i Hercegovina.

Četvrti šešir: Slovenija, Letonija, Maðarska, Litvanija, Belorusija, Belgija, Vels, Makedonija i Kipar.

Peti šešir: Crna Gora, Albanija, Estonija. Gruzija, Moldavija, Island, Jermenija, Kazahstan i Lihtenštajn.

Šesti šešir: Azerbejdžan, Luksemburg, Malta, Farska Ostrva, Andora i San Marino.

 

Zreb je 7og februara u Varsavi.

Joj, sto bih voleo da nam Hrvati zapadnu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хрватска, Србија, Босна и Херцеговина, Словенија, Албанија, Азербејџан. :rockdevil:

То је оно што се тражи. :rockdevil:

 

Ljudi koji bi izvukli takav zreb automatski bi bili poslati u Hag.

 

P.S.Crnogorci napredovali jedan sesir.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, neka Žigić prizna da je sam pao u šesnaestercu protiv Francuza, pa da vidimo da li će da nam uvedu embargo. :bigblue:

Ja bih rekao da se sve vraća, protiv nas ih je sudija zajebao, a protiv Iraca im pomogao. Naravno, Irci su najebali, ali ko im je kriv što su izgubili na domaćem terenu. Ionako nisu nikakva reprezentacija, niti su ikad bili, samo bi snizili kvalitet Mondijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad je odbijena zalba Iraca, sad on kenja, pravi se posten. Pizda. A secam se kad je igrao za Arsenal, rekao je da ga je Barselona (u onom velikom finalu) razocarala jer se previse foliraju, padaju, gllume .... a vidi njega .... pizda

 

Пичка био-пичка ост'о.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je pizda obicna kako ih nije sramota da na ovakav nacin odu na svjetsko prvenstvo,da bog da ispali u grupi!

 

Ne bi bilo prvi put da odu na prvenstvo kao favoriti za osvajanje titule, a ispadnu u grupi. No, nešto mi govori da će na tom prvenstvu biti seče favorita, pogotovo evropskih. Tradicija kaže da van Evrope titulu osvaja ekipa iz Južne Amerike - znači Brazil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си вероватно једини лик на форуму који је навијао за Совјетски Савез, док су још постојали. Ја их памтим једино преко сличица ITALIA '90, што их бураз у то време скупљао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си вероватно једини лик на форуму који је навијао за Совјетски Савез, док су још постојали. Ја их памтим једино преко сличица ITALIA '90, што их бураз у то време скупљао.

 

Skupljao sam i ja te sličice, mislim da taj album postoji još uvek dole, kod keve. Ja navijam za braću Ruse uvek, osim kad igraju protiv nas, bez obzira kako se zovu. Zanimljivo je da je tada Kamerun pobedio Argentinu 1:0 (i to završio meč sa 2 igrača manje, ako se dobro sećam), a onda izgubio od SSSR 4:0. Isto tako, na narednom Mondijalu, Rusija je tukla Kamerun sa 6:1. Rusi su u to vreme očigledno bili jedini koji nemaju problema sa afričkim ekipama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је најкултнији албум у вези Мундијала. Афричке селекције - 2 играча по сличици. :rockdevil: Ја сам га скоро ископао из дркојебине... Овери шкотску репрезентацију, не зна се ко је ретардираније испао, кома. :haha:

 

Шестака у Америци се чак и ја сећам, али су га Руси тада испушили, за разлику од Бугара.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...