Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

 

Још ако је то био онај меркуриал. То је најружнија копачка икад. Свака част Капелу. Ваља њих избећи. Поприлично су се напржили, могли би до краја да иду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nama i ne treba 2gi i 3ci golman...onaj retard ce braniti i bez ruke...jebo ih on sve u dupe...a i nemamo nijednog normalnog golmana...stamenkovic je golman iz nase lige...u nasoj ligi bi i moja baba mogla da brani...isailovic je retard...covek je branio u cukarickom...to nije klub,neg drustvo ljubitelja zelenih povrsina...ako vec zovu krseve iz nase lige,neka zovu brkica iz vose...makar je mlad i ima neko iskustvo u mladjim kategorijama...u reprezentaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

што не бисмо прошли? Аутралија има пар појединаца који мало одскачу од остатка тима, али су они опет мизерни у односу на наше играче. Гана исто тако. мало су јачи од кенгура, али сваког чуда један дан доста (или како се већ каже). то што су били бум у Немачкој, ништа не значи. Швабе можемо да тучемо без проблема. јесу јаки, јесу у широј гурпи фаворита, али осим дисциплине код њих ништа добро нисам видео у последње време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,ako mislis da necemo proci grupu,ne bi trebao ni da gledas...ono,gledaj prijateljsku lesoto-gabon...pises,kao da imamo reprezentaciju u rangu sa somalijom...samo mi reci koga mi u toj nasoj grupi ne mozemo da pobedimo?u australiji najbolji igrac igra u turskoj...i ima 32 godine...ko su ostali,sterjovski,ciperfild,bresano?go kurac...u gani postoji jedan vrhunski igrac koji je povredjen,a to je naravno esijen...i 2 ok srednjaka muntari i apija...nema kreatora...u odbrani igra pantsil,mislim daj...napad,prosek ili ispod proseka...jesu fanaticni i brzi,al nije to nas rang...i nemci kao najjaci...u odbrani im igraju 2 sifonjera...metzelder i mertezaker...ovaj jedan uopste ne igra,a ovaj drugi igra u bundesligi...i fridrih koji igra za hertu koja je ispala...ima i ona siptarcina...jedino tu lam valja...u sredini je dobar balak...ovi ostali su kurac...onog ozila i kediru ce jovanovic i krasic pojesti po bokovima...napad im je boze sacuvaj...klose i gomez nisu dali gol od kosovskog boja...podolski valja,kisling je prosek...onaj kakau je dobar,al nedovoljno za nasu odbranu...ovo je kadfa se gleda po igracima...u fuci je sve moguce,a posebno na svetskom...ali kada se analizira po svim mogucim merilima...bodovi,iskustvo,igraci,pitaj boga sta jos ,mi smo u prednosti...tako da nema potrebe za onom nasom klasikom..."haha,losi smo,izgubili bi i od vatikana,bolje da nismo ni otisli"...srpska posla...nisu ni ludi ovi sto hoce da nas istrebe...ponekad ih i razumem...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трне, све ово стоји, али немој да заборавиш наш усрани менталитет и убеђеност да смо богови фудбала.

 

Иначе, онај Јорганчевић одлучио да брани за Белгију. Нека га, пичкица, нека прави каријеру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...