Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

nije co'ek nacista,pravo kaze...za koji moj da pravimo brazilsko-africku varijantu od reprezentacije...bilo je ljudi koji poreklom nisu nasi,al su ovde rodjeni i msatrali su se srbima(kao sto i jesu) i ok...najbolje sada da odemo na kopakadanu,uzmemo 2999 brazilaca..od njih toliko ce barem 5 biti vrhunski igraci i super...mubarak vraca loptu ping-pongu,on je degazira do mendesa da silve...on dribla,vraca stankovicu,stankovic asistira dzefersonu i to je 1:0 za srbiju i ostatak sveta protiv francuske i afrike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo da primenimo to "Srbija Srbima", onda ni Miralema Sulejmanija ne treba zvati u reprezentaciju. Ne verujem da se on izjašnjava kao Srbin.

 

Сулејмани је барем са ових (српских) простора. А по националности је Србин муслиманске веросиповести.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sulejmani je rodjen u Beogradu i Goranac je, ne moze se porediti sa Kleom nikako.

 

Lane je potpuno u pravu, da ne ponavljam Trnetove reci. Mozda je jedino malo grubo ispalo sa ovim "Srbija Srbima", pa ce mnogi da ga oznace kao nacionalistu. Mada, mozda je hteo da pozdravi Efenberga/Benzinga :bigblue:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo da primenimo to "Srbija Srbima", onda ni Miralema Sulejmanija ne treba zvati u reprezentaciju. Ne verujem da se on izjašnjava kao Srbin.

 

kao sto je vec receno...covek goranac odrastao u srbiji...kao i za gomilu ljudi koji su se ovde rodili i smatraju srbiju svojom zemljom...kao i gomila nasih koji su se rodili negde drugde,pa tu zemlju smatraju svojom...

jos jedna bitna stvar...komentarisao sam sa rajom kada smo igrali prvu tekmu sa francuzima...jedini je pevao himnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja pročitao Antiću je ponuđeno da mu se smanji plata a da dobije bonus ako se plasiramo na evropsko što je on galantno odbio.

U svakom slučaju ne sviđa mi se kako postavlja igru sa jednim napadačem i mislim da treba da ide.

 

Samo da ga sklone danas pa da dođe Loptar da pokaže kako se to radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, баш ће пропали Матеус нешто да направи. Човек се нигде није задржао дуже од 6 месеци. Променио је 5-6 држава и клубова за 2-3 године.

 

У праву је Антара што не жели да му смањују плату. Понудио им је услове и они су прихватили. После јебања нема кајања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, баш ће пропали Матеус нешто да направи. Човек се нигде није задржао дуже од 6 месеци. Променио је 5-6 држава и клубова за 2-3 године.

 

У праву је Антара што не жели да му смањују плату. Понудио им је услове и они су прихватили. После јебања нема кајања.

 

Šalio sam se za Loptara :haha:

Ajde realno koga Antić vodi zadnjih 6-7 godina? Čovek po stilu igre zaostaje najmanje toliko za svetskim fudbalom.

 

Ček hoćeš da kažeš da on ima ugovor da dobija pare i onda može da jebe sudijama mame da ga fifa suspenduje na četiri utakmice za koje će on i dalje da dobija platu i to je u redu?

 

Čovek je stvarno kralj. Al' samo zato što je uspeo da ubedi ceo narod da je uspeh završiti svetsko prvenstvo na poslednjem mestu u grupi (jer fudbal nije bio pravedan prema nama). I dok je svaki normalan trener dao ostavku sa takvim rezultatom posle SP ovaj izgleda zapeko za tu klupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju ne sviđa mi se kako postavlja igru sa jednim napadačem i mislim da treba da ide.

Čovek po stilu igre zaostaje najmanje toliko za svetskim fudbalom.

obe ekipe koje su igrale u finalu svetskog prvenstva su igrale sa jednim napadačem, inter koji je uzeo ligu šampiona ove godine, barsa, koja je uzela prošle godine, igraju sa jednim napadačem...

nije bitno sa koliko napadača igraš, nego sa koliko igrača napadaš, koliko njih ulaze u završnicu, i koliko se bekovi i zadnji vezni dodaju iz drugog plana... krasić i jovanović igraju dosta visoko, ulaze u završnicu, i slabo se vraćaju u odbranu, zadnjeg veznog igra stanković koji je do prošle sezone igrao iza napadača u interu... to je najmodernija postavka sad, nešto izmedju 4-3-3 i 4-5-1. i nema više kostolomaca, zadnji vezni je deep-lying playmaker. problem je što nemamo ni tog jednog napadača, a kamoli 2...

ugl, još pola sata i bar ćemo znati na čemu smo, da ne kažem na čijem smo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суспендовала га ФИФА тј. зналци из Мадагаскара и осталих џиџабиџа земаља. Да ли си ти убеђен да је Антић заслужио толику казну? Мурињо јебе маму свима из ФИФА-е и италијанског савеза, па добије 2-3 утакмице...и то ради бар 3 пута годишње. Јебе се њему, има свог заменика који одрадио посао уместо њега-да му инструкције и то је то. Утакмице репрезентације се играју на 2-3 месеца и он за то време не може да састави тактику и пренесе инструкције свом помоћнику. Ајде, нисмо деца. ;) Стао је на жуљ Толету и осталим лопинама из савеза (који вршљају већ 20 година и нико им не може ништа) и они ће га због тога уклонити. До јуче је Антић био цар, славили су заједно, грлили се, братимили, а сада одједном не ваља. Не ваља уговор који су му понудили да потпише? Па, мајстори, он је понудио своје услове, а савез је прихватио. Који би сада курац хтели? Зашто одмах после СП нису говорили о уговору, већ сада? Чини се да је тај уговор једини проблем српског фудбала. Најбоље да доведу неку барабу која ће радити како они кажу и на крају свалити сву кривицу на другог. Сантрач мајстор, а после СП говно. Петко геније, а после првенства нула. Зар се ситуација не понавља?

Ми смо се као и увек наложили да ћемо направити нешто на првенству. Да ли је успех пласман? По мени, јесте. Тим се не прави преко ноћи. Човек је успео да врати култ репрезентације, играли смо најлепши фудбал у последњих 20 година, оформио је екипу која ће играти заједно још 4-5 год...

Edited by Србија Србима
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to!

samo bih dodao da je glavni razlog što nismo otišli u drugi krug, to što su se usrali da slučajno ne prodju... jbg, neiskusno... sad su platili i tu školu, i ako ova reprezentacija uspe da se održi, na evropskom možemo realno da očekujemo bolji rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napisao da mi se ne sviđa kako postavlja igru sa jednim napadačem a ne to što po formaciji imamo jednog napadača. Mada mi se realno i to ne sviđa. To što kod Barse i Holandije piše na uvodnoj špici da imaju jednog napadača meni ništa ne znači jer gledam igru...

Mislim da nas je Žigić upropastio jer su počeli da grade napad na osnovu njega a ja ne znam kad je on dao neki gol glavom.

 

 

@Srbija Srbima

 

Da, mislim da je zaslužio toliku kaznu. Ja nisam video ni jednog trenera na svetskom prvenstvu da je to radio, o klupskom takmičenju ne pričam. Drugo je jadan jer se poziva na narod i neki patriotizam a očigledno su pare ključne. Ne krivim ga, al' nek onda ne sere.

 

Plasman JESTE uspeh. Poslednje mesto na svetskom prvenstvu NIJE. I nema tu nikakav kurac sreće i "fudbal nije bio pravedan prema nama", "lopta nas nije volela" i slične gluposti. Sreća je bila što smo imali laku grupu za kvalifikacije.

I ja ne vidim šta je tačno on to uradio genijalno u timu. Da nije Vidića dobijali bi redovno po tri gola na utakmici.

 

I da se razumemo ja nisam za pljuvanje ni jednog trenera ili selektora. Jednostavno "gospodin" treba da zna kada je neuspeh očigledan i kada je vreme da se podnese ostavka.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napisao da mi se ne sviđa kako postavlja igru sa jednim napadačem a ne to što po formaciji imamo jednog napadača. Mada mi se realno i to ne sviđa. To što kod Barse i Holandije piše na uvodnoj špici da imaju jednog napadača meni ništa ne znači jer gledam igru...

Mislim da nas je Žigić upropastio jer su počeli da grade napad na osnovu njega a ja ne znam kad je on dao neki gol glavom.

aha, ok, malo sam ofrlje pročitao... to se slažem, ali kad nemamo boljeg... eventualno da proba sa jovanovićem kao najisturenijim, a tošić levo, ili da proba s mrdjom... kako god okreneš, ne valja, ali se nadam da dobar vezni red ipak može to da nadomesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напад нам је очајан, средина видела није креативности.

 

Уосталом, треба баталити улагање у фудбал и преусмерити се на спортове у којима смо деценијама заиста успешни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za početak bi bilo dobro bar probati nešto od toga.

Fali nam kondicije, nikad nismo bili dobro fizički pripremljena reprezentacija u fudbalu. Pa gde baš naše da uslikaju kako piju pivo i purnjaju...

 

Od kad je Antić tu imamo čak 8 izgubljenih utakmica od 27 odigranih što je užasan prosek za reprezentaciju koja se rangira kao trinaesta na Fifinoj rang listi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...