Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Opet će biti:

 

- Selektore Antiću možete li da prokomentarišete večerašnji poraz.

 

- Oni su stvarno sjajni momci. Izvrsni. Stvarno su super momci, svi.

 

- Nešto u igri nija valjalo, nismo mogli postići gol?

 

- Pa kao što ste videli, dali smo sve od sebe. Može se reći da je fudbal večeras bio nepravedan prema nama.

 

- Šta planirate da menjate?

 

- Pa oni su stvarno sjajni momci. Biće to bolje, biće to sve u redu i sve će doći na svoje mesto, budite bez brige i budite sigurni da ćemo mi dati sve od sebe da ne razočaramo navijače. Oni su stvarno, stvarno sjajni momci.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ DMW

 

Казна је глупа и непотребна. Човек је реаговао емотивно...ценим да би 99% тренера тако реаговало. Велики улог је био у питању.

 

Србија јесте била последња, али у групи, а не на СП. Антић је направио нови тим, променио стил игре, увео неке нове играче... На све то додај да је у екипи имао играче који нису играли у својим клубовима. Наравно, то није оправдање.

Шта би било да је судија свирао пенал против Аустралије? Антић би био највећа тренерчина. Нико не би помињао његов уговор, то што Жигић не даје голове и сл. Јбг, нису се поклопиле неке ствари.

Иначе, Видић је одиграо крш СП. Боли га кита, не мора да се цима као у Манчестеру. Почиње да личи на Станковића. Красић такође...битније је било да се добро прода. Ваљда ће се и то коначно решити, па да почне да игра фудбал како треба.

 

Да се разумемо, нисам ја "до последње капи крви" за Антића, али тренутно немамо боље решење. Можда би могли да доведемо странца(али не типа Матеус, Ребер и остали Ескими), али преваранти из савеза показују да не желе да одвоје кеш...а нико данас не ради за кикирики и семенке. Битно је да се прави Кућа фудбала. Јеб'о им пас матер, толико новаца иде за тај јебени фудбал, а никада користи нисмо имали од тога.

За кондицију се слажем, а за то око ФИФА листе не. Пресмешна је та листа. Још смешније је кад направе листу клубова где клубови из Индонезије бивају боље рангирани него Партизан и Звезда.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde kada vec toliko seres po Anticu,reci ko bi mogao biti njegova zamena?

 

Jesam li ja rekao nešto što je neistina? 8 poraza od 27 utakmica. Gori skor je imao samo Savićević čini mi se.

 

Bilo ko. Toliko trenera ima da možeš da biraš.

Zdravo je menjati bilo koje funkcionere koji pokažu neuspeh i treba ih menjati često. Samo kod nas se ljudi vežu za lik i plaše se promena.

 

Казна је глупа и непотребна. Човек је реаговао емотивно...ценим да би 99% тренера тако реаговало. Велики улог је био у питању.

Možda, al se uvek nama nekako "zalomi". Slučajnost?

 

Србија јесте била последња, али у групи, а не на СП. Антић је направио нови тим, променио стил игре, увео неке нове играче... На све то додај да је у екипи имао играче који нису играли у својим клубовима. Наравно, то није оправдање.

Шта би било да је судија свирао пенал против Аустралије? Антић би био највећа тренерчина. Нико не би помињао његов уговор, то што Жигић не даје голове и сл. Јбг, нису се поклопиле неке ствари.

 

Jednostavno ne mogu da se složim da mi imamo bilo kakav stil igre a naročito da ga je Antić uveo. Možda se ljudi to tripuju zbog dresova? :haha: Nisam ga slavio ni posle poraza od Nemaca a što se tiče stila igre podsetiću te šta si ti napisao posle poraza od Gane. Upamtio sam jer sam se totalno slažem sa ovim a pobeda protiv Nemaca za mene nije ništa promenila:

 

Браћо напаћена, џабе се ложимо. Ми не знамо да играмо овај фудбал који се игра на првенствима. Квалификације су нешто друго. Ту смо превежбали, али на првенствима увек попушимо. Наложе нацију као да смо измислили фудбал. Немци су пичке, размалићемо их. Само да не играмо са Енглезима, Србија у полуфиналу, Србија и Бразил у Финалу, Срби јебу свима све по списку. Чињеница је да не знамо да играмо..не правимо шансе. Ето, направимо нешто тек у 75. мин. Смејемо се Грцима, а иста смо говна..безидејно, досадно, 20 година исто, на силу. Људи су провалили да играмо на крила. Ако играју Јовановић и Красић, онда игра и Србија. Рајевац, мајстор, није ретард, прочитао их, затворио крила и објаснио им неке ствари. Шта, да неће можда Деки капитен да направи разлику и постигне гол? Или можда Милијаш или несртетни Кузмановић? Пантелар мора 5-6 пута да промаши зицер..Жигић само уме главом, али не умеју да га проиграју. Бекови заспали на својој половини.

Браво за Гану, а репрезентација Србије нека ми попуши курац у пакету са Ацом Стојановићем.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха :redface: Било је то баш под утиском. :bigblue:

 

У сваком случају, теза да смо кита кад нам затворе крила стоји. Такође, стоји и да је Деки капитен го курац и да не игра ни 5% као за Интер. Прочитани смо, а нису играли ни игру из квалификација. Ипак, боље од овог немамо и зато морамо да се спустимо на земљу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje mislim da se u igri nije ništa promenilo. Promenila se ideja, nismo plavi nego crveni, nismo lavovi nego orlovi. I to je ljude najviše ponelo...

 

Daj Bože pa da grešim u svemu. Al' čini mi se da će se ovaj sad slučaj oko smene selektora pominjati kao razlog u svakom sledećem eventualnom neuspehu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja rekao nešto što je neistina? 8 poraza od 27 utakmica. Gori skor je imao samo Savićević čini mi se.

 

Bilo ko. Toliko trenera ima da možeš da biraš.

Zdravo je menjati bilo koje funkcionere koji pokažu neuspeh i treba ih menjati često. Samo kod nas se ljudi vežu za lik i plaše se promena.

 

Od tih 8 poraza,3 smo imali u poslednjih mesec dana.

 

Bilo ko?!?!?!!?Bilo jebeno ko?!?!?Ajd ne laprdaj.I o kojim ti to silnim trenerima pricas covece?!?

 

Ja i dalje mislim da se u igri nije ništa promenilo. Promenila se ideja, nismo plavi nego crveni, nismo lavovi nego orlovi. I to je ljude najviše ponelo...

 

Ako ti mislis da se igra na ovom SP nije nista promenilo u odnosu na igru na proslom SP,da se u igri na kvalifikacijama za ovo SP nije nista promenilo u odnosu na igra u kvalifikacijama za proslo EP,onda si ili slep ili nemas veze sa fudbalom,bez uvrede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih 8 poraza,3 smo imali u poslednjih mesec dana.

 

Upravo.

 

Bilo ko?!?!?!!?Bilo jebeno ko?!?!?Ajd ne laprdaj.I o kojim ti to silnim trenerima pricas covece?!?

 

Pa da, bilo ko. Ne znam šta je tu tako za isčuđavanje. Ne vodim neku evidenciju ko je sve trenutno na raspolaganju ili još bolje ko je bio na raspolaganju odmah nakon završenog svetskog prvenstva. Naravno ne mislim isključivo na domaće trenere. I nigde nisam rekao da Karadžić ne treba takođe da ode između ostalog baš zato što insistira na domaćim trenerima.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti mislis da se igra na ovom SP nije nista promenilo u odnosu na igru na proslom SP,da se u igri na kvalifikacijama za ovo SP nije nista promenilo u odnosu na igra u kvalifikacijama za proslo EP,onda si ili slep ili nemas veze sa fudbalom,bez uvrede.

 

Pa može biti da je to... vreme će pokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da. Mislim da bi Ćurčić bio bolje rešenje od Antare Kantare.

 

daj bre covece,na svakoj temi ides uskurac i izvaljujes budlastine koje nemaju veze sa mozgom...ok,kultivisi se malo,nismo svi protiv tebe...ono,malo bespotrebno uskakanje svima u stomak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...