Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

daj bre covece,na svakoj temi ides uskurac i izvaljujes budlastine koje nemaju veze sa mozgom...ok,kultivisi se malo,nismo svi protiv tebe...ono,malo bespotrebno uskakanje svima u stomak...

 

A? Boli mene patka za tvoj stomak, pišem šta mislim i ne zanima me ko je to sve "za" a ko "protiv" mene na jednom metal forumu na kome su svi kao neki eksperti za fudbal i ostale stvari. Razgovaram sa dovoljno ljudi iz stvarnog života pa mogu da vidim da ipak sa nekima i delim mišljenje. Nego ostavi se ti mene i bolje objasni zašto je ono što sam rekao "budalaština"?

 

Nema sta vreme da pokaze,to je vec proslost.Stvar je u komparaciji izmedju dva prosla perioda,i samo slepac ili neznalica moze reci da su identicni.

 

Kao što sam rekao, naišla je generacija malo boljih pojedinaca sa kojom smo popravili odbranu pre svega, "stil" igre je i dalje isti i za to samo slepac ili neznalica može reći da su se promenili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о им пас матер, толико новаца иде за тај јебени фудбал, а никада користи нисмо имали од тога.

 

Tako je. Jebem ti sve, nonstop po vestima fudbal, naša reprezentacija, koga boli kurac više za to, popušili su na prvenstvu jer nisu ništa posebno pokazali, sad treba gledati sportove u kojima smo uvek bili dobri, a to su košarka i vaterpolo, pogotovo ovih dana treba više da bude zastupljena košarka, sad će svetsko prvenstvo sa kog će RTS prenositi samo utakmice naše reprezentacije, dok će ih za ostale utakmice boleti kurac, dok za fudbal je svaka jebena utakmica morala da sa prenosi. Jebo vas fudbal, neinteligentna igra, nije ni čudo što je celom svetu omiljeni sport.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas fudbal, neinteligentna igra, nije ni čudo što je celom svetu omiljeni sport.

 

Uuu,znaci ti si pametniji od 90% nas debila na ovom svetu.I vaterpolo je toliko inteligentniji,zaista inteligentan i takticki sport.

 

Ajde idi natezi kozicu na Noleta i JJ.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činjenica je da je košarka mnogo inteligentnija igra nego fudbal, a opet je fudbal više popularan. Činjenica.

 

Koliko je inteligentnija je za diskusiju.Itekako.A na kraju krajeva,i da jeste kojim slucajem inteligentnija,kakve to veze ima sa popularnoscu?Malo je bezobrazno da smatras 95% muskaraca na ovom svetu glupljima od sebe.Mani se tih gojkovih fazona "Ako nisi procitao rat i mir,onda si glup ko tocilo".

Eto naprimer,ti se lozis na tenis,pa ja ne mislim da si homoseksualac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je inteligentnija je za diskusiju.Itekako.A na kraju krajeva,i da jeste kojim slucajem inteligentnija,kakve to veze ima sa popularnoscu?Malo je bezobrazno da smatras 95% muskaraca na ovom svetu glupljima od sebe.Mani se tih gojkovih fazona "Ako nisi procitao rat i mir,onda si glup ko tocilo".

Eto naprimer,ti se lozis na tenis,pa ja ne mislim da si homoseksualac.

 

Možda je bilo previše grubo to što sam rekao (poslednja rečenica), ali me previše nervira ta medijska fama ovih dana oko Antića i novog selektora, dok se sprema svetsko prvenstvo u košarci u kojoj imamo jako perspektivnu ekipu i na EP smo osvojili srebrnu medalju.

 

Ne ložim se preterano na tenis, tj. ranije sam više nego sada, u poslednjih godinu dana poprilično slabije pratim.

 

 

Inteligentnija je i muzika Consecration-a od Sandre Afrike, pa je ona ipak mnogo popularnija. ;)

 

O tome ja i pričam. :haha:

 

 

Ko bi normalan želeo da vidi Beheritovo dupe?

 

Ti bi želeo da vidiš moju karu.

 

Ko bi normalan uopste zeleo da slusa njegovu muziku?

 

Ne znam ni ja, budale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje njegova muzika nego hevi i treš.

 

palikuca.jpg

 

Možda je bilo previše grubo to što sam rekao (poslednja rečenica), ali me previše nervira ta medijska fama ovih dana oko Antića i novog selektora, dok se sprema svetsko prvenstvo u košarci u kojoj imamo jako perspektivnu ekipu i na EP smo osvojili srebrnu medalju.

 

Po tom pitanju se u potpunosti slazem,ali to je jednostavno tako.Fudbal je ponovo u zizi interesovanja,opalo je interesovanje prema kosarkaskoj reprezentaciji zbog losih rezultata tokom prethodnih godina,i to je to.Nema tu filozofije.

Uvek cu radije slusati bajke iz FSS,nego raporte iz modne kuce Jelene Jankovic.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek cu radije slusati bajke iz FSS,nego raporte iz modne kuce Jelene Jankovic.

 

Dobro, i ja isto. Pogotovo što nju organski ne podnosim. Noleta volim samo zato što uvek igra za reprezentaciju i uvek daje sve od sebe dok igra za istu. Šteta što ima ćaleta debila, pa ga to limitira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A? Boli mene patka za tvoj stomak, pišem šta mislim i ne zanima me ko je to sve "za" a ko "protiv" mene na jednom metal forumu na kome su svi kao neki eksperti za fudbal i ostale stvari. Razgovaram sa dovoljno ljudi iz stvarnog života pa mogu da vidim da ipak sa nekima i delim mišljenje. Nego ostavi se ti mene i bolje objasni zašto je ono što sam rekao "budalaština"?

 

 

e,bez ikakave lazne skromnosti.fudbal mi je jako blizak...

oces da krenemo iskreno...

iskreno...

ti sa fudbalom veze nemas...kenjas zato sto volis da kontiras...

aj,sada idemo dalje...

kako ti mislis da treba da se razvija nas fudbal...

jel treba nikezic pijani da selektira?

ili mislis da je to gruja koga su oterali iz vojvodine....

ja samo zelim da ti das svoj sud o trenerima...

"budalastina"...da pratis fudbal,znao bi da je antara opcija,da je to zato nismo imali dugo,autoritet...laik bi do sada shvatio da igano fuddbal...konacno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,bez ikakave lazne skromnosti.fudbal mi je jako blizak...

oces da krenemo iskreno...

iskreno...

ti sa fudbalom veze nemas...kenjas zato sto volis da kontiras...

aj,sada idemo dalje...

kako ti mislis da treba da se razvija nas fudbal...

jel treba nikezic pijani da selektira?

ili mislis da je to gruja koga su oterali iz vojvodine....

ja samo zelim da ti das svoj sud o trenerima...

"budalastina"...da pratis fudbal,znao bi da je antara opcija,da je to zato nismo imali dugo,autoritet...laik bi do sada shvatio da igano fuddbal...konacno..

 

Aha, evo ih još malo kvalitetnih argumenata. Evo ja ću da kažem da TI sa fudbalom veze nemaš i da pišeš samo zato što voliš da kontraš.

Ja sam naveo određenog trenera, ti si me citirao i napisao da je budalaština. O kakvom crnom Gruji i Nikeziću sad blebetaš to samo valjda ti znaš...

A o tome koliki je autoritet u reprezentaciji u kojoj igrači piju pred utakmicu i u kojoj se svakih nedelju dana priča o nekoj novoj svađi među igračima i dok se porazi ređaju, ne želim više da diskutujem jer mislim da je bespotrebno.

Jedino je Panteliću autoritet...

 

Jednostavno tvrdim da niko nije nezamenjiv i da se na vreme posle debakla na SP krenulo u ozbiljnu potragu za selektorom sada bi sigurno postojalo neko rešenje i ne bi morali ovu sapunicu da gledamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, evo ih još malo kvalitetnih argumenata. Evo ja ću da kažem da TI sa fudbalom veze nemaš i da pišeš samo zato što voliš da kontraš.

Ja sam naveo određenog trenera, ti si me citirao i napisao da je budalaština. O kakvom crnom Gruji i Nikeziću sad blebetaš to samo valjda ti znaš...

A o tome koliki je autoritet u reprezentaciji u kojoj igrači piju pred utakmicu i u kojoj se svakih nedelju dana priča o nekoj novoj svađi među igračima i dok se porazi ređaju, ne želim više da diskutujem jer mislim da je bespotrebno.

Jedino je Panteliću autoritet...

 

Jednostavno tvrdim da niko nije nezamenjiv i da se na vreme posle debakla na SP krenulo u ozbiljnu potragu za selektorom sada bi sigurno postojalo neko rešenje i ne bi morali ovu sapunicu da gledamo.

 

ti si naveo glupost,a ne trenera...i moja baba bi volela da nam selektor bude vujadin boskov...ok,to joj daje kompetentnost...ustvari ne,lupa gluposti...ta dva coveka su nekadasnji prvotimci vojvodine,2 internacionalca koji su bili moji treneri...ti slobodno sudi o trenerima/igracima koje poznajes...ako ih ima...mi imamo dobre igrace,samo sto im treba cvrsta ruka,a to je antara...pre njega to nismo imali...pili su do 5 ujutru,a to vece utakmica...kakvi bre porazi...u priljateljskim tekmama i u utakmicama bez znacaja...i slucajne pobede gane i australije...konacno igramo normalan,a ne izumreli ruski fudbal...a te babske price za cugu i pljuge...matori,ko da citas skandal i svet...tako te periferne i sekundarne informacije su za paore iz male krsne kao jedini izgovor da oteraju antaru...nadam se da ti to nije argument...

ne kazem ja da je antara bog,al trenutno mi nemamo nijednog trenera koji bi ga zamenio...normalno je da bude frke u javnosti kada menjaju selektora...u drugim zemljama je 5 puta gore...engleska,francuska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Gane smo igrali kao picke,i zasluzeno izgubili.Protiv Nemacke smo igrali zaista jako dobro,i zasluzeno pobedili.Od Australije smo bili mnogo bolji,u svim segmentima,ali nas je ujebao pre svega nas ubedljivo najgori segment tima:ocajan napad i uzasna realizacija.Tako stoje stvari.

A svako ko tvrdi da je igra na ovom SP identicna igri sa proslog SP,kada smo dobijali 6 komada po tekmi a igrali ko da nas vodi Miljanic,jeste slepac ili neznalica.Ili i jedno i drugo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O izvinite vaša visosti na mom neznanju. Hoćete li se udostojiti da meni slepom i ubogom objasnite šta tačno predstavlja naš "stil" igre trenutno?

 

Igramo isključivo na krila tj Krasića i Jovanovića i po neku dugu loptu, kad nam zatvore krila i kako utakmica odmiče igra se isključivo na duge lopte jer druge ideje nemaju.

 

Generacija je solidna i to nas izvlači, osim napada naravno a i tu Antić greši jer insistira na Žigiću, i uvek može bolje i treba izvući maksimum iz njih. Mislim da je Antić svoj maksimum već dao i da ne može ništa novo da pruži. Fizička spremnost nam je u jako lošem stanju a i za to odgovoran treba da bude selektor.

 

Uostalom svako ko navija za Zvezdu je slepaci ili neznalica i ne znam šta ja imam tu više da pričam sa njim :haha:

Edited by Dead Man Walking
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...