Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Јебем му матер, да ли је могуће? Да ли је могуће да је тај Пижон успео да постане селектор? Јебем им сто родитеља..пичкетине циганске. Довели фудбалски неписменог човека да нам води репрезентацију. Јел освојио тај усранко нешто? Јел добио неку већу утакмицу? Да му није било оне феноменалне генерације младе репрезентације нико не би знао за буђавка Пижона. Не би могао ни Радник из Сурдулице да тренира. Он и његова кретенска 7-2-1 формација...смејала му се цела Европа. Од њега је и Ђорић бољи, ма како то изгледало.

Пу, јебем ти живот...надао сам се да неко бар има мозга у том усраном ФСС и да ће пустити Антића да ради свој посао. Смета им његова плата? Па, они су му је дали, стотину им мајки јебем. Они су са њим преговарали и прихватили те услове. Сад им смета што је Антић најплаћенији..крешу му плату...ај, у реду, нека смање. Шта је сад разлог? Играли нерешено са Словенијом...па, шта? Словенци су јели говна, па не знају да играју фудбал? Шишали их као овце на СП? Пижон ни буђаве Јермене и стоку из Молдавије није побеђивао.

Ја репрезентацију нећу да гледам. Ко им јебе матер...док год је на челу Пижон, ја ћу бодрити Црну Гору. Немам живаца да трошим време на Пижона и говнаре из ФСС-а.

 

Смрт жвалавом Пижону.

 

ja cekam mog dobrog drugara vlada novopecenog "hrabrog sokola" sa komentarom,mada i hejl bi mogao da rekne dvije.

 

:pivopije:

 

Бољи је Пижон, да се разумемо. Антић је у реду, али мислим да је Пижон јачи као Србин.

 

Друже, зајебаваш се? Реци да је зајебанција...не могу да верујем да си озбиљан. :no:

 

По чему је то он јачи? Да неће да брани Косово?

Edited by Србија Србима
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mislim da ćemo se novim selektorom morati da menjamo suštinu stvari u fudbalu", rekao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić, koji je na pitanje zašto Antić nije smenjen uoči kvalifikacija za Evropsko prvenstvo već tek kada su odigrane dve utakmice kratko odgovorio rečima "Ne može da svane pre zore".

:haha::udri::udri:

 

Imaćemo za dva-tri meseca sopstveni centar, gde ćemo moći mnoge naše zamisli da sprovodimo u delo", rekao je predsednik FSS.

Nek nam je Bog u pomoci.

 

Imamo odličnu saradnju sa UEFA i FIFA. Mi sedimo u njihovim komitetima.
..... Edited by thulsa doom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем им сто родитеља..пичкетине циганске.

 

Loza je prepuna NDH fasista iz Humske,ne znam o cemu pricas.

 

I sada ste svi poceli da kukate.Do pre par dana ste zeleli coveku da vidite ledja,a sada se ploca ponovo obrce.Stvarno ste licemeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pizhon umesto Antica, ja nemam rechi, mislim da sam izgubio volju da pratim reprezentaciju. Smenili su jedinog choveka koji je dobro radio svoj posao u poslednjih 10 godina. Sramota, nishta drugo, jebem im mater licemersku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest (bot) Razjareni

A Antara je kao nesto mnogo potkovaniji od nesretnog Pizona?  tja...

 

Ako ste smenili Antića, niste morali i Radomira. Kao neko ko živi dugo u Španiji, mogu da vam kažem da se R.Antić pokazao kao jako dobar psiholog i motivator malih igrača, ali kao fudbalski stručnjak veoma slab. Da Hesus Hil nije kupio pola utakmica ništa ne bi bilo od duple krune sa Atletikom. U Barseloni i Realu su ga najurili čim su ga malo bolje upoznali, a on počeo da se više bavi honorarom nego treninzima. Zar vam nije čudno što u Španiji niko neće da ga angažuje, samo ga ponekad pitaju za komentar na radio stanicama. Ovde španci se smeju ovim stvarima oko ugovora i kako je Radomir uspeo da izradi fs Srbije.
jedan od komentara...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze,odje se ne radi jel' antara dobar ili ne,radi se o tome da pizon nema pojma.n'o,meni je drago,k'o sto neko rece letece i on i toma posle par utakmica,valjda nece biti kasno.imas mnogo boljih izbora od pizona,moze toma da sere o "srpstvu",ko je slobodan itd koliko hoce svojim unucicima,ako ih ima,provaljena je to prica odavno.ja bih najvoliji da pizon pokaze da sam ja i oni koje misle kao ja najtezi seratori,ni malo mi ne bi bilo krivo,ali nikako ne vidim da ce se to desit'.

 

vlado:

 

:pivopije:

 

Republic+Ireland+v+Montenegro+FIFA2010+World+he2R77T8FOul.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бољи је Пижон, да се разумемо. Антић је у реду, али мислим да је Пижон јачи као Србин.

 

pa to nam i ne treba...

 

treba nam neko ko je u svetu nesto uradio,a zna kakvi smo...e,vidis to je antara...pizona ce terati u kurac od radoslava petrovica do komsije iz druge ulice...pa nemos ti dovesti coveka bez autoriteta da sastavi splavarose i one koji ce samo za 7ocifrene cifre da igraju...nemoj da se zezamo...treba nam autokrata koji ce da kaze dekiju da se u 9 mora u sobu i da je to amin,a ne pizon koji ce ih pitati dal moze trening ujutru...mislim,ne mnoogo ujutru negede oko 5 popodne kada se otreznite i kada otpratite kurve na taksi...

 

 

Ја сам чуо да имамо превише дебила у овој држави, а неки од њих су и у ФСС.

procentualno,tu ih ima 100 posto...jednoglasno oterali antica...na celu sa onim kvazi braniteljem kosova duletom savicem...nije on vise tamo,al je srao k'o tudjman do ovog nisu oterali...

 

A Antara je kao nesto mnogo potkovaniji od nesretnog Pizona?  tja...

 

 

 

 

 

nije...osvojio duplu krunu sa atletikom 95te,vodio barsu...moras priznati da je to mnogo vise od pizona koji nije 96-97 sa zvezdom mogao da osvoji titula sa odlicnom ekipom...vrhunski strucnjak...

Moze samo da sanja trenersku klupu najveceg i najtrofejnijeg kluba u ovom delu evrope.

pored lukica ce i ante gotovina da dobije mesto u upravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci gledam juce tv i vidim onu konjinu od Karadzica koji je promljao nesto u fazonu " Pa i ako se ne plasiramo na EP nije smak sveta,utakmice ce se i dalje igrati!"

Kakav je ono retard beobzirni ... Mamu im ja svima lopovsku!

Treba jednostavno iskulirati ovu reprezentaciju i sve vezano za nju nekih 10ak a mozda i vise godina dok se ne promeni ceo FSS,sistem rada,postovanje neki vrednosti i ne naprave neki visoki ciljevi ...

Mogu misliti kakve ce euforije biti ako se plasiramo na EP ... Moz` misliti uspeha ej !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista govna su u savezu sto godina . Onaj debil Djoric umesto u zatvor da je otisao dobio pedesetak hiljada evra gmaz jer je sam sebi dao da ne mogu da ga otpuste bez toga . Plus jos je tu . Treba sve to u zatvor mamu im jebem glodarsku , oduzeti im sve sto su ikada ukrali i decu im proterati iz zemlje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnje je vreme da postanete tolerantni , dosta je pljuvanja Toleta , Djorica , Antica , Pizona ... , reci poput cigani, ustase , govna ... , kukanja na sudije i kojekakve teorije zavere , jednostavno uozbiljite se i pocnite da pratite sport . Politiku i nacionalne frustracije ostavite za predsednicke izbore .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...