Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Реално, јебеш ове пријатељске са кикирики тимовима. На њима и Весељко Тривуновић постиже голове.

Нађу неке клошаре које могу да победе да би се курчили како знају да играју фудбал.

Мислио сам да су Бугари најгори, али сам се зајеб'о.

 

@Routasydän

 

Имењаче. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih to precutao u ovoj sadasnjosti :D

 

:pivopije:

 

Ma znam, ali sam odlicno prosao, mama htela da mi da ime Tihomir, i dosla tetka, kaze di ces detetu dati ime po prdezu, evo nek bude kao Pizon - Vladimir :)

 

A jednom u vojsci, sedim na prijavnici sa Duljajem i njegovim bratom i neka tema imena, ja kazem da sam dobio ime po Pizonu, oni svi kao fuuuuj, a ja reko' sreca pa je cale navijao za Zvezdu, inace bi sad bio neki Fahrudin, Ajezdin... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bi ja igrao

 

4-2-3-1

 

znaci

 

svejedno koji golman

 

ivanovic vidic subotic kolarov

stankovic(mc) milijas(mc)

krasic(amr) ljajic(amc) tosic(aml)

(nije bitan napad ne zna se ko je gori)

 

 

ovakva nam je najrealnija situacija sto se tice reprezentacije hteli vi to ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам последњих пола сата и врло добро смо играли, по мени. Још ако се узме да пар главних играча није играло, Пижон је на путу да направи добар посао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ta odbrana ne bi trebala da primi gol ni za 100 god.

 

A kakav napad imamo, bolje da igramo bez napadaca, ozbiljno.

dzabe kada igraju kao PICKE,niko da odigra malo grublje nego pustaju i nece da se potrude

a kada igraju u svojim timovima uklizavaju,vrse pritisak ne zajebavaju se i ne zabusavaju

 

fali nama jedan Edin Dzeko :haha:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzabe kada igraju kao PICKE,niko da odigra malo grublje nego pustaju i nece da se potrude

a kada igraju u svojim timovima uklizavaju,vrse pritisak ne zajebavaju se i ne zabusavaju

 

e jebiga, to je istina, to je pitanje motivacije, trenera, oni zavise pre svega od svojih klubova. Ocekujem da mali Ljajic pocne da pravi haos, jedino da ga serija a ne povuce na dno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,kada covek vidi vase komentare umre od zbunjenosti.Prvo smo najgori papani u galaksiji,a nakon 90 minuta nam ni Spanija nije ravna.Jebote zivot. :haha:

 

dzabe kada igraju kao PICKE,niko da odigra malo grublje nego pustaju i nece da se potrude

a kada igraju u svojim timovima uklizavaju,vrse pritisak ne zajebavaju se i ne zabusavaju

 

fali nama jedan Edin Dzeko :haha:

 

Otkrio si toplu vodu jebote.Treba nam ubica koji dere mreze.Eh,da je Pizon pametan pa da zove Lekica i Kaludjerovica...7-0 svaka tekma!

 

Odbranu treba uozbiljiti i to je sve,realno imamo jednu od najjacih odbrambenih linija u svetu,mozda i najjacu.U sredini fali jedan ozbiljan kreativac,centralni vezni koji drzi konce u rukama.No,sve je ovo presipanje u supljeg u prazno,svi to znamo odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...