Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Prvih 20 minuta katastrofa,posle toga stabilizacija.Kreativnost nam je 0,tri puta smo vraacali loptu iz njihovog sesnaesterca do Jorgacevica.Jugoslovenska skola fudbala ala Miljan Miljanic.Ali dobro,treba nastaviti ko u poslednjih 20 minuta,pritiskati ih i vrsiti presing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који црни Роберто?! К'о Синиша, бре! Очекивао сам да паднемо после првог минута, али не држимо се лоше. Чак ми се чини да имамо и више лопту у поседу.

 

Овај Јоргачевић има фацу и косу к'о да је изашао из сеоског дискаћа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Мајор: Па реално је било. Али нешто сам се надао да ће Швабе да их пусте. Пао бих и на Црногорце. Мада тамо још 15 минута до краја.

 

Колико овај Јовановић дрви курац. Пет пута је могао добар пас да упути, али он мора да дави лопту. Није смео Красић да изађе. Ми само по крилима и можемо да урадимо нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred utakmicu između pristalica Engleske i Crne Gore došlo je do žestokog sukoba dve frakcije crnogorske navijačke grupe.

 

‘Sevale’ su pesnice, koristili se i kaiševi, a sve to začudđni engleski fanovi posmatrali su sa tribina. Veći incident sprečila je policija koja je obezbeđivala utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џаба све, Естонци су нам се опет усрали у живот! :lol: Браћи Црногорцима свака част, 2-2 против Енглеза је за поштовање, посебно што су ови водили са 0-2.

 

@Леми

 

Нисам навијао против наших, ваљда знаш колико пљујем по циганима жабарским фолирантским, гамади одвратној. А за Њемце увек, то је, бре, сила.

 

Уз мааало воље и среће добићемо и Јанезе, а онда у баражу мора да нас укења нека Мађарска или тако неки шодер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Optimista sam, možda bi i mogli da ih dobiju, ako se igra kao danas, posebno kao u onom periodu od recimo 20. do negde 60. minuta. Ček, zašto nije onda prekinuta utakmica Grčka - Hrvatska? Jbt Molotov nije dovoljan da utakmica bude prekinuta? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo prekidanje,bolje je ovako,govna su ispusila.

 

@sarki

Vidim sto su sila.Karali smo ih posred te zvalave germanske pizdurine.

 

Bice nam izuzetno zajebano.Treba dobiti pizdeke tamo,a u isto vreme ocekivati da zabari ne "tezgare".Zajebano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocekivanih 1:1...utakmica dosadna,prava ona italijanska...oni to vole,mrtva igra,uvaljaju gol i to im je to...mi za 90minuta 1 promenili stranu u prvom poluvremenu i to jako lose...centarsut igra na pantelica...van svake pameti...fejsa 2 puta pipnuo loptu,od toga je jednom izveo aut...ninkovic(po meni dobar igrac)primio loptu -12 puta...pantelic skakutao po terenu k'o dzivdzan,ne zna sta ce od sebe...krasic standardno,idemo na desno,pa ako prodjem prosao sam...provaljen...tosic alav kao i pre...u poslednje vreme je prestao sa tim losim stvarim,al jebi ga...rajkovica u ring,a ne nateren,za bolje i nije...onolika kljusina da promasi loptu u vazduh,ne pojmljivo...krivac za prvi gol...to sam negde i napisao pre...suboticu svaka cast za ono uklizavanje u 80 i nekom minutu...nemamo 2 igraca za slovence,tosica ce zameniti jovanovic i to jako dobro,za zigu nemamo resenje...nesretni dzivdzan zalizani ce igrati,a posle ce i mrdja da se oproba...banja...opet centarsuetvi na pantelica...austrijski izbljuvci nas nece pustiti,a tesko da cemo mi nesto mnogo biti bolji od njih...na srecu igramo tamo...

edit:zaboravih...italijani kao i obicno,podli cigani...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...