Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

@sarki

Vidim sto su sila.Karali smo ih posred te zvalave germanske pizdurine.

 

Карали па били карани од Аустралије. А у квалификацијама Њемци без пораза. Your argument is invalid.

 

Навијам до краја за наше, али се бојим да ће засрати мотку и да ће Естонци у бараж. Реално, боље да они оду и да се мало провеселе, они су играли ФУДБАЛ кроз ове квалификације за разлику од нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo prekidanje,bolje je ovako,govna su ispusila.

 

@sarki

Vidim sto su sila.Karali smo ih posred te zvalave germanske pizdurine.

 

Bice nam izuzetno zajebano.Treba dobiti pizdeke tamo,a u isto vreme ocekivati da zabari ne "tezgare".Zajebano.

 

Шта нас брига, нека тезгаре. Та утакмица нас онако не занима. Баш ме занима какву ће тактику Жонпи да постави. Можда му опет буде жеља да игра на нерешено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта нас брига, нека тезгаре. Та утакмица нас онако не занима.

 

Izvinjavam se,moja greska.Ja sam mislio da Estonci imaju jos jednu tekmu.

 

аш ме занима какву ће тактику Жонпи да постави. Можда му опет буде жеља да игра на нерешено.

 

Nece postaviti nikakvu,kao sto nije ni do sada.Sve ce ici na Krasica desno,i Jovanovica/Tosica levo.I to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шарки, пусти Лемија..човек нема ни трунку толеранције у себи.

 

Ма брате, Леми је тролчина и циљ му је да распали расправу и да се неко наложи и прими и да испадне дебил. ;) А и ударио је на себи равног, тако да нема проблема. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Карали па били карани од Аустралије. А у квалификацијама Њемци без пораза. Your argument is invalid.

 

Moj argument je pobeda moje zemlje protiv tvoje.Mrsis muda.Po obicaju.

 

ударио је на себи равног, тако да нема проблема. :)

 

Ujedinjeni Trolovski Emirati do pobede! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim sto su sila.Karali smo ih posred te zvalave germanske pizdurine.

:da:

 

 

Ma te švabe su ciganšture gore od bilo koga drugog, samo umeju glasno da viču kako su "viša rasa" pa im neko uzme zdravo za gotovo... Svinjolike iskompleksirane pičketine :violent: .

 

Kod gola se videlo koliko su neuigrani, Subotić, Rajković, Fejsa, ne zna se ko gde jurca... Posle su se dotegli, al pred kraj se zato vezni red raspao, Italijani nas oditalijanili iskusno, al kad dva igrača promeniš, dvojici promeniš pozicije, i promeniš formaciju, od taktičke odbrane nema ništa, a jurcati za Italijanima koji su rešili da sakriju loptu - tek od toga nema ništa... jbg 2 izmene su bile iznudjene... bilo je šanse da se ranije da gol, iz pritiska na zadnju liniju smo dobili dosta brzih kontri, mogli smo nešto od toga da iskoristimo, Tošić je bio malo sebičan, a i trebalo je više ići na to, davalo je najbolje rezultate, ne vredi protiv italijana graditi napad kad su taktički besprekorni.

Protiv Slovenaca će najveći problem biti psiha, Slovenci su realno slabiji, samo da ovi naši ne počnu da prave sranja pod pritiskom, tipa Krasić i Tošić da sile, odbrana da se usere, i tako te gluposti što vole i umeju da rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fejsa je bio odličan.

Taj čovek je neverovatna radilica. Konstantno pritiska protivničke srednjake i sprečava dosta opasnih proigravanja.

To se ne može reći za Petrovića koji čitavu svoju karijeru samo trčkara pored igrača. Gledam ga sad i u Blekburnu. Jbt samo trčkara (ne trči - trčkara) tu po sredini.

Jasno se mogla osetiti ta razlika u drugom poluvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fejsa je bio odličan.

Taj čovek je neverovatna radilica. Konstantno pritiska protivničke srednjake i sprečava dosta opasnih proigravanja.

To se ne može reći za Petrovića koji čitavu svoju karijeru samo trčkara pored igrača. Gledam ga sad i u Blekburnu. Jbt samo trčkara (ne trči - trčkara) tu po sredini.

Jasno se mogla osetiti ta razlika u drugom poluvremenu.

sta pricas covece?fejsa 2 puta loptu dotakao,pirlo slao paseve kao da ispred njega nema nikog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj argument je pobeda moje zemlje protiv tvoje.Mrsis muda.Po obicaju.

 

Сад си ти замрсио муда до бесвести. Не терај ме да скенирам пасош. XD

 

Ujedinjeni Trolovski Emirati do pobede! :rockdevil:

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti pravi frajer ne bi mi tu pricao price,vec bi roknuo skenirani pasos jos u proslom citatu.

 

Del Pjero, ko je tebe pominjao? Idi montiraj nešto.

Pirlo podelio 100 lopti pored Fejse. Ej Pirlo. Fejsa treba da ide da se besi odma', kao i vi poznavaoci.

 

Za tebe je cak i Dutina profesor,i to vitki i mrsavi profesor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...