Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

znam Majore sve te igrace, trenirao sam u tom sugavom Radnickom nekad

znam gde su i sta rade jer moj otac ih jos uvek prati i voli

Spalevic igra jer sa 40god ne moze nigde drugo, Nenadic je prvo bio napadac ako verujes, bio mali i sitan, imao top u nozi

Inace Vele je bio bas ljubimac, brz, prodoran, dobar dribling, secam se da je u barazu za Prvu ligu protiv Cukarickog

dao gol pa smo izborili penale, onoliko ljudi na Cika Daci nije nikad vidjeno, sedeli smo jedni drugima na glavi

godinu pre bio baraz protiv Kikinde, pun stadion, koreografija, 2:1 za nas, tako bilo i u revansu

Udje ti tako Radnicki u ligu, po gradu se procuje da Sinisu Janjica, golmana, trazi Lion, jbg, Radnicki je bas bio hit

dosli ljudi da ga gledaju protiv Vojvodine u NS, ovi odigraju ko sise, puknu 8:1 a on uz osmicu primi i 2 gola iz kornera :haha:

 

Сећам се да их је Спалевић опасно уцењивао за кеш кад су се вратили из Прве у Супрлигу и били хит првенства. Није хтео да тренира, кукао како мора да прехрани породицу, а имао баш лепе паре с обзиром на године. Баш сам се зачудио кад сам видео да се вратио јер такви обично заврше у некој сеоској зонашкој екипи која има лове 2 и по године, па се распадну.

 

Љубо Ненадић играо прошле године за Шумадију лево крило. Ту је и краљ стрелаца нижиш лига Ђурђевић.

 

Велимир ми је био хит на менаџеру 03-04 кад сам играо са Партизаном. 20 асистенција сваке сезоне. Покупим га из Славија Софије. До пре неку годину је био по Бугарској, не знам да ли је још увек активан, изгубио сам га из вида.

 

Проклета Википедија каже да је баталио пре две године, а нема податка да је играо у Партизану.

Тачније, има, али она страница на бугарском. Кажу, 2 утакмице у црно-белом. Ја мислио да је једну одиграо. :bigblue:

 

Имам ону књижицу о прослави јубилеја Ђавола.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsp...uperlige/147018

 

Filip Kljajić (Partizan), Filip Manojlović (Crvena zvezda)

 

Заједно немају 35 утакмица у Суперлиги.

 

Marko Petković

 

Највећа превара у последњих 20 год.

 

Bogdan Planić

 

Лебац те јебо.

 

Каква је ово смејурија људи моји. Ово нигде нема.

 

Какви дилови са менаџерима да се уваља неко и нешто по сваку цену.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...