Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se izvinjavam narode sto se nisam javiljao , danas sam konacno dosao k'sebi od sveukupnog ludla :).

Sutra cemo u toku dana ostaviti karte na blagajni SKC-a i u Felixu i pusticemo karte preko sistema eventima.

Kao sto smo rekli cena je 1500din striktnko je limitirano na 300 karata, na dan koncerta cena karte ce biti 1800.din ako se ne rasprodaju. Bice 50karata vise nego kada je bio Cynic.

Mi ocekujemo rasprodat koncert , 300 nas sigurno ima !

Vidimo se !

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam narode sto se nisam javiljao , danas sam konacno dosao k'sebi od sveukupnog ludla :).

Sutra cemo u toku dana ostaviti karte na blagajni SKC-a i u Felixu i pusticemo karte preko sistema eventima.

Kao sto smo rekli cena je 1500din striktnko je limitirano na 300 karata, na dan koncerta cena karte ce biti 1800.din ako se ne rasprodaju. Bice 50karata vise nego kada je bio Cynic.

Mi ocekujemo rasprodat koncert , 300 nas sigurno ima !

Vidimo se !

A Mungos u NS-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verovatno cu tek za mesec dana imati kintu, jer nisam sto posto siguran da li cu da preguram ovaj mesec sa novcima koji su mi ostali (jebi ga, islo se na Legacy :D ) a ne smem od roditelja da trazim jos, dovoljno sam ih odrao...

 

Mislim znam da je ovo Nile i tako to, ali nece valjda da se rasproda za mesec, right? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nile setlista 8. mart 2008. koncert u St. Petersburgu, Florida:

 

St. Petersburg, FL

 

What May Safely Be Written

Sacrifice Unto Sebek

The Blessed Dead

Papyrus Containing the Spell...

Eat of the Dead

Cast Down the Heretic

Ithyphallic

Excreation Text

The Black Flame

Sarcophagus

Laying Fire Upon Apep

Ramses Bringer of War

Lashed to the Slave Stick

The Essential Salts

Annihilation of the Wicked

Black Seeds of Vengeance

Unas Slayer of the Gods

 

Ako nadjem nesto novije postovacu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta je odgovorio gospodin Kollias (pretpostavljam da znate ko je to) na moje pitanje koja je set lista:

It's almost impossible to tell you NOW,but i am pretty sure it's going to be somewhere around 2 hours like we did on the beginning of our last US Tour.So,i think Unas Slayer OF The Gods will be in there again,and almost all Ithyphallic album plus A LOT more.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta je odgovorio gospodin Kollias (pretpostavljam da znate ko je to) na moje pitanje koja je set lista:

 

Ne neznamo ko je Kollias! Aj nam rekni na uvce! :)

Vidim ja da ce ovo biti otkidacina. Ali i Belphegor dugo da svira da nebi bilo problema! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u felixu su od papirusa.

 

E da bash bi bilo u Nile fazonu da budu karte od papirusa. :)

Ja verovatno cu tek za mesec dana imati kintu, jer nisam sto posto siguran da li cu da preguram ovaj mesec sa novcima koji su mi ostali (jebi ga, islo se na Legacy :D ) a ne smem od roditelja da trazim jos, dovoljno sam ih odrao...

 

Mislim znam da je ovo Nile i tako to, ali nece valjda da se rasproda za mesec, right? ;)

Ja isto sada nemam kinte,pa cu kartu kupiti verovatno tek krajem Jula a chak verovatnije i u toku Avgusta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali updejt,

kartice se sasvim fino prodaju iako jos nije ni krenula reklama itd. Tako da smanjen je broj karata u nasoj zemlji jer je rezervisan deo karata za ljude iz Makedonije i Bosne . U Republici Srpskoj je takodje vec prodat jedan dobar deo karata .

Jos jednom oni koji nemaju mogucnost da kupe karte u svom gradu neka sibnu mail na :

[email protected]

pa ce da rezervisemo i ostavimo na blagajni skc-a .

 

poz

;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...