Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

@ Machka

Kamilica?

Jel to radi na sivo tamno smedjoj kosi???

 

To je minimalno. Ja imam neke svetle pramenove napred na kojima je bio blanš pa sad ne primaju ništa, i pramenove izvučene po kosi sitne, pa se vidi malo da izadje kao neka zlatna nijansa kad ispiram kamilicom.

 

Ali, ako hoćeš blago prirodno da se posvetliš, probaj med. Dakle, ja sam jedno 3 nijanse posvetlela kosu SLUČAJNO jer sam stavila med u pakovanje, potrefila pH očigledno i dobila... mehuriće :)

Sadrži peroxidazu, ukratko.

Ima na LHC (ti si bacila link in the first place, sećam se) tema o medu. Idi na links to VITs i tamo ti je link ka temi.

Samo što, moram da priznam da meni taj njihov dilution nije radio :( ali samo sam jednom probala, možda je bila voda loša.

Uzmi destilovanu, ako rešiš, sigurno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po anketi koju su neke moje ortakinje sprovele medju frajerima, 90% se izjasnilo da ne voli likushe sa drecavo crvenom kosom.

Kazu, deluju im k'o sa stajge :)

Naravno, ovo se ne odnosi na "umerenije" nijanse crvene.

Da napomenem, meni licno ne smeta ali mi se ne dopada. Neka svako nosi ono sto mu se svidja.

Ah pa to je razumljivo. Ne volim dreč crvenu kosu, stvarno izgleda... Ove kestenjasto crvenkaste mi se sviđaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po anketi koju su neke moje ortakinje sprovele medju frajerima, 90% se izjasnilo da ne voli likushe sa drecavo crvenom kosom.

Kazu, deluju im k'o sa stajge :)

 

Tvoj izbor riječi me oduševljava. No hard feelings. A pritom mogu samo da pretpostavim šta "stajge" znači. U svakom slučaju, tvoje "ortakinje" su očigledno nailazile na pogrešne "frajere" :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja crvena nije bas, bas drecava, nego nesto izmedju... Ima u profilu slika. Jedino na suncu/bilo kakvom jacem svetlu bude drecava, al' ovako i ne bas.

 

Meni se svidja... rekoh, zavisi kako kome stoji. Imala sam koleginicu sa slicnom bojom kose i plavim ocima... sjajan kontrast.

 

Edited by Thunder11

Share this post


Link to post
Share on other sites

začuđujuće dobra kombinacija na ženama sa izrazito svetlim tenom i smeđim očima je platinasto plava boja kose

deluje skroz vilenjački

 

Tačno, ali ako je podloga same kože neka boja slonovače a ne rozikasta. Ni sve bledolike devojke nemaju istu podlogu. :D Nadam se da znate na šta mislim. Meni nikako ne stoji plava, a probala sam i to... Brrr, izgledam kao bolesna i pored toga što imam svetao ten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, ali ako je podloga same kože neka boja slonovače a ne rozikasta. Ni sve bledolike devojke nemaju istu podlogu. :D Nadam se da znate na šta mislim. Meni nikako ne stoji plava, a probala sam i to... Brrr, izgledam kao bolesna i pored toga što imam svetao ten.

 

Hm, ti mene skroz podsecas na neku vilu, iako te ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:veseli: kana stigla, sad ćemo videti kakva je... jeeej

 

Ozbiljno razmišljam da probam kanu+indigo. Pozitivno je što se indigo ispira, tako da ta teget crna boja ode, a ostane crvena. Bar u teoriji, treba isprobati na pramenu... a prvo doći do indiga... ali volim crnu kosu..

iako mi svetlija daleko bolje stoji. :grr:

 

A, i da se pohvalim, pojavila mi se prva seda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...