Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Verovatno je ovako nesto nepopularno reci na metal forumu, ali nema bolje frizure od no-zure!

Bold man's child fazon...

Vec par godina se sisam na keca i to mi je jedan od pametnijih poteza u zivotu - najbrza, najekonomicnija, najhigijenskija opcija.

 

Jedino mozemo diskutovati o estetskoj dimenziji problema, mada, u stvari, ni o tome ne mozemo jer se i na tom polju sve svodi na razlike/slicnosti u ukusima...

 

 

Pa vec smo pre par stranica zakljucili da je Satriani look najbolji, najprakticniji i najcool :pivopije:

 

Inace Tomi Joutsen je najjaci pevac, posle laihiale, ali njegova kosa i brkovi su mi tragicni :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuj.

 

Volim ljude koji cuvaju svoju kosu, ma da li ona bila kratka ili duga.

Frizure su nesto sto stalno menjamo, ili sto se menja i samo od sebe.. :D

 

Jedna od najkvalitetnijih kosa u metal muzici:

mustaine.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno imam istu boju kose kao on!

 

Inace, posto imam dugu kosu, moram puno da vodim racuna o njoj, pa zato pazim i sta koristim od preparata. Cesto menjam sampon, jer kosi s vremena na vreme odgovaraju razlicite stvari. Trenutno od sampona koristim Revlon Flex, jako je dobar i dugo traje jer je pakovanje od 400 ml. Izbegavam ono sto se reklamira i ono sto se pravi za istocno trziste. Od balzama i pakovanja koristim zaista razlicite proizvode: trenutno imam Genera balzam od kamilice i biljno pakovanje- prodaju ga u Lilly parfimerijama, zatim masku od kane Bottega Verde- ne boji kosu ali joj daje sjaj, neko frizersko pakovanje od 1 kg sa lanenim semenom i sargarepom- moze se naci u radnjama sa proizvodima za frizere i jedan balzam koji je zaista super- Alverde iz DM parfimerije. Na kraju, posle pranja, ponekad koristim Selective losion za bolji rast kose i sprej Gliss Kur n bazi ulja, to je iz ove kolekcije:

 

sch_gliss_zestaw_olej.jpg

 

 

E sad sta po mom misljenju nikako ne valja za kosu:

 

1. Garnier Fructis samponi- ako yelite da vam opadne kosa, onda ih koristite.

2. Sansilk samponi- nekada su bili OK, a sada su najgori nus proizvod.

3. Oni samponi protiv peruti, zatim Wash and go i slicno, jer to otkloni perut a unisti kosu. Za perut je najbolji zeleni Neutro Roberts.

 

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et Shamandalie:

Svaka cast za preporuku proizvoda, i ja koristim dosta toga od Gliss Kur-a, a od Fitoval-a sam ranije koristila sampon protiv opadanja, jer mi je od farbanja kosa naglo oslabila, dosta mi je pomogao :da:

 

Et ΣΟΚΙ:

Bolje da ga nisi otkrio :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da vam preporucim sampone Garier Ultra Doux, fenomenalni su, ali ih je kod nas gotovo nemoguce naci. Znam jednu parfimeriju u BG gde se prodaju, a u Novom Sadu ih nigde nisam videla. Skuplji su nego obicni samponi, ali zaista vrede.

garnier-miel-l.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et ΣΟΚΙ:

Bolje da ga nisi otkrio :(

хаха јбг.

знаш смучило ми се.

сваки други, трећи дан морам да одвојим по 2 сата најмање за прање.сваки дан бар 20 минута за чешљање.пуко ми је филм само и оно.СЕЦИ.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekada je Daniel bio pravi primer covjeka sa dugom kosom :da:

 

 

Daniel2.jpg

A bio je cool tip, i onda se osisao :(

 

Et ΣΟΚΙ:

jbg ja kosu perem svakog dana, moze da mi se desi da preskocim kad radim celog dana (sto mi se u zadnje vreme cesto desava :evil: ) ali vec drugog dana pizdim :)

normalno je da mora da se ulozi malo vremena, ali vredi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...