Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Lav je sranje :puke:

Sta ti znas o pivu? Popijes par komada i zalegnes u stolicu da spavas. Uostalom da Zrenjaninci znaju ista o pivu, ne bi im pivara zvrjala prazna. :P

 

P.S. Prodjoh pre neki dan pored nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti znas o pivu?

Znam da je sranje :evotigana:

 

 

Popijes par komada i zalegnes u stolicu da spavas.

To je od rakije,ne od piva :P

 

 

Uostalom da Zrenjaninci znaju ista o pivu, ne bi im pivara zvrjala prazna. :P

Znaju da drinkuju k'o ljudi,a ne k'o neke pickice tamo "Jaooooo,pa ja ne pijem pre svirkeee,ovo-ono" :uhoh::puke:

EDIT;e da,nazalost,pivara nam vise ne radi... :(:udri::(

 

 

 

 

@Crvena bestija:super ti je kosa :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodade je covek u dobrotvorne svrhe... Legenda! :D

ону метлу је могао да прода једино за прављење четкица од природне шиптарске најкраће длаке.

 

краснићи четкица.

 

мало је тешко извлачити праву линију без употребе шампона за пеглање. али је зато ненадјебива за крошње и облаке, ју ноу вот ајм сејин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato je niksicko najace pivo a balkanu

 

bilo je jako dobro nekad, kad je prodata pivara nije više imalo onaj ukus, ne znam zašto, možda zato što su ga prestali puniti u trebjesi, jedno vreme smo čak pili nikšičko koje se toči u mađarskoj, ali činjenica da danas ni ono u crnoj gori nije ni nalik na ono nekadašnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi otkrila sam najjacu stvar za kosu ikad.. Sunsilk balzam bez ispiranja, za ispravljanje kose, u ljubicastoj tubici nekoj.. Jes da ja necu da ga koristim jel volim da sam sto cupavija pa stavljam kojekakva piva i pene na kosu, ali posle tog balzama kosa ne bude meka taj dan vec i danima posle mogu prste da provucem kroz nju a da se ne umrsi, blagom recju odusevilasam se tako da ko ima problem sa mrsenjem i suvom kosom obavezno neka proba. P. S. neko je pitao za pivo da li smrdi, ne oseca se UOPSTE, sem ako ne padne kisa i pokvasi, onda se osecas ko najgori alkos :)

Edited by Lucky_charm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi otkrila sam najjacu stvar za kosu ikad.. Sunsilk balzam bez ispiranja, za ispravljanje kose, u ljubicastoj tubici nekoj.. Jes da ja necu da ga koristim jel volim da sam sto cupavija pa stavljam kojekakva piva i pene na kosu, ali posle tog balzama kosa ne bude meka taj dan vec i danima posle mogu prste da provucem kroz nju a da se ne umrsi, blagom recju odusevilasam se tako da ko ima problem sa mrsenjem i suvom kosom obavezno neka proba. P. S. neko je pitao za pivo da li smrdi, ne oseca se UOPSTE, sem ako ne padne kisa i pokvasi, onda se osecas ko najgori alkos :)

 

Najbolja stvar za kosu, bar sto se mene tice su RAPAIR CAPSULES marke CRAMER! To su male kapsulice pune ulja koje se utrlja na mokru kosu! Kosa bude meka i lako se ceslja i zaista ima manje ostecenih krajeva posle par upotreba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, meni je kosa prirodno jako suva i talasasta... Ma, nije chak ni talasasta, vecj raste po sistemu "svaka dlaka vodi svoju politiku", tj. shtrchi na sve strane.

To shto je ravna, sjajna, svilenkasta i (trenutno) duga do lakata mogu pripisati redovnom korishcjenju balzama, pakovanja i losiona za njegu krajeva (u ogromnim kolichinama).

 

A uskoro cje biti shtric-shtric...

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam koja je cena? :) Koliko su (koliko kostaju) velike cetke :)

 

 

U onim radnjama sve za 100 ili kako se vec zovu imas odlicne cetke sa drvenom drskom u 2 velicine. Moj savet ti je da uzmes i tanju u deblju i da ih koristis prema potrebi. Odlicne su, ja se s njima feniram(da, sama se feniram, kod frizera idem na feniranje samo kada skracujem kosu, jer vecina njih nema pojma kako da isfenira kosu moje duzine). To isto prodaju u Stevanu Stilu, samo su stavili svoju etiketu i obojili drsku u zeleno ili kako vec. Neces pogresiti, veruj mi!

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...