Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ou jea! :da: Postovao sam sliku pre par strana (tad sam još mislio da mi nije dosadila). Staviću novu čim dođem do nje, da zajebavam ove kosmatiće. :mhihi:

 

знаш само како ми је жао што си се ошишао... и уопште немам појма како не жалиш за њом...

ја сам се офарбала у риђе, мада толико је и вукла моја природна боја на риђе, да ме другарица није ни сконтала, нити приметила да сам се офарбала. :D

сада сам променила аватар, а и већина коментарише да фантастично изгледа.

бојом сам презадовољна, али ме брине да ми фарба не уништи дугу косу...

то за перут је и мени некада проблем. час се појави, час не.

немам појма шта се дешава.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

знаш само како ми је жао што си се ошишао... и уопште немам појма како не жалиш за њом...

ја сам се офарбала у риђе, мада толико је и вукла моја природна боја на риђе, да ме другарица није ни сконтала, нити приметила да сам се офарбала. :D

сада сам променила аватар, а и већина коментарише да фантастично изгледа.

бојом сам презадовољна, али ме брине да ми фарба не уништи дугу косу...

то за перут је и мени некада проблем. час се појави, час не.

немам појма шта се дешава.... :angry:

Ako hoćeš ridju boju, koristi kanu. Plus, što je mnogo dobra za kosu. Možeš je naći u apotekama. Ja sam je koristila neko vrijeme, pa sam prešla opet na crvenu farbu.

Da, farbanje utiče na kvalitet kose, zato ti kažem da uzmeš kanu. Ona je sastavljena na bazi biljaka, i regeneriše kosu. Plus imaš bakarnu boju.

Ja sam imala crnu, narandžastu, boje krvi, ma sve nijanse crvene...

E, da, jedino što nakon kane farba malo teže primi boju, mada, ne mora da znači! (tako moja frizerka kaže) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu malo da pustim kosu, eto, do septembra dok se ne vratim sa mora. Taman i da uklonim siske, do tada, smaraju me kad se kupam pa se osuse u shreh :)

 

Inace, jako volim ridju tj narandzastu kosu, pogotovo na kovrdzavoj (kakva je moja), ali moja kosa odbija da primi tu boju. Uvek se ispira na braon, to je fenomen, svetlija boja se ispira na tamniju :rolleyes:

Tako da sam sad crna, do daljnjeg :grr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh sto volim kratku kosu, lako se pere, brzo se sushi.......................I bolje jebes! :) :) :) A ako furas dugu kosu moras da je vezujes jer kad bacas gel mozes da pogodis svoju kosu, a to je vec gadno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma... otkad zivim sa mojom goth cimerom smucili su mi se muskarci sa dugom kosom :):):)

marine cut je keva :)

I uvek ce brze biti gotov u kupatilu od tebe i nece morati da sushi kosu i da se tripuje oko sampona i regeneratora i slicnih stvari.. te da li mu se rascvetala kosa... ihhh.... U vezi hocu samo JA da imam dugu kosu :D dosta mi je vise "jednakosti" :):):)

Smorilo me vise ono "aj se vidimo" "ne mozemo danas perem kosu"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakse spider-pig

 

Moras svemu ovu decu da ucis, NE NA SEBE VEC NA....................

17191__something_mary_l.jpg

Rekao si svoju kosu. Ako si vec pijan, bar budi dosledan samom sebi. :P

 

Ma... otkad zivim sa mojom goth cimerom smucili su mi se muskarci sa dugom kosom :):):)

marine cut je keva :)

I uvek ce brze biti gotov u kupatilu od tebe i nece morati da sushi kosu i da se tripuje oko sampona i regeneratora i slicnih stvari.. te da li mu se rascvetala kosa... ihhh.... U vezi hocu samo JA da imam dugu kosu :D dosta mi je vise "jednakosti" :):):)

Smorilo me vise ono "aj se vidimo" "ne mozemo danas perem kosu"...

Jel on jedan od onih gejeva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislish metroseksualac?

On ne misli tako.

Ja mislim :)

Svaki muskarac kojiima slicnu/istu kozmetiku kao ja (mleko za kupanje, sampon, regnerator, losion za lice, ulje za kosu itd itd) i provodi isto ili duze vreme od mene u kupatilu je metroseksualac definitivno :P .. pri cemu, dodajem, ja se ne kupam samo subotom :):)

 

Kad smo vec na temi o kosi.. Radosno primecujem da moja kosa prosto dziklja. Sad sam promenial i farbu u tamnije crveno tako da se izrastak ne vidi toliko, a i kosa izgleda bolje..... I definitivno mi boje stoji duga kosa. Nema vise sisanja sem krajeva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislish metroseksualac?

On ne misli tako.

Ja mislim :)

Svaki muskarac kojiima slicnu/istu kozmetiku kao ja (mleko za kupanje, sampon, regnerator, losion za lice, ulje za kosu itd itd) i provodi isto ili duze vreme od mene u kupatilu je metroseksualac definitivno :P .. pri cemu, dodajem, ja se ne kupam samo subotom :):)

 

 

 

to si u pravu...

ovaj moj za svoju kosu koristio doduse samo sampon, ni gel ni vosak ni balzam, ma nista.. a imao bolju kosu od mene (u svakom pogledu). nagovorim ga da se oshisha, sad je totalno pod vojnicki skracen.. jebi ga, udarao mi komplekse.. bachi pogled : ) http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_2297.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma njegova nije imala mana.. jedino moji kompleksi..

:)

 

 

za 4 godine koliko mu je trebalo da to izraste, nijednom se nije shishao, i nijedan ispucali vrh mu nisam mogla naci.. strahota stvarno.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 3 broja casopisa Moja kosa nasla sam samo JEDNU musku frizuru koja nije skroz gej.

Elem:

 

http://img.photobucket.com/albums/v209/Dou...ara/shmeker.jpg

 

 

 

ako nije Bon Jovi, ne priznajem..

 

 

Azaralena:

 

nije sestro, nije. osjecala sam se kao da zivim sa shar-planincem, dlaka po kuci, koliko oces.

a i neka sirota djeca sto boluju od raka, sad imaju perike, cijenim da su bar tri mogle da se naprave : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho blondie pa ti si jos ziva. Kako ti je preko bare? Mene ubija nostalgija. Nedostaje mi ona rupa od KST-a pa to ti je. I cirkanje vina i piva na klupi u parku iz plasticnih flasa. Inace, sad sam u Torontu.

 

Ovaj, ovo je tema o kosi, jel? :)

 

Evo sta se desilo sa mojom kosom (ako nisam vec sliku postovao ranije)

 

http://img504.imageshack.us/my.php?image=kosaag4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...