Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Sto "volim" kad ljudi dodju ubace buvu i smugnu :)

Podseca me na forum Zivotinjskog carstva kad riba kojoj je prethodni post "moje prase opet nista ne jede, ne znam sta da radim..." pa nedelju dana kasnije "prase mi je uginulo" i onda naravno ljudi krenu sa "jebote sto nisi vodila kod veterinara, nisi ni trebala da ga uzmes, glupaco" (s punim pravom) i onda dodje i napusi sve kako su skotovi i kako ona nije imala vremena da objasnjava na forumu kako je vodila kod veterinara koji nije pomogao ali je imala vremena da postane popularna s vescu o smrti :rolleyes:

 

ne kazem da je ovde isti slucaj, samo me je podsetilo :lol:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au,vid' ti ove,pa ne svracam ja na svaku temu svakodnevno pa da vidim shta vi pishete,'leba vam. :)

 

Nisam imao izbora,ja i keva ionako se stalno svadjamo oko moje kose.

Sad ovako oshishan izgledam k'o dechachic(mislim ja i jesam dechachic,al' sad izgledam josh manji :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

poceo sam da koristim Keune ampule za kosu i moze li neko da mi pojasni kako se koriste? posto sam cuo od ljudi da trebaju da se prokuvaju prvo, od nekih da ne treba, od nekih da se spira, od nekih da se ne spira :D

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poceo sam da koristim Keune ampule za kosu i moze li neko da mi pojasni kako se koriste? posto sam cuo od ljudi da trebaju da se prokuvaju prvo, od nekih da ne treba, od nekih da se spira, od nekih da se ne spira :D

S obzirom da je Keune a ne baba Radina mast sigurno ima uputstvo koje bi trebalo da procitas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj oce neko da stavi nesto za brzi rast kose?

 

Пивски квасац. Купиш у апотеКи или продавници здраве хране, смућкаш кашичицу са млеком (најбоље је помоћу малог миксера за нес) или каквом другом течношћу, зачепиш нос и сунеш. Само пази, конзумирање истог појачава апетит, али капирам да ти то није проблем јербо си дјечачић у развоју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa... šišaj se redovno, to ti je najbolji recept ;):twisted:

ne

 

Hibernacija?

sto vise da spavam ok

 

Ili koma :da:

hm ne

 

Ili stajsko đubrivo. :da:

hm ne

 

Пивски квасац. Купиш у апотеКи или продавници здраве хране, смућкаш кашичицу са млеком (најбоље је помоћу малог миксера за нес) или каквом другом течношћу, зачепиш нос и сунеш. Само пази, конзумирање истог појачава апетит, али капирам да ти то није проблем јербо си дјечачић у развоју.

ovo cu pokusati naravno ali moracu znaci da vezbam(ne mislim da vezbam na foru teretana bleja.Nego sklekovi,trbusnjaci itd..)

 

Seks :da:

ok ovo cu pokusati tek kad mi poraste kosa ;)

 

 

dok mi ne poraste kosa kacket i cao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo cu pokusati naravno ali moracu znaci da vezbam(ne mislim da vezbam na foru teretana bleja.Nego sklekovi,trbusnjaci itd..)

Нема претеране потребе, само се бави неким спортом, фудбал пар пута недељно и баскет ће завршити посао. Пливање или трчање, бицикл (боље ролере :) - таман да упознаш млађахне пичице на Ади, "како су ти добри точкови, где си купила штитнике за колена" и ти фазони...

Зајеби теретану док не порастеш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...