Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

dok mi ne poraste kosa kacket i cao

 

Tako je najbolji put kja opadanju iste.... Njavaznija stvar je da koza glave dishe, da se kosa redovno ceslja da bi se koza glave masirala... Sa kacketom na glavi ces se skuvati ko kolenica u pasulju i sjebaces kosu.

Sta mislish kako je vecina dizelasha 90ih sad u cjelavoj fazi? Seti se kachketa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivski kvasac je bolji sa jogurtom, a i čak možeš da dodaš neki musli (ali ne kornfleks, nestle pahuljice i tako te gluposti, nego žitarice!)...

 

od jedne kašičice dnevno ne povećava se apetit.

 

ali moraš i da se šišaš ako nećeš da ti kosa opada....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek vezem kosu. To je jedna od retkih situacija kad vezujem kosu. Druga je kad povracam, treca je kad hocu da se bijem, a nekad je vezujem i kad radim, posto se par puta desilo da mi masina uhvati kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je već pisano o ovome ali jel zna neko da li je moguće da se podeblja sama dlaka sa nekim posebnim šamponom? Kosa tj. sama dlaka mi je postala malo tanja (ali ne i redja) dok mi je ranije bila dosta "deblja" pa nisam siguran zbog čega ta promena. Inače, imam kratku kosu i perem je svaka 2-3 dana nekim fensi visoko-koncentrisanim šamponom (trenutno Nivea For Men) i ne koristim gelove, balzame i kreme.

 

 

P.S.

Juče ćale kupio šampon BREZA, pakovanje od 2 litra (!) za 65 din.! Znači, vi ne možete da verujete kakav je to tresh. Inače samo moj ćale može (sme i hoće) da pere kosu tim šamponom. Samo sam jednom davno oprao kosu s njim i momentalno mi se pojavilo neko crvenilo i peckanje na koži glave (koje sam srećom brzo eliminisao).

Jbt koji tresh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Posle nekoliko godina izleta u razno crveno odlucila sam da se vratim u 'prirodnu boju'.. Tj koliko je moguce prici toj boji...

 

Totalno je cudan osecaj, kao da se nikad nisam ni farbala :P

 

Inace, vidim da ce i pored tamno smedje crvena jos ko zna koliko dugo da se ispira....

 

M da i frizer mi je preporucio neku spansku masku za kosu Yunsey ili tako sta.. Anyone?

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce, jako dugo. Plus, stalno ce ti izbijati ta crvena boja, tj. imaces neki crveni odsjaj, sto i nije tako lose po meni :da:

 

I ja sam trenutno sto prirodnija, shvatila sam da je tako najzdravije za moju kosu, odnosno tako je najvise imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene veciti problem opadanja kose! A posto je perem svaki drugi dan, uskoro cu ostati bez nje. Iako, kazu da je normalno da opadne oko 100-tinjak vlasi dnevno :huh: Probala sam da ispiram kosu cajem od koprive ali to pomaze samo dok to radim, posle se sve vrati na staro... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosa na faci? Nooooo....

Ah, sad me podseti na onog decaka iz Rusije sto mu je celo lice bilo prekriveno dugackim dlakama, mislim da se zvao JoJo ili tako nesto...Cini mi se da je govorio 4 jezika, ali su ga drzali u cirkusu kao glavnu atrakciju, kako to vec ide...Davno sam to gledala u nekoj emisiji... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomocu Photoshopa shvatila sam da mi najbolje stoji - moja prirodna boja :):):)

 

Inace na garnier-ovom sajtu ima jedan mali kviz za odredjivanje boje kose koja bi ti stajala :P

 

Super test :pivopije:

 

Evo sta mi kazu:

 

Lidija, you like letting your natural beauty shine through and have your own, individual style rather than following every single fashion trend. The subtle, natural look suits you down to the ground.

 

No question - cool shades are perfect for you. There are many shades that would really suit you! To really bring out the colour of your skin and eyes, and to help your natural beauty shine through, why not take a gamble on some really striking, cool shades like plums, purples or even blues!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već par meseci ima alopeciju 8ćelavost na pečate) to mi se i ranije 3 puta desilo ali je kroz mesec dva prošlo ovaj put je malo ozbiljnije.

Pojavili su se i novi a dermatolg kaže da je to ured i da kosa raste a to širenje je nus pojava i ne može se sprečiti i da će sve pet porasti.

Koristim Pilfuld 2%.

Inače već 2 godine koristim isključivo Nivea For man šampon, možda sam samo 2 puta koristio neki drugi ovaj mi je nekako najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...