Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Zadnja slika mi je iz oktobra 2008. tako da bas i nije za uporedjivanje...

Onda sledi svoje instinkte, ne slusaj druge. Meni su svi uvek kukali da pustam kosu, pa sam se ja sisala na kratko :) Sad su odustali pa sam je pustila da poraste ^^

Nagovaraju me da se opet farbam u crno ili makar crveno, ja se ne farbam uopste :D

Bitno je da si ti zadovoljan izgledom svoje kose, za ostale te bas boli uvce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sad svi kukaju da vratim stepenastu frizuru i šiške. xD

NIPOŠTO! :blink:

 

 

Inače, što se tiče šišanja - podržavam kad se nekome smuči duga kosa i samostalno odluči da je ošiša, ali te fore "mama/baba/tetka/čukundeda su me naterali" su mi glupe. Mislim, nije njihova kosa, već naša. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratno.Puna mi je skola pudlica.

 

Nekim devojkama to stoji.. jako lepo... ali za 96% od tih 96% je cist promasaj i ono cisto "trendovanje" - znas - da budes i ti u modi, makar ti stajalo k'o piletu karburator... ja to ne kontam, pa da me ubijes :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekim devojkama to stoji.. jako lepo... ali za 96% od tih 96% je cist promasaj i ono cisto "trendovanje" - znas - da budes i ti u modi, makar ti stajalo k'o piletu karburator... ja to ne kontam, pa da me ubijes :S

 

To je taj procenat otprilike. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shishke... Nekoliko puta sam imala shishke i svaki put kazem - vise nikad. Mrzi me da ih feniram a ovako "prirodno" stoje sa razdeljkom na stranu i ponekad ume da bude ok. Mada, meni je kosa talasasta pa dok ne poraste i ne dobije na tezini da lepo padne mahom izgleda neuredno.

Tako da - glasam protiv shishki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...