Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

 

jbt znači popizdeću načisto :mad:

 

taman sam se navilka na P10 l'oreal preference (boja iz nekadašnje feria kolekcije premeštena ove godine u pref), taman mi se ujednačila boja preko one keune custom made koju sam imala, taman mi se skalp privikao na onaj njihov kondicioner... i sad je NEMA u prodaji više!

 

moraću za desetak dana da potražim novu smeđu... razmišljam o nekoj isto ovako svetlo smeđoj varijanti, ali na čokoladu... ima neko neki predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra ideja :pivopije: vrlo je slična ovoj mojoj p10 po tonu, samo je toplija malo

 

opet menjaju boje. mora da je to ... vidim gomilu novih oznaka. nadam se da ću naći ovu po lilijima

 

 

 

potpis ti je super :) pjur odanos'

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ blondie

:):):)

jes vala, svaka.

A kad si vec tu, sta je sad "u trendu" za omladinu "tamo kod vas"? Jel citav taj emo trip jenjava?

 

@ Veronika

Sta su Kleopatra shishke??

 

Meni se ovakve frizure bas dopadaju... Imam dosta kose i kad je duga prilicno je teska, ovako se citava stvar dosta olakshava a i dalje je duga :da:

Naravno pitanje je kako bi meni to uopste stajalo ali imam vremena do zime da odlucim, taman dok kosa jos malo poraste.... Mada sve mi se cini da ce to proci bez shishki ili ce iste biti duge bar do brade da mogu da ih "zadenem" za uvo ako me smaraju :)

 

 

cute-asian-girl-hairstyle-3.jpg

 

 

 

 

Moja trenutna frizura.:D

 

Samo moram da skratim shishke malcice.

 

 

Edit: Bila je bez shishki, ali sam ih po prvi put u zivotu oformila i do sad se nisam pokajala.:D

 

Edited by Emilly_blacksnakE

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra ideja :pivopije: vrlo je slična ovoj mojoj p10 po tonu, samo je toplija malo

 

opet menjaju boje. mora da je to ... vidim gomilu novih oznaka. nadam se da ću naći ovu po lilijima

 

 

 

potpis ti je super :) pjur odanos'

 

 

Ove nove farbe su im odlicne, ove sto Penelopa Kruz reklamira. Farbala sam cimerku sa njima, jako lako se nanose, boja je odlicna, kvalitetna i deluje dosta prirodno. Malo su skuplje ali ipak se isplati.

 

 

Potpis mi je najbolji. :) :) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu malko skuplji, sad je 800 kinti farba, dobro uvek je bila oko 8-9 jura l'orealova farba, jel'te...

 

ali recimo za onu safiru wellinu i dalje ne vidim pokriće za 100 dodatnih kinti razlike koliko je skuplja?? koristila sam i nju pre jedno 3 godine recimo, i jedino što u odnosu na pref bolje radi je da bolje pokriva sede. e sad jesam safiru koristila u tamno smeđoj a ovu u svetlo smeđoj pa je i tu možda malo neuporediva situacija... nemam pojma možda i neku safiru opet uzmem.

 

100 kinti više vs 30 jura kod frizera... makes a difference :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga,zene!Meni su Revlon farbe najbolje,al ja bojim kosu crveno-dodushe,josh nisam uspela da izvuchem boju koju zelim,ali napredujem.Jel bi mogle da mi preporuchite neku farbu,poshto mi je cilj drechavo crvena?Postoji crveni blansh,al ne bih da ocelavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ufff. drecavo crvena tesko da moze bez blansa. imala sam neke drecavo crvene pramenove, al prvi put kad sam ih stavila je morao blans da ide pre toga.bila je ona palet farba za pramenove kao fazon... xxl valjda ili tako nesto. mnogo brzo se ispira. a to jedino bez blansa moze na nekome kome je kosa svetla... koliko je meni poznato. mada, ko zna, ima raznih cuda u danasnje vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm. ne znam bas da li je to pametno. mozda da dodas malo blansa ili nekog jaceg hidrogena u crvenu... mada nemoj da me drzis za rec. jedna moja drugarica kad se farba u plavo doda u samu farbu kasicicu blansa, pa joj ispadne svetlije. ne znam kako bi to funkcionisalo na crvenoj farbi. najbolje isprobati na jednom pramenu, pa onda videti rezultate, nego da sjebes celu kosu bezveze. kao ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da se pohvalim da sam našla super masku za kosu. Pošto mi je kosa zdrava (puj-puj da ne ureknem :D), samo malo suvlji krajevi, ne pada mi na pamet da dajem preko 500 din za bilo kakve preparate. Pošto sam pobornik zdrave ishrane i prirodne (ako to uopšte danas postoji) kozmetike ili medicinske, nađoh juče u DM-u odličnu masku za kosu sa aloa verom i hibiskusom 15886997.jpg. Sve će vam biti jasno kad krenete da nanosite :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko frizera koji nece da ti kenja kako ti je glupa ideja nego ce da se potrudi da uradi bas ono sto zelis? :D narocito mislim na farbanje. U ovim salonima gde rade kul ljudi imaju uzasne (domace) farbe a u salonima s dobrom farbom rade kucke :) nece ni da slusaju sta hoces, iskljuce te posle reci 'mislila sam da izvlacim pramenove...' :) Mislim sta je sa svim onim nasim frizerima koji idu na strana takmicenja i prave tamo frizure ludih oblika i boja? Takvom bih jos i dala da mi menja ideju, glupaci iz L'Oreal salona njet :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne idem kod frizera, tako eliminišem probleme sa istima :P

 

edit: prečesto. 2 x godišnje mi je strategija od sada pa nadalje i ubuduće, kao što sam ranije radila. živeo HM.

 

 

 

nabavila sam onu novu l'orealovu farbu što kao stoji 10 minuta. malo je tamnija boja ali je isto prelepa. javiću kako je ispalo :da:

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko neki predlog za negovanje farbane kose? Posto hocu da ofarbam jedan deo kose u tamno ljubicasto (kao nesto crno sa ljubicastim odsjajem) pa se bojim da cu osteti kosu :\

 

Farbanje kose = ostecivanje kose u manjoj ili vecoj meri...

 

Imas super saveta ovde na temi o tome, ali moraces malo da prekopash.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kojom to tacno kanom dobijas crnu s ljubicastim odsjajem? :lol:

plus koliko znam crnu kanu ne mozes da oteras ni vlaskom magijom (tj gora je od obicne crne farbe :D ).

 

@black label: pogledaj onaj link od Smorock, kapiram da ovi sto farbaju non stop znaju kako da sto manje sjebu kosu :da: pogotovo sto ne koriste amonijak (mozda cak ni hidrogen).

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...