Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

:( Нећу тако. :(

 

Најбоље ми је оно из "Полицијске академије" кад онај Поручник, шта је већ, попије оно за раст косе па му иста буде до дупета за два дана. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једно глупо питање, али не кошта : Је л' то проверено? ;)

 

Pazi, ja to radim redovno. :da: Nisam verovao u to dok me bivsa devojka jednom nije naterala, a tih dana me je bas zajebavala perut. Nanela ona to meni, ostavio da odstoji, isprao, dodjem pred ogledalo - sunce ti jebem, peruti nigde, kao da je nikad nije ni bilo! :haha: Tako da svakih mesec-dva ja to nanesem, tek da bude zdravija... ;) Naravno, zavisi to i od kose i od koze glave, ali meni radi samo tako. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje nadji nekoga drugog da te trlja, zamoran je posao a tesko ces sam uspeti da svojim rukama prekrijes ceo skalp posto ne mozes da vidis. :D:pivopije:

 

Nemam koga, neće cimer da me trlja, nekako bi bilo gay :haha:

 

:mhihi::mhihi:

 

:P

 

@Kuruz

 

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 

kako volim ovaj pwning

 

zar ne treba da se pusti da odstoji 15 dana? :haha:

 

Ko da ja nisam namerno tako napisao :P

 

Btw ja sam čuo da treba da utrljaš pepeo slepog miša i popljuneš tri puta za sreću :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam koga, neće cimer da me trlja, nekako bi bilo gay :haha:

 

Onda gledaj da dobro zaores prstima po skalpu, inace ne vredi! :haha: E, da, i ako imas nabaci neki balzam za lakse rascesljavanje kada budes prao kosu posle jer ne zelis da znas na sta ce ti kosa liciti kada naneses to! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja to radim redovno. :da: Nisam verovao u to dok me bivsa devojka jednom nije naterala, a tih dana me je bas zajebavala perut. Nanela ona to meni, ostavio da odstoji, isprao, dodjem pred ogledalo - sunce ti jebem, peruti nigde, kao da je nikad nije ni bilo! :haha: Tako da svakih mesec-dva ja to nanesem, tek da bude zdravija... ;) Naravno, zavisi to i od kose i od koze glave, ali meni radi samo tako. :da:

 

 

Ок, пробаћу, не могу ништа да изгубим осим око пола метра косе. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На цимерова јаја? Јес' ти нормалан? :blink:

 

Ne diraj cimerova jaja, to su domaća. :D

 

 

Onda gledaj da dobro zaores prstima po skalpu, inace ne vredi! :haha: E, da, i ako imas nabaci neki balzam za lakse rascesljavanje kada budes prao kosu posle jer ne zelis da znas na sta ce ti kosa liciti kada naneses to! :haha:

 

Oraću dok mi ne smekša lobanja :D

Jao ja i inače imam problema sa rasčešljavanjem tako da sam ga najebo... Moram onda kupiti i balzam sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...