Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Увек је мрзело да се бавим тиме, волим да играм PES. Звекнеш неколико партија и то је то.

Али од како је PES постао ђубре, а шестицу могу да играм само са буразером, немам с ким да пикам, па је време да се бацим на ово.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаре. :bigblue:

 

Коки, видећеш да је ПЕС зајебанција у односу на менаџер. Заборавићеш на ПЕС као да није постојао. Ја не памтим кад сам задњи пут играо. И то што сам играо била је поменута шестица која једино вреди.

 

Ја сам тотално прс'о кад је менаџер у питању. Од силе и досаде више не знам шта ћу са собом кад је ФМ у питању, па играо са загребачким Динамом. :redface: И возим сезону 2026/27 и не намеравам да станем. Престигао сам Фергусона вечној листи. ЛШ нисам узео, али се не предајем. Освојио сам СП са Хрватском и ЈАР. Кад освојим са репрезентацијама одма подносим оставку и јурим неке друге.

Толико сам отишао у аут да јурим неке рекорде клуба, типа најбољи стрелац у историји клуба, највише мечева итд. Оборим рекорд, па онда продам играча и кренем у јурњаву рекорда са другим. :haha:

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

играо са загребачким Динамом. :redface: И возим сезону 2026/27 и не намеравам да станем. Освојио сам СП са Хрватском

 

Brate mili. :udri::sad:

Ja sve sto radim sa ustasama jeste da kupim nekog njihovog vonderkinda ako se pojavi,stavim da ne trenira,prebacim ga u rezervni tim,svake nedelje ga kaznjavam sa skidanjem sa plate bez ikakvog razloga,i upropastim mu karijeru.

 

А мене мрзи да се толико замајавам, немам живаца за то.

 

Зато су ми форуми појели мозак и време.

 

Bolje da se zamajavas sa tim nego sa yumetalom.Probaj jebote,videces da je zakon.Dobro,ja nisam toliki fanatik kao Dovla,kada izadje novi odigram 3-4 sezone sa Juventusom i 3-4 sa Zvezdom i ne upalim ga vise,ali je sjajno.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

к'о мој брат са Јунајтедом кад игра Мастер лигу, све их упропасти :haha:

 

не мо'ш водити Динамо и Хрвате од толико екипа на свету

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve sto radim sa ustasama jeste da kupim nekog njihovog vonderkinda ako se pojavi,stavim da ne trenira,prebacim ga u rezervni tim,svake nedelje ga kaznjavam sa skidanjem sa plate bez ikakvog razloga,i upropastim mu karijeru.

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Ја сам знао готово до 2050. да догурам у ФМ10. Болест, бре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam Jaretova i Efenbergova iskustva sa FMa, pa svaka cast koliki ste fanatici :D Ja to igram 1000x sporije od vas, odigram jedno kolo, do detalja prostudiram sve rezultate iz tog kola i sve golove, iscitam sve poruke koje mi stignu u inbox, pa onda pauza od par dana (kad mi slobodno vrijeme dozvoli), pa onda drugo kolo i sve tako. :) To mi je neki licni gust, meni bi bilo nezanimljivo da igram sezone iz daleke buducnosti :haha: I naravno, obavezno neki klub iz neke nize lige, nikad ovi jaki klubovi.

FM13 necu skidati uopste, ni onaj proslogodisnji nisam izgustirao valjano.

Jedino sto mi se kod FMa ne svidja su oni "imaginarni" omladinski igraci, dakle igraci koji realno ne postoje. Cim vidis da igrac tamo ima neku kompjuterski generisanu sliku i neki desetocifren ID broj, znas da on ne postoji. Zbog toga ne volim da promovisem takve omladince.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Те поруке су ствар рутине. Нема потребе да читам јер знам тачно шта пише колико сам превежбао, И оне интервјуе...без гледања одговарам и увек се напале играчи.

 

Имам другара који бар 10 дана одрађује прелазни рок. Скаутира сваког јебеног играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili. :udri::sad:

Ja sve sto radim sa ustasama jeste da kupim nekog njihovog vonderkinda ako se pojavi,stavim da ne trenira,prebacim ga u rezervni tim,svake nedelje ga kaznjavam sa skidanjem sa plate bez ikakvog razloga,i upropastim mu karijeru.

 

a, pa to je već drugi padež.

šta sam zvezdani činio pre 6-7 sezona, to mođiju ne bi ni na kraj pameti bilo. najpre konstantno umanjivanje zarada za 20 i 50 %, pretnje, ucene, potom stavljanje golobradih momaka na transfer listu, prodaja baste, purovića, žigića i pantelića belosvetskim klubovima za po jedan evro. kupovina hrvatskih i iskusnih albanskih internacionalaca ( u poznim tridesetim) za par stotina hiljada evra. sistematsko uništavanje omladinske škole, svaki iole vredan i talentovan mladić je završavao u redovima vojvodine, zemuna, spartaka, i, razume se, niškog radničkog.

 

piksi mi uruči otkaz, onako revoltiran, postavi novog trenera. ja se ubrzo vratim na mesto zločina. posle par odigranih kola piksi reaguje, moja malenkost blagovremeno odreaguje, te ponovo nasilnim putem preuzme dirigentsku palicu. nije slučajno peta zvezdina zvezda pobegla iz kluba glavom bez obzira. to je bilo nepodnošljivo stanje. onda šatro odem na godišnji, da malo slegne prašina u javnosti, pomoćniku izdeklamujem detaljne destruktivne instrukcije. tako jedno mesec dana, pa povratak na velika vrata...

epilog: tavorenje u trećem rangu takmičenja, klupska kasa sablasno prazna, u debelom minusu; nema omladinaca - nema nikakve perspektive. na kraju je hrvatsko-albanska kolonija na privremenom radu organizovala proteste ispred marakane, a institucije države sve to nemo posmatrale.

 

slične stvari su se činile sa gradskim rivalima - milanom i interom. u jednoj sezoni su ekspresno završili u seriji b.

mislim, gde to ima da milan plati milivoja ćirkovića 50 miliona evra?

kako je moguće da inter u nacionalnom kupu, na prepunom san siru, gubi od kozence sa 9-1? pod kojim je to okolnostima frančesko toldo bio usamljen u špicu napada dok je kapiten zaneti čuvao mrežu nero-azura? ali, nećemo sad o tome. mnogo je tu ucena, pretnji, klasičnih kriminalnih radnji koje nisu za javnost...

sva sreća pa se fm ne igra od 2008. da se nastavilo po starom, rešetke bi se ubrzo, bez ikakve sumnje, opipale.

  • Upvote 16
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

planirao sam nešto slično sa realom i barselonom, nego me mrzelo.

znate, u editoru može da se podesi minimalna, prosečna i maksimalna poseta na stadionima. šta ima da se zamlaćuješ sa barabama, i tu ih nešto treniraš? staviš u proseku desetak najvatrenijih propaliteta na santjago bernabeu, nema nikakvih prihoda od prodatih karata... i ko im jebe mater. ne mogu da isplaćuju unosne ugovore bekamu i zidanu, samo vidiš kako kuje iz meseca u mesec odlaze inkognito.

s druge strane, kamp nou izbrišeš, kao da nije ni postojao. podesiš da igraju sve utakmice na http://en.wikipedia.org/wiki/Mini_Estadi kakvi su teletabisi i to im je dosta.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpske Lige (+ Srpski Media Pack)

za Football Manager 2013

(Autor: Karna)

 

 

serbian-leagues--media-p.png

 

 

 

Evo i prve verzije Srpskih Liga za Football Manager 2013. Kao sto vidite u naslovu, ove godine su objedinjene Srpske Lige i Media Pack, tako da sada imate sve u jednom. Ovo je prva verzija, i ukoliko ne bude imala bagove, nije planirana nova verzija ovog fajla.

 

Srpske Lige za FM12 su skinute preko 3000 puta.

Hvala vam na tome!

 

Poceo sam da radim na Zonama, medjutim ima mnogo problema i fali previse klubova. Ideja mi je da ih sam napravim i ubacim u igru i da vidim kako ce to funkcionisati. Zbog ogranicenog vremena koje imam, ne mogu da dam cak ni priblizno vreme kada cu uspeti da zavrsim (ako uspem uopste, tj. ako fajl uspe da radi posle svih izmena koje napravim). Ukoliko fajl bude radio ali imao previse bagova, male su sanse da cu ga objaviti.

 

Toliko o tome, a sada citajte sta sve imate ovde!!! smilecj9.gif

 

O Fajlu:

 

- Instaliranje ovog fajla omoguci ce vam da igrate Srpske Lige za Football Manager 2013. Uz fajl takodje dobijate Media Pack sa kojim ce vam na konferencijama pitanja postavljati svima vama poznate novinarske i TV kuce.

 

- Liga je testirana 4 sezone na holiday.

- Liga je kompatibilna sa svim verzijama Football Manager-a 2013 od datuma izlaska.

 

Promene:

- Mogucnost igranja sa klubovima iz srpskih liga (Srpska liga Vojvodina, Beograd, Istok, Zapad)

- Podesena pravila za Srpske Lige

- Red Star je promenjeno u Crvena Zvezda

- Nazivi nasih liga su sada ispravni

- Dodato oko 30 srpskih medijskih kuca

- Ispravljena imena za Ligu Sampiona i Ligu Evrope

 

srpska-bip-liga-beograd-.jpg srpska-liga-istok-overvi.jpg srpska-liga-zapad-overvi.jpg srpska-liga-vojvodina-ov.jpg world-overview-media-sou.jpg

 

 

 

 

Ostatak mozete procitati ovde:

http://fmc-serbia.ne...a-Pack-by-Karna

Tu vam je uputstvo za instalaciju i podaci sta sve sadrzi ovaj fajl.

 

Edited by Control Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bolje da se zamajavas sa tim nego sa yumetalom.Probaj jebote,videces da je zakon.Dobro,ja nisam toliki fanatik kao Dovla,kada izadje novi odigram 3-4 sezone sa Juventusom i 3-4 sa Zvezdom i ne upalim ga vise,ali je sjajno.

 

Водио бих Евертон, то је сигурно, пошто ми је глупо да играм са Јунајтедом, а Карамеле су ми друга омиљена енглеска екипа. Метнућу да се скида.

Него, видим у коментарима на TPB да су у питању фајлови који се само распакују, а то ме нервира. Има ли верзије која се заиста инсталира?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...