Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

Uf, ajd i ja da pohvalim ljude sa kojima sam saradjivao i koji su bili

super kul i korektni:

 

Brynhildr

VoivodBG

Estoria

Gojko

Grobodan

Mr.Hate

hmhm

Xibir

Despot

LazaGNR

Imrahil

Goxy (sta je sa ovim covekom nema ga na forumu)

Butchersound

Knjaz ovoga sveta

Shebalj (kolac, nema ga na berzi ali radi distro)

Grobodan

AstralliS

hand

.....

 

ako sam nekog zaboravio nek me podseti ovde ili preko privatne poruke :)

 

E, da, moram i ja da pomenem onog undara Mikija iz Ivanjice, mene je isto zajebo za nekih 5-6

diskova.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da iskoristim priliku da kazem za onog Dioklecijana iz Crne Gore da ne preporucujem saradnju sa njim,jer je jedan prevarant,lazov i neozbiljan lik no.gif

 

 

Javi se lokalnom postaru ako ti je ukrao pismo sa parama, poslao sam ti papir iz poste da je poslato preporukom avionom i sve ostalo (dakle dokaz da sam poslao!)... Ti nista nisi izgubio ja jesam 30 evra...zato ja sam na gubitku no.gif

 

Pohvale za Gojka i Morbid God-a i ovoga iz Kolca (trejdovali na drugi forum).

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i ona stvar u vezi Mikija "...and I'm still waiting for his Ghost-package sent 15 days ago (he wrote me a mail with the "ghost" number of his registered package).

"Gost-package" = njegov "dokaz" da je poslao :rolleyes:

Ispostavilo se da nisi nikad poslao to iz Podgorice,zavlacio me tu mesecima,da bi mi na kraju rekao "Ej,ako ti ne stigne ja necu ni uzimati dogovorenu robu".

 

Sramota.

Edited by LazaGNR
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, ako cemo da sumnjamo pazi ovo, od ovoliko poslatih (preporucenih avionom!) pisama i paketa u zadnje dvije i po godine samo su tri izgubljene. Jedna od te tri je tvoja. E sad ja mogu da mislim i da su ove tri dosle tj. i tvoja je stigla iako mi je suprotno javljeno ali sam toliko jos covjek da me boli kurac za te tri. Dakle od oko hiljadu poslatih tri su izgubljene i da bas tebi namjerno nisam poslao... ono wallbash.gif

 

edit>

slike

166hkly.jpg

dggfuq.jpg

 

bas kao skenirani papir iz poste sto sam ti poslao...

Edited by Dioklecijan
  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, ako cemo da sumnjamo pazi ovo, od ovoliko poslatih (preporucenih avionom!) pisama i paketa u zadnje dvije i po godine samo su tri izgubljene. Jedna od te tri je tvoja. E sad ja mogu da mislim i da su ove tri dosle tj. i tvoja je stigla iako mi je suprotno javljeno ali sam toliko jos covjek da me boli kurac za te tri. Dakle od oko hiljadu poslatih tri su izgubljene i da bas tebi namjerno nisam poslao... ono wallbash.gif

Ono...krivi ti se nos dok kucas to na tastaturi ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,a sad imas slike,a?

A kad sam ja trazio sliku izbegavas da je das,kazes "E nemam foto,moram kod druga da skeniram",pa onda 'skeniras' to 3-4 dana...

Krivi ti se nos :D

 

EDIT:ukratko da ispricam istorijat,kad se vec Dioklecijan javio,a on neka kaze posle da nije bilo tako.

 

Dogovorili se mi oko svega (cene/robe),pitam ga kad ce imati para,kaze do kraja meseca.Ajde OK.Pitam ga posle mesec dana kad ce,kaze opet za koju nedelju.Ajde i to.Opet ga pitam posle 2-3 meseca,kaze evo,nabavice pare nekako,poslace mi,proslo je vec pola godine.I tu onda pocinje to "Poslao sam pare",ja vidim da pare nije ni poslao (em ne stizu meni,em nikad nisu ni presle granicu Srbija/Crna Gora - znaci nisu ni poslate),i on posle svega kaze (parafraziram) "E,ja necu ni da uzmem onda to".

 

A ti Dioklecijane pricaj sad da nije bilo tako i da je tebi neko ukrao pare.

 

 

Edited by LazaGNR
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Falsifikovan - da :da:

 

Kazem,"ghost-pakage".

 

 

 

EDIT:kad smo vec kod toga...

 

Trazim mu sliku potvrde,kaze nema fotoaparat.Pitam ga otkud mu druge slike koje je postavljao na forumu,kaze sestrin foto,a ona nije valjda tu sad :D

A naravno nema ni kameru na mobilnom,pa ni tim ne moze da slika...

Nego da ja sacekam da on to sredi taj sken kod druga...pa dok drug "sredi" taj sken prodje tu par dana...eeeeee Dioklecijane,crni Dioklecijane...

Edited by LazaGNR
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ај да напишем и ја.

Јес да нисам одавно узимао ал све похвале за Мистер Хејта и Макса Бучера.

 

Da se i ja pridružim pozdravima.

I još da dodam - pohvale za Despot Marka. :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dam i ja neke pohvale:

 

Broj jedan naravno Despot, Goxy i Okrob koji znaju da mi ostave stvari i koji mesec, najbolja saradnja, ali ortaci su, valjda zato i služe :haha:

Odmah posle njih Mr Hate koji, iako ga nisam nikad uživo upoznao, se poneo prema meni prilikom nekih narudžbina kao da ga znam sto godina, ogroman respect.

Tu su i Little Butcher, Lou, Divlji Tigar, Brunhi...

U suštini nisam imao nikad negativno iskustvo na forumu sa bilo kim, ni prilikom prodaje ni kupovine, neka se tako nastavi :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Nikola Antic

Revolucionarnih sindikata 22

18300 Pirot

korisnicko ime na yumu graveland.

 

Paziti se od njegovih laznih narudzbina i ne saljite mu pouzecem nikako jer nece podici tako da se paket vraca posiljaocu i vi placate sve troskove u oba pravca.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Red bi bio da pohvalim neke ljude da ne bude da sam baksuz koji samo kudi. :lol:

 

Little butcher-vec godinama saradjujemo,kupi on nesto od mene pa kupim ja nesto od njega pa se onda razmenimo nesto i sve to uz krajnje prijateljski odnos i razmenu lepih reci.

 

Hand-ista prica kao iznad + sto smo na berzi po Bg-u imali prilike i da se uzivo druzimo i gnjavim ga svojim pricama o metalu.:-)

 

Thrasher-Sjajna musterija i kolekcionar koji je kupio gomilu ploca od mene zadnjih par godina.

 

Anno Mundi-Odlican i korektan odnos i kad sam pazario i kad smo se menjali.

 

Narsil-Par saradnji ali uvek korektno.

 

The eagle nature-Korektan odnos vec godinama,pazario puno diskova.

 

Angelystor-Zna sta hoce i kad se nameraci da pazari tako ima i da bude u najkracem roku.

 

Descender-Broj 1 saradnik za mene jer mi je MNOGO cinio ustupaka i izlazio u susret,pazario brdo stvari,drugarcina jedanput. (ostali ne ljutite se i ne budite ljubomorni :-))

 

Divlji Tigar-Odlican saradnik koji godinama pazari diskove i stvarno je uvek ispostovao kad sam imao sta da ponudim po njegovom ukusu.

 

Chicken little-Odlicna razmena ploca i diskova za ploce koje su mi bas trebale.Preporuka!

 

Gojko-Koliko mi je samo puta napravio cenu za vise komada ja ne znam vise ni sam a i cekao za placanje,totalno postovanje ili respect sto bi vi mladi rekli. :-)

 

Grob-Sjajan kupac a i drugar jedanput (hvala za recenzije!)

 

Karlo SE-Sve preporuke i hvala sto si sacuvao plocu Eatera koja krasi moju kolekciju ploca domacih bendova!

 

violent femmes-Jako korektan iako ima slabo metala ali kad god sam kupovao bilo je bonusa i omotnica za ploce kolko volis!

 

Pharmaceut-Par saradnji ali uvek izlazio u susret i snizavao cene kad kupim nekoliko ploca.

 

Bata Trokrilni-Ma koliko ga vi zezali taj decko je nekoliko puta pazario diskove kad sam imao ono sto on voli iako sam mu slao pouzecem nikad nije zajebao da ne podigne i plati.

 

Zlatko-Kralj nad kraljevima i veliki podrzavalac domace scene!

 

Crna dama-najbolja musterija lepseg pola,ne pazari u zadnje vreme ali kada je kupovala bilo je sve korektno.

 

Morphy-prema meni bio odlican.

 

Estoria-Kod njega sam kupio nekoliko ploca povoljno koje su mi bas trebale,uvek uleti u pravo vreme mada mi nekad i izmaknu neki naslovi jer ne stignem da ugrabim na vreme.

 

igoraki me ispostovao sa turom ploca koje sumnjam da bih nabavio negde po inostranstvu po tim cenama i tako ocuvane.

 

Sacramental blood pazario par puta neke death metal kultove kad sam imao i sve bilo korektno.

 

Pig unity-par puta pazario i izvanredan prijatelj sa kojim mogu da pricam o starim danima.

 

heavybeatinn' heart-kupovao sam od njega dosta ploca ranije i sve je uvek bilo na mestu.Najdrazi mi je od njega neotpakovan ep RAGE-a koga mi je prodao za 500 dinara.

 

SLASH-odlican omladinac koji je ranije pazario,ne znam sta je s njim sada.

 

masterofpuppets-Predobar decko,cekao me za novac kad sam kupovao od njega jer je bila veca kolicina pa nisam imao sve da mu isplatim odmah,hvala veliko!

 

Max butcher-Korektna razmena i kupovao sam ploce od njega (naravno Napalme i Destruction :-))))

 

Nemethor-Za kraj sam namerno ostavio najstarijeg a najprijatnijeg sagovornika i druga koji je pazario vise puta a cak me i pronasao na Judasu u Areni sto mi je bilo jako drago da smo se videli,ispricali i uzivali uz Electric eye i Hell bent for leather!Pozdrav!

 

Ako sam nekog zaboravio izvinjavam se,podsetite me slobodno.

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Descender-Broj 1 saradnik za mene jer mi je MNOGO cinio ustupaka i izlazio u susret,pazario brdo stvari,drugarcina jedanput. (ostali ne ljutite se i ne budite ljubomorni :-))

 

 

Uh hvala druze, zacrvenih se! :redface:

Salu na stranu, Mr. Hate je fenomenalan saradnik tako da je kupovina od njega uzivancija, a usput se i procaska malo o muzici i svemu. Cijene, naslovi, stanje ploca...uvijek sve istinito, korektno, na vrijeme i u besprijekornom stanju. A nikad se jos uzivo nismo upoznali.

 

Ajd valjda bude sanse na nekom od narednih koncerata da se popije pivo!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...