Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

Mislim da bi ova tema trebala da stoji jer svakodnevno neko nekoza prevari tako sto mu ne posalje original koji je ovaj trazio, ili nareze nesto deseto ili ne posalje uopste a primio je to sto je trazio za uzvrat...

 

Nedavno sam u katalogu jednog clana ovog foruma video da sadrzi "crnu listu". Pododilo se da je taj clan foruma ispljuvao jednu osobu sa kojom sam hteo da se menjam i posle toga sm odustao od razmene. Hocu da kazem da cak i ovi koji se razmenjuju diskovima od 2000 godine jos uvek ne znaju ko je u ovome pravi igrac a ko ne. Trebali bi svi da znamo sa kime cemo se menjati a sa kime ne!

 

 

Ja cu na prvom mestu pohvaliti osobu koja se potpisuje "BambaYay". Kada on nareze disk tu nemate nikakvih problema! Jedan od retkih koji stvarno reze u 6x,sta mu trazite to cete i ne postoji sansa da ce vas prevariti. Svaka cast!

 

Edited by Cmaaa'

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa svima imao ok razmenu,a secam se sledecih ljudi

GEORGE_SOAD od njega sam par puta qpovao dvd-jeve,decko me nikad nije zajebao a dvd-jevi su bili narezani kao po dogovoru

Mazrim Taim imali smo razmenu za originalne audio diskove razmena sasvim ok

e sad radio sam razmenu sa josh par ljudi al nemogu da se setim njihovih nickova..ko je josh radio razmenu samnom neka me slobodno pohvali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa svima imao ok razmenu,a secam se sledecih ljudi

GEORGE_SOAD od njega sam par puta qpovao dvd-jeve,decko me nikad nije zajebao a dvd-jevi su bili narezani kao po dogovoru

Mazrim Taim imali smo razmenu za originalne audio diskove razmena sasvim ok

e sad radio sam razmenu sa josh par ljudi al nemogu da se setim njihovih nickova..ko je josh radio razmenu samnom neka me slobodno pohvali :)

 

 

I ja bih ovim pute preporucio GEORGE_SOAD, decko sve uredno reze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmene uglavnom radio sa harda na hard, izbegavao sam da šaljem poštom, a jednom mi se desilo da me je neko zajebao a taj neko je ako se dobro sećam imena izvesni Aleks iz Apatina (aleks underground ili tako nešto). Poslao sam mu tri dvd-a sa empetricama a baja se nikad nije ni setio da mi pošalje "moje" diskove, čak me nije ni udostojio nekog smislenog ili makar razumnog objašnjenja zašto to nije uradio. A kad je otvorio temu za razmenu muzike na ovom forumu i ja sam kao prvi post napisao nešto slično kao što sam i sad ovde napisao, zamislite šta je lik uradio poslao mi pp u kome me je iznapušavao kao da sam ja njega zajebao.....ej bre! Zamislite vi taj bezobrazluk, ja njemu u sred junskog roka sređujem mp3 albume i režem diskove a na kraju ja ispadnem skot......

Kad sam uveo wireless, prestao sam sa razmenama, možda jedino sa ortacima razmenim po neki film i to je to. I naravno padne i poneka razmena original diskova, ali tu nije bilo problema ;)

 

edit: mislim da treba skloniti ono "cinkarenje" iz naziva teme, nije ovo cinkarenje nego "upozoravanje" članova pre nego što se upuste u bilo kakvu razmenu, kupovinu, prodaju ili šta god sa određenim članovima ;)

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cebic,Crusader 84 i Johnny Gun su najbolji za razmene,mada Crusader 84 na prvom mestu.Od George Soada sam kupovao diskove,i vidi se da nije los decko,ali dok se dogovoris sa njim kad,gde i kako prodje cela vecnost...

 

 

 

 

 

 

 

 

Lik kojeg treba izbegavati za razmene je papajaa ili tako nekako.Covek kaze da ti salje dvd i trazi od tebe 6 koncerata na divx-u u zamenu za taj dvd,i na kraju ti posalje u stvari divx.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje cu pohvaliti Gospodina Mrznju (Mr.Hate) jer je uvek u razmeni bio skroz fer i nije bio cepidlaka. Bez problema mi je narezao i nekoliko diskova vise nego sto je bio dogovor. Da ne pominjem sto u kolekciji ima stvari za koje vecina nas nije ni cula.. Svaka cast!!

 

Sad evo jedne ogromne pohvale za Turin-a! Kolekcija filmova mu je odlicna,nisam uspeo da mu pronadjem ni jedan bioskopski snimak,sve ima prevod i sve je savrseno! Dao mi je bar 10 puta vise nego sto je bio dogovor, i tako nesto ne smem da zaboravim. Svaka cast!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu pohvaliti BambaYay i Vlaja Buraz, a nije mi bas najbolje proslo sa Surovi

 

(Eno smejali su se

ne B92 Dizanje Ku...emisija

kao:isao sam da ljubim vrata

na autobuskoj,

i jos su mi nudili gomilu piraterije za neki bend

:lol: pa necu ja da izmisljam

cene za honorare drndavaca :lol: )

--------------

 

Nadji nekog u Beogradu da preuzima razmene

Meni stoji jos 60tak koncerata sta si trazio

Dacu ti koncert za film

one moje filmove sam sve menjao

eno imas spisak

javi se na mail

kad ja vidim te filmove uzmi razmenu.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BambaYay je CAR! :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mene izludjuju ljudi koji nece da komuniciraju ako nije razmena, jebo razmenu dacu ti pare! Sa druge strane vise diskove ne pozajmljujem, jer dok mi vrate je isto kao i cekajuci Godoa. Npr. Ja ispadam budala zato sto sam nekim ljudima obecao Zonu sumraka i ST koju sam dao jednoj budaletini i sad ga nema, Tj. zagubio negde MAMLAZ. Pa sad moram da nabavim ponovo jer ne volim da krisim obecanja. Plus sto nikad nikom NISAM NISTA NAPLATIO, a niti cu! Nemam nista protiv onih koji to naplacuju, i ja naplacujem textove koje pisem, to je normalna stvar. Ali cisto da znate da na ovome forumu ima ljudi koji su spremni da vas za sitnu lovu prevare i da prebace krivicu na drugog. Jebes lovu, nije to neka suma u pitanju je poverenje, pa kad me tako neko zavrne i za 1000 dinara koje sam spreman da poklonim ako treba, a on ispadne cigan mora da zna da sam spreman i po godinu i vise da mu naplatim to kroz dobre batine, a ima ih. Sto se toga tice sve u svoje vreme :twisted:

 

A da ne pominjem da ima takvih govnara koji za jedan disk, traze i po 1000 dinara da ti narezu 10 epizoda samo zato sto znaju da ti to treba. Mislim da su takve osobe kranje nemoralne!

 

Moj savet svima vama ovde, ne ulazite u dilove sa vise likova i ne pozajmljujte diskove ljudima koje slabo znate. Ne smatram sebe naivnim, nego dobrim zato sto verujem ljudima, ali kao sto rekoh onaj koji me zajebe pa makar to bilo za 100 kinti koje mi ne znace nista, taj ce shvatiti da vise ne zajebava ljude! (Kad tad :twisted: )

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znaci potrebne su mi neke serije, ko reze i prodaje neka mi salje kataloge, a ovi zajebanti oko razmenjivanja neka me zaobidju jer samo kenjaju i traze ti nesto sto samo Bog ima da im nadjes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijac je izuzetak koji potvrdzuje pravilo. Dobre,brojne, i obilne razmene sam imao sa Stormangelom,tozom,bambom,i jos par likova. ispaljen sam jednom od strane jednog klinca,ali nikad se vise nije pojavio po forumima, pa, ko ga yebe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

За оне са јефтинијим улазницама ћу поновити још једном...

 

Ова тема служи искључиво да се у једној поруци наведе ко је ОК за размене, а ко није. Ако се неко нашао неправедно прозваним, може одговориту једном поруком и ту се прича завршава, а може се наставити на ПП или како већ желите. Да би ова тема имала смисла и да би опстала свако будалесање се мора свести на минимум. Свако ко се, испод ове поруке, буде правио паметан, спамовао и јео говна ће бити кажњен са 20% и три дана бана (јербо контрола постовања више не постоји).

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje cu pohvaliti Gospodina Mrznju (Mr.Hate) jer je uvek u razmeni bio skroz fer i nije bio cepidlaka. Bez problema mi je narezao i nekoliko diskova vise nego sto je bio dogovor. Da ne pominjem sto u kolekciji ima stvari za koje vecina nas nije ni cula.. Svaka cast!!

 

 

Hvala ti na pohvali druze,i ja za tebe mogu reci isto,cak i da si bolji od mene jer si poslao unapred stvari po dogovoru pre odlaska u armiju a ja te jos nisam isposhtovao jer mi je u medjuvremenu riknuo rezac.

Solicitor me je letos jako isposhtovao napravivsi mi popust na kolicinu i stampajuci mi omote u boji za sve koncerte po simbolicnoj ceni.George Soad mi je takodje poslao sve po dogovoru tako jeftino da je taj covek stvarno skroman i zadovoljava se sa malo zarade.Ti su ljudi stvarno smekeri i preporucujem ih svakome.

Nadam se da mi ovaj post nece biti izbrisan iako ni u onom proslom nisam vredjao nikoga vec pohvalio sve.To je diskriminacija! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ae da pohvalim Aksinosiliasa i Animal-a. Sve na mestu sto se razmene tice.. Sta da kazem vise.

 

Nesto me kopka ovde,i ne mogu da izdrzim a da se ne izlajem. Svi znamo da je Solicitor na njegovoj temi rekao kako onaj Surovi ima nekompletne empetrojke,pogresno taguje,ili ne taguje uopste. A ovde ga vecina hvali. Solicitor je poznat po najboljim empetrojkama u srbiji sto stoji i nema nikakvih razloga da slaze za ovako nesto.

 

Pa me zanima jel vi uopste proveravate te empetrojke kad hvalite tog surovog? I ovde se radi o tome ko radi KVALITETNE razmene a ne ko ima VISE muzike! Izvinjavam se i jednoj i drugoj strani,ako sam nesto lose skontao ali nemam pojma.. Lepo je igrati se detektiva. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pohvalio bih pokojnog tozu,super razmena,sve odradjeno kao po dogovoru..

takodje josh jedna pohvala za mazrima po meni ovde najbolji trejder chovek je fer,razmene su bile sve kao po dogovoru nishta nie muljano chak mi je poklonio spiritual black dimension original disk! to cenim zato mi je ovaj chovek ovde najbolji trejder na forumu odradili smo 3-4 razmene ja sam prezadovoljan nadam se da je i on :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...