Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

Ja ga nikada upotrebio i izneo iz kuce, jer sam kupio neki drugi wah i on mi je sada visak.

A sad, verovatno je moja greska sto sam ti poverovao kada si mi rekao da je nov i neupotrebljavan.

To neka ide tebi na cast.

 

Uglavnom, wah je apsolutno OK i u originalnom pakovanju i tebi ga nikada necu prodati, i to je verovatno uzrok ovom sto pises.

 

Sa nekim ljudima sam pricao o tebi i oni mogu da potvrde da ni prema njima nisi bio korektan. Zelim ti sve najbolje, a wahu je spustena cena u odnosu na onu koju sam tebi platio.

 

 

Ja sam tebi rekao da je vrlo malo upotrebljivan, meni taj wah ne treba, zato sam ti ga i prodao. Ne znam prema kome to nisam bio korektan, niko se nikada nije pozalio na mene, svi su me uglavnom hvalili, a ako mislis na tvog druga funkomata sa muzickog foruma, trebalo bi da znas da je okacio oglas za neki drugi wah, ja se javio da ga kupim, i kad sam krenuo za novi sad, on me zove, i kaze mi kako je dobio bolju ponudu, i da nece da mi ga proda. Tako da ste isti ti i tvoj drugar. Sramota da covek sa toliko godina kao sto si ti, toliko nema casti, i bude toliko bezobrazan, i toliki prevarant. Ja koji sam jedno 20 godina mladji od tebe, sam 20 puta veci covek, nego sto ces ikada biti.

Srecno sa prodajom, vidim da si ocigledno u pravu, kad vec nekih godinu dana prodajes taj wah.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista ne znam gde je tvoj problem. Hoces da me ubedis da, nesto sto sam od tebe kupio kao novo (sada kazes "malo upotrebljavano") i sto nije ogrebano i izgleda kao da je sada kupljeno, i platio 170 eura (tada je euro bio oko 80 dinara, a racun pokazuje da je placeno 15.000 din) i sada to isto (dakle samo probano i vraceno u kutiju) prodajem za 150 eura (sada je to negde oko 13.500 din, a i o toj ceni moze da se polemise ako je neko pristojan, normalan, fino vaspitan i sl...), da nisam fer ili da nekoga nesto lazem?!? Lave, ovo je berza gde svako ima pravo da trazi koliko hoce za ono sto je njegovo, pa ko voli nek izvoli...

 

Pri tom, par puta si pokusavao da otkupis od mene taj isti wah koji si mi prodao (u razloge ne ulazim) na nacine koji su bili krajnje nekorektni i vredjaju zdrav razum (valjda si pomislio da sam ja neki senilan lik, a ti trgovac bez premca koji carobnim stapicem pretvara ljude u ovce, nudeci im smesne ponude, ciganisanjem i sl...), a sada pokusavas nekakvom bukom i busanjem u grudi o sopstvenom postenju da nesto dokazes sebi i drugima o meni i Funkomatu, decku koji je apsolutno OK i sa kojim sam razmenio par pedala i uvek je sve bilo bez ikakve zamerke ili problema. A da smo te provalili tada, jesmo, priznajem... 

 

Da rezimiramo: ovaj wah TEBI (zbog gore nevedenih razloga) nikada necu prodati, a sto se tice cene ili onoga sto napisem, ja stojim iza toga makar za isti taj wah trazio i 500 eura ili 50 eura. Wah jos nisam prodao jer jednostavno nemam toliko vremena da kacim oglase svakodnevno ili barem toliko cesto kao ti, posto nisam trgovac muzickom opremom, vec samo prodajem ili menjam ono sto mi je visak. Na kraju, ne pada mi na pamet da gubim vreme sa tobom. Budi mi ziv i zdrav i opusti se.  ;)

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzno je koliko si jadan. Samo sam rekao da ne mogu da gledam kako lazes ljude, i da skrenem paznju da nije neupotrebljivan. A tvoje je koliko ces da ga prodas. Hteo sam par puta, kao sto si i ti meni predlagao par puta, da pravio neke kombinacije, jer mi je u tom trenutku bolje radio posao. I ja sam tvom istom drugaru funkomatu, prodao jedno pojacalo, vrlo povoljno, i bio je vrlo zadovoljan, nije ni najmanju stvar rekao o meni. To je pocelo posle kada je on mene zajebao. Mislim da je svaka dalja raspravka glupa, jer nemam nameru da se prepucavam sa takvim osobama kao sto si ti. A ti se opustaj koliko hoces.

Edited by Chicken Hunter
nemojte quotovati post ako odgovarate odmah ispod njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko, upravo to i kazem: da sam znao (ovo sto sam danas od tebe saznao, a mislim da je bilo u redu da znam onda kada sam je kupovao) da je "malo upotrebljavano" ne bih napisao da je novo i neupotrebljavano. Sto se mene tice i vremena koje je kod mene proslo, pedala je samo ukljucena i proverena da li radi i spakovana natrag u kutiju, a ja sam do danas ziveo u ubedjenju da je apsolutno nova, jer zaista tako izgleda i tako zvuci. I za to vreme je (gle cuda) pojevtinila je za 20 eura (kupio je od tebe za 170 eura a sada bih da je prodam za 150 eura, posle citavih 3.5 minuta rada kod mene). Dakle, ne znam ko je tu lazov bio. 

 

Ostavi se tih prica kako su svi drugi ruzni prljavi i zli, a ti jadan fin i posten. Uopste tako nisi izgledao kad si obarao cenu wahu i pokusavao da me ubedis da ti ga prodam, nego si cak bio i drzak i pokusavao da mi delis lekcije o "cenama u keshu" i "cenama u zameni". Ili mislis da samo ti umes da od nekog kupis wah za 100 i taj isti wah prodas (kao svoj) nekom drugom za 180 ili 200 dinara, kao da niko ne prati oglase i prati forume? Pusti to, cini te previse neozbiljnim i nervoznim. Budi prvo Robin Hood u svom selu i izvadi prvo balvan u svom oku pre nego sto pokusas da vadis trunje iz ociju drugih.

 

Inace, prosto uzivam kad ponekad procitam TVOJ nacin hvaljenja onog sto trenutno prodajes, pa mi prosto suze radosnice krenu kad zamislim tamo nekog kog je sunce ogrejalo da bas od tebe kupi neku gitaru ili spravicu. A ponekad primetim da i drugima delis nekakve lekcije i moralises, zalis se moderatorima i upozoravas na "lazove, prevarante i lopove". Cesto ne mogu da poverujem da postoji neko ko misli o sebi da je bas toliko pametan, a da su svi drugi ovce. Ajd' ostaj mi u zdravlju. ;)

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da je okej da kazem da ostatak ponude mozete pogledati na www.svastanesto.net i takodje odatle napraviti porudzbinu!

Taman sam uzivao u pohvalama koje su mi drugari ovde upucivali kad ovi pocese da raspravljaju o vahu na 13 strana i postovima od metar i po. :)

 

Ovi TON sto sam kupio su odlicni,pohvala i sa moje strane.

Nego obavestavaj ti nas ovde o novitetima sto se tice metala,kakvo tvoje svastanesto,ko ce sad da se lomata da ide tamo. :)

 

Mozda je i bolje ovako nego uzivo,onda bi morali da ih razdvajamo.

Hvala svima na pohvalama,nastavicemo istim tempom a vas dvojica se ugledajte na nas.Pozdrav svima!

 

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[email protected]

dule -prodavao je metal diskove

na onom standu ispred skc-a

ranije

ima jazz i klasiku isti katalog ko moj

metal je isti do zadnjih 150-200 brojeva dm

ja sam prestao da skupljam underground Metal.

320din copy disk

420 izbor albuma

ko je ranije uzimao ima mobilni-

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupovao je Ranije

duplo Skuplje mp3

od mene ;););)

sto sam menjao sa Advokatom-Solicitor(prevod)

pa sam mu ja rekao :

sto ne bi on direkno

kupovao od advokata duplo jeftinije.

Ja tu ne dobijem JARE-razmenu

Badava muzike,

ni PARE-duplu vrednost

mp3a -Posteno.

 

Jos jednom:

Dule-Maskirani Specijalac-Metalac

[email protected]

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

posto ne radi edit,samo sam htio da pohvalim Gojk A))))) izasao mi covjek u susret sa knjigama za latinski,nije htio pare,vec poklonio covjek.svaka cast majstore,hvala jos jednom!!inace je strasan momak,jako prijatan za saradnju,zajebanciju uzivo i preko foruma.svi koji posluju sa njim,ili tek trebaju mogu samo da se nadaju najboljem od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Zasto ova tema nije vise u "vaznim" pa je otisla na kraj berze da zavrsi u djubristu?Ona nam je bitna da bismo mogli da upozoravamo na one prodavce ili tradere (pa i kupce) koji nisu bili od reci i zajebali stvari.Za hvalisanje manje vise,ovo prvo je bitnije.Stavite je molim u vazne teme kako ne bi tako zaboravljena otisla u djubriste zajedno sa svim podacima o kupcima i prodavcima.Zahvaljujem...

Ujedno bih molio nekog dobricu koji bi hteo da ostavi link za onaj sajt sa majicama za koji je stavljao na berzu temu covek koji im radi artworke (ne secam se ni njegovog nika ni imena sajta a njegov PM sam greskom obrisao zbog ogranicenja poruka).Unapred hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je sto je ovaj nov softver ODVRATAN!!   Pinovane teme nisu obelezene i lepo "izdvojene" kao pre. Nego je sve natrpano gore..

A vec ima 6-7 vaznih tema. I meni je jako tesko da moderisem tako..

 

Tema nece zavrsiti na djubristu, a vi kad god dopisete nesto, ona ce "iskociti" na vrh srtane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Upravo to ja sam mislio da teme nema...Treba je zaljepiti na vrh...

A meni je ona saradnja sa tobom ostala u gorkom secanju...jebes ga...

 

 

 

Uglavnom,evo da pohvalim ovde ljude koji su do sada uzeli poneki disk od mene.

Samo imena,bez nick-ova,hronoloski:(EDIT:zaboravio sam prvu realizaciju - Nenada!) Vladimir,Milos,Nikola,Caba,Stanislav,Goran,Aleksandar...fer i korektni ljudi :pivopije: 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...