Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Crusader84 - prevarant. Kod mene je njegov dvd dve godine, i jos mu nisam vratio. :smoke::P

 

Geju, zato ti je crko komp! :mhihi:

Uz'o bi' ga ja sam da nemaš one pitbulove u dvorištu! :P

Eeee, da znaš šta sam nabavio (a ima tu i nečega što nema u katalogu) sam bi dotrčao da doneseš! ;)

 

 

E, da na bude spam, ovaj Toksa neće da vas zajebe ako ga lepo zamolite! :mrgreen:

 

 

 

EDIT:

Jel sam pohvalio i ja Mazrima? Ako nisam, evo sad! Znači nalazili smo se uživo, a čovek zapakovao kao za transport poštom preko iračke teritorije. :pivopije:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sam pohvalio i ja Mazrima? Ako nisam, evo sad! Znači nalazili smo se uživo, a čovek zapakovao kao za transport poštom preko iračke teritorije. :pivopije:

 

:):)

 

Kad bi samo znao sta sve sam morao da predjem tog dana . . . :pivopije:

 

Dobar je ovaj krusejder! Menjajte se sa njim. U suprotnom - celava vam keva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dakle ovako...

 

Ussername (na ovom forumu):Plavooki Djavolcic

E Mail: [email protected]

Mobilni telefon: 0643450217

Adresa: Micic Milorad

Brace Barbenovic 1

32250 Ivanjica

 

Iza ovoga stojim maksimalno. Ova osoba me je prevarila za 2 originala od Dark Throne-a i 5 originala od Mayhem-a. To sto sam mu trazio za uzvrat je bilo stvarno mizerno (60 narezanih DVD-a) i on nije poslao. Mislim,svoje diskove sam bukvalno poklanjao,ali izgleda nista nije lepo kao kad nekoga izjebes ovako.. Proslo je od prilike mesec dana od kako su njemu stigli moji diskovi. Od tada sam ga zvao bar desetak puta,on se pravdao kako ce poslati,ali to nikako da stigne. U zadnjih nedelju dana ga cimam i zovem,ali nikako da se javi.

 

Mislim, j..e mi se za 6 diskova,ali necu da me neko zajebava!! Prvom prilikom kad budem imao vremena cu mu banuti kuci da malo porazgovaramo. Nije bitno sto cu da puknem dodatnih 2000 kinti za put,pitanje je principa.

 

Ovom prilikom pozivam one koje je ovaj takodje prevario (ako ih ima) da me kontaktiraju kako bi smo zajedno banuli kod njega kuci. Necemo da ga tucemo,stici ce to njega, vec samo da mu kazemo da je pacenik i da dobijemo nase stvari nazad. Toliko. Hvala sto ste procitali ovo.

 

 

Sluchajno povezah stvari...

Dakle, sa sajta japanskog izdavacha [koji treba da nam izda split kasetu :) ]

 

Old Troll distro / Underground resistance distro

--- --- --- --- --- ---

Micic Milorad

Brace Rabrenovic # 1

32250 Ivanjica

SERBIA

[email protected]

--- --- --- --- --- ---

>10 x Hurusoma "Sombre Iconoclasm" CD

>10 x Blackthrone "Above the Law" CD

 

This poor pig uses some names; miki, Moloch, Nazgul, etc...

ROT IN PAIN.

 

uverite se i sami

http://sound.jp/disnecro/ripoff.html

 

Jebena pizda!!!! :violent: :violent: :violent: :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pohvala za Mr.Hate-a.prodao sam mu dva diska,novac je stigao za nedelju dana,nije me preshao i sve je ok ispalo.

 

 

Jos jedna pohvala za Mr.Hate-a,covek me je ispostovao,jos sam i dobio nesto gratis :) i pohvala za dudija covek mi je iz kanade poslao diskove,sve je ispalo kako treba :)

 

 

Hvala drugari!Prvenstveno mi je drago da ste vi zadovoljni i ovo je tek pocetak.Bice korektne saradnje u buducnosti puno.I ja o vama sve najbolje od srca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Sluchajno povezah stvari...

Dakle, sa sajta japanskog izdavacha [koji treba da nam izda split kasetu :) ]

 

Old Troll distro / Underground resistance distro

--- --- --- --- --- ---

Micic Milorad

Brace Rabrenovic # 1

32250 Ivanjica

SERBIA

[email protected]

--- --- --- --- --- ---

>10 x Hurusoma "Sombre Iconoclasm" CD

>10 x Blackthrone "Above the Law" CD

 

This poor pig uses some names; miki, Moloch, Nazgul, etc...

ROT IN PAIN.

 

uverite se i sami

http://sound.jp/disnecro/ripoff.html

 

Jebena pizda!!!! :violent::violent::violent::violent:

 

radi tog lika neki stranci ne salju nista u srbiju. zajebo je pola sveta, ne kapiram samo kako ga jos niko nije razbio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo i ja hoću da pohvalim Mr.Hate-a. Imao sam i pre par dilova s njim, a i nedavno i uvek je sve bilo maximalno korektno. Zadovoljan sam konkretno sa kvalitetom i njegovom ažurnosti oko posla; mogu ga slobodno preporučiti kao pouzdanog čoveka i neka samo tako nastavi. Hail!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem:

1)Morley Mark Tremonti wah (Mark I), nov, neupotrebljavan, sa racunom i originalnom kutijom - 150 eura

Dokle mislis da pises da je wah neupotrebljivan, kada sam ti ga ja prodao pre godinu dana, ja sam ga koristio, i kod tebe je vec godinu dana. Nemogu da sedim sa strane i gledam kako lazes ljude. Sto je mnogo mnogo je, stvarno pravi bezobrazluk!

 

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga nikada upotrebio i izneo iz kuce, jer sam kupio neki drugi wah i on mi je sada visak.

A sad, verovatno je moja greska sto sam ti poverovao kada si mi rekao da je nov i neupotrebljavan.

To neka ide tebi na cast.

 

Uglavnom, wah je apsolutno OK i u originalnom pakovanju i tebi ga nikada necu prodati, i to je verovatno uzrok ovom sto pises.

 

Sa nekim ljudima sam pricao o tebi i oni mogu da potvrde da ni prema njima nisi bio korektan. Zelim ti sve najbolje, a wahu je spustena cena u odnosu na onu koju sam tebi platio.

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...