Jump to content

E-books


ilegalac

Recommended Posts

mislim da to "jeftinije" je pod znakom pitanja. Ako se e-knjige kupuju, cena im nije bas puno puta niza. Trgovci ce da prave trgovacke trikove, da ti uvale uz jednu kupljenu knjigu, pet koje nikada ne bi kupio. Sa druge strane umesto da ti neko pozajmi knjigu, moze da ti posalje emailom. Moze i da se negde skine sa neta za dz. Meni od svega toga najteze pada, kada bih hteo nekom da poklonim knjigu, nemam gde da napisem posvetu. A priznajem, nedostajalo bi mi i da nekom na silu poklonim knjigu, sto se desavalo kada nekom pozajmim, a on mi pofleka sa kafom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne mozes? Pa narezes i na disku napises posvetu ili narezes i txt fajl sa posvetom. :)

hah, gubi se na osobenosti, šarmu. Zamisli doticna osoba cita knjigu sedam dana, mozda bas svaki put pogleda tu posvetu...mozda rukopis oda neku skrivenu emociju...mozda, mozda :)

Edited by ilegalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za ipod mi i trebaju i to bas za dosadne autobuske voznje isl.

Kada sve skines sa wafla probaj na www.furasstarefazone.com da skines jos nesto.

 

@ilegalac

Kako ne mozes? Pa narezes i na disku napises posvetu ili narezes i txt fajl sa posvetom. :)

 

edit:

Sarme?!

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

A priznajem, nedostajalo bi mi i da nekom na silu poklonim knjigu, sto se desavalo kada nekom pozajmim, a on mi pofleka sa kafom.

Поклониш му? Ја бих му поклонио батине! И кад на стриповима видим отиске од шољица или како је неко исписао рачун од таблића са стране... :mad:

 

Елем, не само што је то у питању, него ако ово заживи издавачи ће остати без посла. Зашто би аутору онда био потребан посредник између њега и читаоца, кад ће моћи да понуди своју књигу преко свог сајта? Реално, тада неће имати никаквих трошкова за штампање, па ће моћи све сами да обављају, а ако имају иоле смисла за бизнис, знаће и где и коме то да понуде.

Ипак, књига је књига.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поклониш му? Ја бих му поклонио батине! И кад на стриповима видим отиске од шољица или како је неко исписао рачун од таблића са стране... :mad:

 

Uh, i mene strašno nerviraju takve stvari, ne volim nikakva žvrljanja i sl.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sanse da potisnu.. nikad. Osecaj kad se ususkas u krevetic sa dobrom knjigom ne moze da zameni coravljenje u ekran nikad. Ja sam doduse oldschool i po pitanju cd-ova ali u ovom slucaju situacija je jos vise in fejvr ne-kompjuterskog takmicara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поклониш му? Ја бих му поклонио батине! И кад на стриповима видим отиске од шољица или како је неко исписао рачун од таблића са стране... :mad:

Au i ja sam alergican na to. Pogotovo kad vidim da neko presavija korice :) :) :)

 

 

----------------------------------------------

Inace skinuo sam Vujakliju sa neta, odlicna a dzabe :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ebooks stampam pa citam, ali cinjenica je da su za mene knjige pomalo prevazidjene, u smislu prepunih polica raznih kolekcija. Skuplja prasinu. Skinem sa neta, odstampam, procitam, bacim.

 

Nisam htela da bude tako, ali me je wot naterao... a onda sam navikla :)

 

Samo sam jednu epizodu wota citala bas sa kompjutera i NE PONOVILO SE! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...